Reklama

Výprask před diváky

Návštěvník (Čt, 29. 7. 2021 - 13:07)

Tak se podívej na nějákou BDSM seznamku určitě najdeš ..

Návštěvník (St, 28. 7. 2021 - 14:07)

Ak si potrebná, spýtaj sa chalanou, najdú sa, takí ktorí ťa cez holú riť narežů tak, že si dlho nesadněš.

Klatovy (Út, 6. 7. 2021 - 22:07)

Na jedné průmyslovce trestal tělocvikář kluky na holou před svědkami. Já měl taky dostat, ale nějak se mě to vyhnulo. myslím, že ten učitel byl v tomhle úchylnej. Ani nevím zda ho někdo udal či ne. Nyní už možná je v důchodu. já měl dostat za údajnou šikanu, ale já nešikanoval. jen jsem se choval podivínsky a školu jsem nedodělal.

Lavin (Ne, 18. 7. 2021 - 01:07)

Na zadek jsi nikdy dostal

Pavla (Po, 21. 6. 2021 - 07:06)

Ahoj a ty jsi kdo? že ani nenapíšeš jméno,...?

Návštěvník (Ne, 20. 6. 2021 - 15:06)

Můžem to probrat přes mail

Pavla (Pá, 18. 6. 2021 - 09:06)

Výprasky holek? zkušenosti? pokec, rady,...?

zvedavy (Po, 14. 6. 2021 - 12:06)

Jí občas dostávám i před cizími lidmi, respektive spíše známými tchyně nebo manželky

Návštěvník (Po, 14. 6. 2021 - 17:06)

A to se chlubíš, nebo si stěžuješ?

zvedavy (Po, 14. 6. 2021 - 18:06)

jen konstatuji o)

katy (Út, 8. 6. 2021 - 18:06)

Já jsem nikdy před nikým nedostala,ani jsem nebyla tak často bita ale když k tomu došlo,tak si mně mamka nebo táta vzali stranou do zadního pokoje,kde si se mnou v klidu promluvili ,vysvětlili mně co jsem špatně udělala a proč budu potrestaná.Teprve pak došlo na výprask.Od táty většinou prutem,když neměl prut po ruce tak řemen.Mamka klasicky vařečku.

klizd (Po, 7. 6. 2021 - 19:06)

omlouvám se za překlepy ,špatně vidim

klizd (Po, 7. 6. 2021 - 19:06)

Do školy jsem chodil v sedmdesátých letech a jednou jsem dostal opravdu výprask od táty ve škole .Zlobil jsem a byl jsem poškole,musel jsem zůstat na odpoledním vyučování se staršíma holkama.Učitelka ,která mně nechala poškole měla s holkama pracovky.Byli jsme v kuchynce holky tam něco s učitelkou pekly a já tam v koutku něco opisoval z knihy.Učitelka zavlala rodičům ,že jsem poškole a oni si ke konci odpoledky pro mně přišli.Učitelka jim řekla proč jdem poškole a co jsem prováděl a že zasloužím pořádně potrestat.Mamka si půjčlla vařečku.která byla v kuchynce.Ohnula si mně přes koleno vyplatila mně vařečkou,holky si zacpávaly uši protože jsem strašně pištěl.Mezi tím si táta odepnul řemen a teprve ted příšlo to nejhorši.Musel jsem se ohnout přes židli a stáhnout trenky a na holej zadek jsem dostal pořádný výprask řemenem.Když holy viděly,že jsem bit na holou tak se taktně otočily ale jsem pocitoval velkou hanbu.Byl to asi jediný výprask před někým,jinak jsem byl bit doma bez přítomnosti navštěvy,šli jsme vždy do vedlejšího pokoje.

zvedavy (Po, 7. 6. 2021 - 05:06)

Také dostávám od mojí ženy a někdy i před diváky

Dušan (So, 17. 4. 2021 - 10:04)

Výprask před diváky je super... je to sranda.

Dušan (So, 17. 4. 2021 - 10:04)

Výprasky jsou super...

maty (Čt, 15. 4. 2021 - 21:04)

ahoj pokud chceš a máš chut si povídat o všem co souvisí s výprasky na holou napiš mi na mail [email protected]

Vladislav (Čt, 1. 4. 2021 - 21:04)

Je to už hodně dávno. V 60. letech jsem chodil do mateřské školky a jednou jsem byl přísně potrestán za zlobení. Učitelka se posadila na židli a držela mě za ruku. Děti si musely stoupnout do řady vedle sebe dívat se na mé potrestání. Musel jsem si zout bačkory a pak se celý svléknout donaha. Pak si mě učitelka přehnula přes kolena a zbila mě na holý zadek dřevěným pravítkem. Řval jsem a bulil.

Karol (Út, 9. 2. 2021 - 11:02)

dobry ja mam 11 rokov a nemam rodicov a prosim o radu. mna tresta stryko ked nieco urobym co sa mu nepaci alebo dostanem zlu znamku horsiu ako 2 tak si ma zavola a pekne mi nareze ale naposledy som zbil dievca viem ze sa to nema ale bola strasne namislena a hovorila ze sme blbi a take veci mojmu kamaratovy sa vyhrazala ze po celej dedine roskrikne ze je gay ja som povedal ze on za to nemoze a ze sa tak narodil a ze co je jej dotoho ze niekto je insi ta sprosta baba povedala ze nema ziadne prava a uz som to nevidrzal a jednu schytala ja sam neznasam take namyslene dievcata. ale riaditelka zavolala strykovi co som urobil ja rodicov nemam mali autonehodu tak si ma zobralstryko ale vychovava ma vypraskami vraj pre moje dobro. ked som prisiel domov tak si ma zobral do jeho izby a povedal nech sa vyzlecem a dostanem vyprask jaa som chcel povedat nieco ale on do toho povedal ticho potom si ma prehol cez koleno a uz zacali padat rany sice rukou ale bolo ich 45 bolelo to ked skonci tak odisiel ja som za nim potom prisiel a povedal som mu prco mi dal vyprask ked som len branil kamarata ked sa na mna pozrel tak skrikol nech makam do izby lebo dostanem ja som radsej isiel v izbe som sa rozplakal no za chvilu prisiel stryko videl ako placem v ruke drzal niejaky list no najskor si ku mne sadol a povedal ze nech neplacem a utrel mi slzi a potom povedal ze si mam tento list precitat ked som si to precital som si myslel ze je to nejaky for pozrel som sa na stryka a on mi povedal ze mal mi to ukazat az ked budem mat 18 ja som skoro odpadol v tom liste mi pisali moji rodicia : myli karol nehoda autom bola umyselna a ze dufaju ze ma stryko dobre vychoval a ze stryko mna vycovava podla toho ako chceli oni a v liste bola prilozena fotka rodicov ja som sa stryka a spytal co mu povedali ohladom vychovi povedal ze chceli aby zo mna bol spravny chlap a ze mi dal ten vyprask teraz preto lebo mu povedali ze ked som bol maly som sa chcel hrad s inymi hrackami ako auticka a tak ze ma zobrali k lekarovy a on povedal ze je mozne ze som sa narodil ako gay ale ze to nemusi byt pravda. a nechceli aby som bol gay a ze ked sa tak budem chovat ze mi ma dat vyprask ja som povedal ze ale to nieje sposob ako si byt isty ze niesom gay a ma od toho odnaucit stryko mal slzi v ociach povedal som ze nemusi byt smutny a odisiel som. ja viem ze to znie tak ako keby som boo nejaky uchyl alebo ze sa naozaj nudim ale je to pravda pisal som tento pribeh koli tomu ze chcem poradit lebo sa citim niekedy ako gay a je mi blbe to povedat strykovi lebo viem ze to nechce a bojim sa ze ma da do deckeho domova naozaj chcem rozumnu odpoved lebo si vazim co styko pre mna robi a nechcem ho stratit

Ladis (So, 6. 2. 2021 - 14:02)

Výprasky byly v sobotu, od druhé třídy. Ne každou, asi dvakrát do měsíce. Často se u nás scházeli příbuzní, pořád se něco slavilo. Prarodiče, tety, strýcové, bratranci i sestřenice. A já už věděl, že to zrovna vyšlo a že na té oslavě přede všemi dostanu. Když byla oslava v nejlepším, tak si táta cinkáním na sklenici sjednal ticho a všem sdělil, že za své lumpárny budu opět bit. A já musel vsát, postavit se doprostřed pokoje a začít si svlékat slavnostní oblečení. Mašli pod krkem, bílou košilku. Musel jsem se zout, dolů bačkory, sundat ponožky, svléknout si tmavé kalhoty. A na konec sundat trenky. A stál jsem tam nahatý. Pak jsem šel ke stolku a opřel se o něj rukama. Můj brácha a ségra mi ty ruce museli pak držet. A já dostával řemenem. Přes zadek a přes záda. Na holou kůži to hodně pleskalo a já řval a brečel, slzy mi tekly proudem z očí na stůl., teklo mi i z pusy. Po výprasku jsem to musel utřít a stát pak ještě nahatý v koutě.

Reklama

Přidat komentář