Reklama

Výprask před diváky

Elisabeth (Po, 30. 8. 2021 - 22:08)

Čauky
My bydlíme na vesnici ve velkém baráku kde bydlí naše rodina teta a strejda s dětmi a babička s dědou. Náš jako děti tam je 6
A to já můj starší bratr a mladší sestra a bratrance se sestřenicí.
Dost často jsme jako holky viděly jak kluci dostali výprask na holou
Toto se stalo někdy kdy mi bylo 12let a sestře 10 no a my jsme omylem opravdu omylem rosekly jednomu klukovi ze školy obočí. Prostě moje sestra mi hodila kámen, já ho vzala a hodila jsem ho. Kámen se nevím jak odrazil od stromu a trefil mého tehdejšího spolužáka. (Mně bylo
No mamka byla dosti naštvaná a tenkrát jsme dostaly obě výprask vařechou na holou před bratrem tak o před bratrancem (bratrovu bylo 15 a bratranci 17) takže myslím že v takovém věku si ten pohled na dva holčičí zadky užili.

Tom (Út, 31. 8. 2021 - 10:08)

Elisabeth a to se stalo jen jednou při tolika dětech v domě?

Návštěvník (Út, 31. 8. 2021 - 09:08)

Holky ve škole na mne žalovaly, že jsem jim ukazoval ptáčka. Učitelka mi nechala stáhnout všechno až ke kotníkům a dostal jsem deset na holou před celou třídou. Holky konečně viděly to, co si původně jen vymýšlely.

Tomáš (St, 25. 8. 2021 - 14:08)

Hledám holku co se chce seznámit a má ráda výchovný výprasky...Piš na [email protected]

Lenka (Po, 23. 8. 2021 - 20:08)

Dostala. A i dávám.

Jana (Po, 23. 8. 2021 - 20:08)

Jak jsem pochopila výše, tak od svého partnera. Nebo jsi to zažila od někoho cizího, třeba kolegy z práce? A co je lepší, dostávat nebo dávat?

Návštěvník (Ne, 15. 8. 2021 - 01:08)

Stále nemohu zapomenout na to, kdy mne nahého zbila před celo třídou učitelka za to, že jsem dívkám ukazoval přirození a při té exekuci viděli mé pohlaví úplně všichni.

Návštěvník (Ne, 15. 8. 2021 - 01:08)

A buď rád že jsi přitom nevytek jako já .

Návštěvník (Ne, 15. 8. 2021 - 01:08)

Jak víš, že jsem nevytekl?

Návštěvník (Ne, 15. 8. 2021 - 01:08)

No nezmínil jsi to . Pro mě to bylo ponižující .

Lenka (So, 14. 8. 2021 - 17:08)

Výprask může být i sexuální úchylka, spousta po něm touží a pak stoupnout, kleknout do kouta s červeným zadkem.
Jen to chce se domluvit, jak a čím a aby to vyhovovalo oběma partnerům. Nejlepší je se pěkně prostřídat.

Jana (Po, 23. 8. 2021 - 19:08)

A ty jsi někdy na holou dostala?

warp (Ne, 15. 8. 2021 - 14:08)

Přesne tak, Lenko. Neznám nic lepšího než prcat manželku zezadu s čerstvě seřezanou prdelkou a ještě jí přes ní sem tam plácnout. No a nĕkdy jí pak dát klečet nebo stát s tou červenou prdelkou vedle televize a koukat se střídavě na fotbal a na ten její rudý buclatý zadek.

Návštěvník (Ne, 15. 8. 2021 - 00:08)

Jo a potom penis do vaginy a dokud nezměkne tak nepřestat !

Jan (Pá, 13. 8. 2021 - 21:08)

Včera jsem byl na návštěvě u kamaráda. Má 1 bratra a 1 sestru. Jemu je 10 a bratrovi je 6 a sestře 7. Ten 10 letý si nechtěl hrát se sourozenci. Ale když to otec zjistil tak jim všem stáhnul oblečení. A šel pro 2 rákosky. Oni si museli stoupnout přede mě. Já jsem nevěděl co se děje. No začínal pořádný výprask. Po dobu 2 minut každý byl bit rákoskou. A brečeli. Potom mi jejich otec dal rákosku a řekl mi ať je seřežu jak chci. Tak jsem je seřezal tak že po posledních ranách už stříkala krev ze zadku. Pak museli všichni 30 minut do kouta nazí na hrach.Potom jim otec řekl že doufá že se budou chovat normálně a potom šlo všechno normálně. Rány ode mě a otce šli nejvíc na dolní části hýždí. Protože mi řekl ať je biju tam že to tam víc bolí. Navíc jelikož to otec označil za extrémně hrozné chování. Tak kluci dostali 10 ran do varlat. A holka ode mě 55 ran. Potom mi kluk řekl že takové výprasky dostává tak 6 do měsíce. To vysvětluje proč ve škole na lavicích se vrtěl a když se převlékal tak měl na zadku fialové stopy po rákosce. Takže všichni dostali ode mě na zadek a byly přede mnou nazí.

ivana (Čt, 5. 8. 2021 - 16:08)

Já jsem byla včera na návštěvě u kamarádky.Kamarádka má syna po prázdninách půjde do 4.třídy.Je pěkný divoch.Včera měl svůj den,nechtěl poslouchat pořad se mu něco nelíbilo.Martina mu řekla at jde do pokoje,že ho nechce vidět a jestli nepřestane tak dostane.Zdenda se sebral a utekl ven.Museli jsme ho hledat přišel za dvě hodiny.Zamkl se do pokoje protože ,protože věděl ,že má průšvih.Když se vrátil Karel tak jsme výprávěli ,jak Zdenda vyváděl.Karel ho přivedl z pokoje a došel si do předsíně pro řemen.Zdenda se snažil schovat pod stůl ale nebylo mu to nic platmé.Výprasku neuniknul.Karel ho výtahnul nejdříve dostal několik šlehů přes kalhoty to se ještě vztekal,pak mu stáhnul kalhoty i trenky Zdenda dostal na holou řemenem.Po výprasku chvíli plakal ale pak už byl jako beránek.

Ladis (So, 7. 8. 2021 - 14:08)

Kolik jich Zdenda dostal? Alespoň 25? Když takhle řádí, tak bych doporučoval dát mu i pár na chodidla, bosýmu.

Návštěvník (Po, 2. 8. 2021 - 13:08)

Mám 10dětí, všichni dostávají denně tak 4 krát.Preventivně. 5 kluků :3,6,13,14, 17 a 3 holky 2, 6,10,1416.Čím starší tím silnější.Začíná se s klukama. Používám nejdříve vařečku, řemen, rákoska, vařečkou 50 ran, řemenem 100 ran, rákoskou 150 ran. Nejdříve přes kalhoty potom přes trenírky a potom na holou. Na holou přítlačím nejvíc. Daný počet ran na každou půlku takže dvojnásobek ran co je zde napsáno. U kluků 6 letý dostává 3×ran, 13 letý 8×,14 letý 15×násobek a 17 letý 25×více ran. U holek používám stejné nástroje, ale počet ran je 60 extra. U 2 leté holky je menší výjimka ta dostává 50 ran každým nástrojem, ale silnější. U holek každý 1 rok starší 75 ran více. U všech se na výprask někdo dívá, a posmívá se. Po výprasku musí do kouta nazí a s nástrojem v ruce pokud jim spadne, celý výprask znovu! Pokud zlobí dostanou daný výprask 3×.Pokud holky zlobí dostanou přidáno 100 ran. Kluci pokud zlobí dostanou 15 ran do varlat.Daný počet ran na každou půlku.

XxX (Po, 2. 8. 2021 - 14:08)

A potom si se vzbudil s jednou rukou v kalhotách a s druhou v nočníku.

Zaza (Ne, 18. 7. 2021 - 22:07)

Jestli chcete dostat výprask napište [email protected]

Reklama

Přidat komentář