Reklama

Můžou větší děti při cestování nosit plenky?

Jeník 10 (Čt, 1. 10. 2020 - 12:10)

Ano přesně tak já vždy od mami dostanu pleny na cestu jestli jedem autem či busem teď je výhoda že jsem doma že se do školy nechodí tak mamka mi dává pleny celý den a noc když jsem doma tak mám klasické látkové pleny a gum kalhotky a bavlněné punčocháče s laclem aby pleny drželi kde mají teď jsem u babičky a ta řekla že uni můžu klidně být ale jedině s plenkami jinak ne že mne bude dávat pleny já se v noci pomocuji ale i občas i přes den tak jsem plence a v punčocháčích s laclem aby babička mohla jít na nákup tak musím jí sní tak mne musela zkontrolovat jestli nejsem pomoceny a pokadeny a že ještě mne zkontrolovala byl jsem pocurany to jsem cítil jak curam ale byl jsem i pokadeny trochu tak mne jen otrela mokrou plenkou a dala mi 2 látkové pleny plus jednorázové pleny a jiné punčocháče s laclem a pak teplakovou kombinézu stejně babička použila auto bude to větší nákup zřejmě teď se mi ptá jestli půjdu do obchodu sní nebo jestli počkám v autě a řek že v autě ale budeš sedět v té autosedačce dětské musím stejně jít vedle do lékárny abych ti prikoupila jednorázové pleny pudry a mast na opruzeniny ale kouknu v obchodě i na látkové pleny abys měl i plenky a ostatní věci u mne tak tady buď v klidu a v pohodě když se ti bude chtít tak použij tvoje pleny já vím babičko vždy když jedu z mamkou tak mne taky nechává v autě ale bez autosedačky přijdu přibližně za 2 hodiny než vše objehnu tak jsem v autě a čekám až přijde akorát že mám hlad tak jsem babce zavolal a říkala že mne to zapomněla říct že v autě na přední sedačce je taška a vni je flaška s kaší ať si ji vezmu a byla tam ale kojenecka láhev to má asi od mami tu láhev a prý zachvili přijde jestli jsem v pořádku ano jsem už zase pomoceny asi tak dvakrát jsem cural do plenek ale chce se mi i kadit tak mi řekla abych se odepnul ze sedačky a lehl si na autosedačku a v klidu se pokadil do plenek a že potom mne prebali buďto v autě nebo až doma to když si sednu tak to bude úplně všude v plenkách a možná i v punčocháčích ale koukám že bych stejně nemohl jít s babičkou do obchodu zapomněla mi dát boty a už jde tak už dává všechny věci do kufru auta a říká koupila jsem ti 6 balíků jednorázovék masti a pudry a větší koj láhev a dudlík který si vezmeš teď a pak se optala jestli nejsem moc pokadeny a já řek že asi hodně budu a jestli to vydržím až domů na přebalování ale baby to bude úplně všude možná až v punčocháčích no nevadí když tě umyji a prebalim do čistých plenek a punčocháču a mám i 4 bodyčka tak ti ho taky dám přes punčocháče tak šup do dětské sedačky a to v plenkách hezky zacvachtalo cítil jsem to v punčocháčích a teplacich naštěstí že mám ty punčocháče a baby mohl bych něco říct než mi dáš dudlík prosím pověz mi to ty jsi mi zapomněla dát boty no koukla no vidíš to mám stále bačkůrky no to máš pravdu ale ty vypadají jako Čune zastavím ještě nikde v obuvi tvoje máma mi říkala že potřebuješ i jiné boty a zeptala se jaké budu chtít chtěl bych obuv prestige dětské modré dennimky a jaké to máš vůbec číslo nohy já myslím že to bude asi 33 číslo vzala bych si tě sebou ale nejde to když si posrany hele babi krám s dětskou obuvi no to je ono mám tam kamarádku ale koukám že má zavřeno poledni pauzu tak jí zavolala a řekla jí že se vůbec ozve a řekla že potřebuje pro vnuka dětské bačkůrky a na ven levné boty tak přišla ke dveřím a řekla že můžeme jít do vnitřních prostor ale babička řekla že půjde sama že já radši počkám v autě a ona proč by čekal v autě a babička řekla že já nosím plenky a punčocháče a jsem pocurany a pokadeny tak přijela z dětským vozíkem ale byl invalidní vozík já jsem si presedl na vozík jaké boty by chtěl říkal že prestige dennimky tak počkej já přinesu troje 33 a 34 a 35,5. Ale nejdřív zajed do dvora s tím autem aby ti ho venku nikdo nevykradl tak babička zajela s autem do dvora a já tvého vnuka půjdu prebalit do čistých plenek a umýt a koukám nikdo má i dudlík tak si ho vezmi do pusy dudlík a jela semnou do přebalovací místnosti tam mne položila na pult byl trochu větší než znám a sundala mi tepláky a punčocháče a pak odepla pokadeny a pomoceny pleny ale nejdřív napustila vodu do velké vany pak mne do ní postavila a sundala teprva pleny. Pak vzala sprchu a vše smyla dolů pak mne začala mydlit midlem a vše znečištění omyla látkové pleny dala do kýble a jednorázové pleny do pytle a sní do košíku na jednorázové pleny a na pult si připravila čisté látkové pleny byli 4 látkové a svrchnimi kalhotky a čisté punčocháče a přes punčocháče bodyčko a pak mne posadila zpět do invalidního vozíku a odvezla zpět do krámku s obuvi a babička koukala jak jsem úplně v čistém a čisté punčocháče a plenky a bodyčko a její kamarádce to vůbec nevadilo že ona mne prebalila tak teď můžeme zkoušet obuv prestige dětské dennimky nejdříve skusime 33 a pak se ptala jak mi jsou nic mne netlačí no mohu poradit radši bych vzala ty 35,5 on do nich dorost můj syn nosí taky prestige dětské ale má číslo bot 35,5 ale vždy je lepší mít o číslo větší tak jsem zkusil tu 35,5 a se slevou tam byli i dětské kotníkove prestige více barevné tak se babička nechala přemluvit pak na řadu přišli bačkory dávala mi stejné číslo 33 ale ty mi byli velmi větší tak mi zkusila 29,5 a ty mi byli. A babička se potom optala proč má ten invalidní vozík dětský protože má syna postiženého ale právě spí po obědě taky v plenkách protože má tady tu přebalovací místnost na přebalování většího či menších děti a potom se optala babičky jestli pospicha odjet ne máme času dost protože by tvůj vnuk měl jít také spát na tři hodiny aspoň tak její kamarádka roztahla dětskou postýlku a uložila mne do ní dala mi vypít s kojenecké láhve Sunar a dudlík do pusy a já jsem v poklidu usnul jako mimino. Pokračování článku příště.

Návštěvník (Čt, 1. 10. 2020 - 07:10)

Na cestu autem, je dobré nasadit plínky, nevíte, kdy se dostanete do kolony.

N (St, 30. 9. 2020 - 20:09)

Ještě jsem zapomněl musím oba trochu oholit jak mezi nohama tak i samotné nohy a trochu i ruce aby byli trochu jako batolata. Chtějí nosit plenky tak aby byli hladké už jsem si pořídil depilační krém ale i strojek co jsem slyšel tak dítě vydrží až 3 týdny pěkně hladký povrch kůže vlasy jim také ostriham to vezmu jenom vlasovym strojkem aby byli moje malé děťátka kolem 3 až 6 let a ne 14 a 16 let ten mladší se pomocoval tak tomu jsem pleny dal ale starší si o ně řekl sám tak je má celý den a noc každodenní používání plen a ostatních dětských věci např. Bodyček punčocháču plenek dudlíku kojeneckých láhví dupaček overalu brindaky atd.

Z (St, 30. 9. 2020 - 21:09)

Z

N (St, 30. 9. 2020 - 19:09)

Tak druhého syna propustili z nemocnice nebyl to covid 19 ale pouze angína tak teď mám na starosti oba dva na přebalování teď už leží ale odděleně aby druhý to také nechytil nechci jim doma dávat roušky jsou oba prebaleny do čistých plenek látkových vydumlali flašky s Krupičnou kaši a teď připravují Sunar kdyby měli ještě hlad je hodně hustý Sunar každý má 4 látkové pleny a svrchnimi kalhotky a dal jsem jim dupačky takže si krásně hovi kolem 22:00 hodin je stejně musím prebalit do čistých plenek aby vydrželi do rána a vůbec jim to nevadí že čůraji a kadi do plenek a přes den mají to samé akorát že mají bodyčko s punčocháči podle toho jaké si řeknou jestli bavlněné či silonove punčocháče budu jim dávat pleny jak dlouho budou chtít oni když třeba půl roku a nebo rok i více záleží jen na nich.

N (Ne, 27. 9. 2020 - 10:09)

Tak jsem že synem musel na pohotovost a zjistili mu covid 19 takže že je na infekčním oddělení má koronavirus asi ho má zřejmě ale musíme počkat ještě nežli přijdou výsledky a v nemocnici mu také dali pleny jelikož jeho slavné pomocovani se nedalo stále prevlekat postel ale jeho taky tak má silnější pleny aby vydrželi půl dne. A zbytek rodiny je zatím v karanténě. A starší dítě mi říká jestli mne nechybí někoho prebalovat ne zatím ne a on škoda že bych se přidal taky klidně no uvidím jestli ti je budu dávat vůbec až pustí tvého brasku s nemocnice tak uvidíme ale dělal bych úplně vše chodil bych spát po obědě a punčocháče bych taky nosil klidně moc prosím tatko dej mi plenky. Tak jsem mu řekl ať se tedy vysvlece úplně do naha a připravil jsem na postel přebalovací podložku a řekl jsem tady si lehnes a on si lehnul a koukám tady potřebuje nikdo oholit mezi nohama tak jsem vzal holící strojek a konal holení a pak přišla na řadu ziletka a krásně do hladka a vzal jsem to i s nohama aby s něj bylo krásně hladké batole když byl hotový a pak mi řekl že potřebuje na WC a to dostal už nočník pod sebe od teď když nebudeš mít pleny tak vždy dostaneš nočník tak se v klidu vykad a vycurej a počkej já přijdu s plenkami a veškeré dětské oblečení. A me pravidla ti řeknu při dávání plen tak jsem si vzal všechny věci a šel k synovi do pokoje a koukal kolik toho mám. Tato už jsem hotov tak jsem ho vzal pod kolena a vytáhl nočník no pěkně se nám děťátko pokadilo tak teď tě otru ubrousky a pak ti dám 4 látkové pleny a gum kalhotky a bavlněné punčocháče a zkusím ti dát i bodyčko aby se vše stáhlo aby ti pleny nepadali a od teď budeš batole když budeš mít pleny tak veškeré oblikani a přebalování budu dělat já a obě potřeby se dělají do plenek a až pustí tvého brasku s nemocnice tak vás oba dva budu prebalovat já takže PC ti musím nechat budeš se jen přes něj učit a po výuce ho vypnes a budeš koukat jenom na telku na pohádky. A budu také pít s kojenecké láhve ne zatím ne musím ty láhve objednat i s dětskými dudlíky a pro tebe větší jednorázové plenky abys i venku mohl nosit plenky.

Otec 2 (So, 26. 9. 2020 - 09:09)

Včera jsem synovi přes den musel dát 4 látkové pleny bylo mu nevolno a měl je složené na šířku dostal gumové svrchní kalhotky a bavlněné punčocháče a za hodinu se pocural a pokadil tak jsem ho prebalil do čistých plenek a pak měl v kojenecké lahvi silný černý čaj a vařenou rýži s mrkví nechtěl to sice ale pak si to vzal jedl chvíli sám ale potom chtěl abych ho krmil tak jsem mu musel dát brindak a nakrmit ho a dnes ráno jsem šel koupit Sunar 6 a Krupičnou kaši a jednorázové pleny aby když půjde ven tak plenkách a v punčocháčích s tepláky jelikož se ochladilo tak aby mu zima nebyla chtěl jsem mu dát zimní kombinézu s plenkami a punčocháči ale na zimní kombinézu je trochu času ale dám mu podzimní kombinézu synovi včera bylo 14 let ale není to nanem vůbec vidět že mu je 14 let spíš by mu člověk řekl že mu je 10 let. A druhému synovi je 16 let jsem vzvedav až on si řekne že chce taky pleny a gum kalhotky bavlněné punčocháče zatím se mu neposmiva že on nosí ve 14 letech pleny ale co se divím že ho i normálně bez problémů prebali.

Z (So, 26. 9. 2020 - 11:09)

Z

Návštěvník (St, 23. 9. 2020 - 11:09)

Dobrý den.
Tak jak jste dopadli na té uro ? Má zánět ?

Návštěvník (Čt, 24. 9. 2020 - 16:09)

Má, dostala Clacid. Má teploty a močí každou chvíli. Stále ji to nutí a bolí při tom.

Matka (Út, 22. 9. 2020 - 18:09)

Také dávám syna vždy spát po obědě ji normálně ale má i jídlo v kojenecké lahvi ale když jí sám tak jedině z brindakem ale občas chce i nakrmit tak ho krmim s lžičkou a vůbec není žádný protest že musí nosit plenky nejdřív jsem mu pleny dávala jenom na noc ale pak si řekl že je chce i přes den mít takže dávám pleny stále ale i na ven i cesty dlouhé či krátké doma se používají pleny látkové a ven jednorázové pleny vždy si řekne co chce nebráním mu v tom teď před chvílí jsem ho prebalila a dala jsem mu tři látkové pleny s gum kalhotky a bavlněné punčocháče s bodyckem ze zapínáním v zadu chtěl to aby mu prý pleny nespadli v noci.

Lili (Út, 22. 9. 2020 - 11:09)

Dobrý den . Máte to taky když jste nemocný dostanete 7 plen aby jste nemohly pořádně chodit? A vždy dostanete koj lahvy s práškem. A nakonec na večer dostanete čípek. Jo a máte taky zamikací kalhoty, aby jste si plenky nemohly sundat. Teť mě máma jde přebalí protože jsem úplně pokakaná. A pak si dáme objet a naloží mě do kočárku aby mě mohla uspat. Ten kdo má plenky musí chodit spát po obědě. Pak jdu k sousedce protože máma musí jít koupit plenky budu tam, až do rána. Po spánku vám dám vědět.

Z (Út, 22. 9. 2020 - 11:09)

Z

Z (Út, 22. 9. 2020 - 11:09)

Z

Návštěvník (Po, 21. 9. 2020 - 22:09)

tak plavky mají vepředu velký výkroj takže dostala plenu ,tátovi boxerky, a ty plavky, příjde mi to pro ni nepříjemné takže zítra jdu koupit overal.
Ráno jdeme i na vyšetření kvůli zánětu tak zase se posuneme trochu dál co s tím.

Návštěvník (Po, 21. 9. 2020 - 09:09)

Děkuji, zkusím ty plavky, malá pleny stále odmítá :-(
Dr nám řekla ať zajdeme na urologii jestli nemá zánět moč. cest

N (Po, 21. 9. 2020 - 09:09)

Taky jsem si řekl mamce o plenky jelikož jsem se dvakrát pocural tak jsem chtěl pleny na noc ale dostal jsem už včera ráno a odpoledne ale pleny si nesmím sundat sám ale musím se nechat prebalit mamka mne prebalila ráno a pak šla do práce cítím že jsem pokadeny a pocurany a musím jít otevřít sousedka si mne vezme k sobě a tam u ní doma mne prebali do čistých látkových plen tak už k ní jdu ona má batole doma a to normálně ještě prebaluje já jsem starší 12 let mne nevadí nosit plenky a jí také nevadí že bude prebalovat větší dítě. Tak jsem dostal 4 látkové pleny a gum kalhotky bavlněné punčocháče čisté a teď mi dává bodyčko přes punčocháče do školy nechodím jelikož se ve škole naskytnul covid 19 tak jsem doma v klidu a plenkách a punčocháču v bodyčku. A mamka mi říkala prý jak dlouho pleny budu chtít dlouho tak mi je bude dávat třeba i do 15 let věku.

Z (Po, 21. 9. 2020 - 23:09)

Z

Návštěvník (Ne, 20. 9. 2020 - 22:09)

nebo overal se zipem na zádech, nebo normální overal ale obléct dítěti obráceně (zipem na záda) to se u nás osvědčilo, dcera po chvíli zjistila že se pleny nezbaví ale ráno se probudila v suché posteli a už druhou noc si byla vědoma toho že plena není zas tak špatná věc.

Kája (Ne, 20. 9. 2020 - 21:09)

Zkuzte plenku s řetízkem nebo bodyčko se zapínáním na zádech ale taky stačí
Plenka na to jednodílné plavky s visacím zámkem na zádech

Reklama

Přidat komentář