Reklama

Můžou větší děti při cestování nosit plenky?

Návštěvník (St, 23. 9. 2020 - 11:09)

Dobrý den.
Tak jak jste dopadli na té uro ? Má zánět ?

Návštěvník (Čt, 24. 9. 2020 - 16:09)

Má, dostala Clacid. Má teploty a močí každou chvíli. Stále ji to nutí a bolí při tom.

Matka (Út, 22. 9. 2020 - 18:09)

Také dávám syna vždy spát po obědě ji normálně ale má i jídlo v kojenecké lahvi ale když jí sám tak jedině z brindakem ale občas chce i nakrmit tak ho krmim s lžičkou a vůbec není žádný protest že musí nosit plenky nejdřív jsem mu pleny dávala jenom na noc ale pak si řekl že je chce i přes den mít takže dávám pleny stále ale i na ven i cesty dlouhé či krátké doma se používají pleny látkové a ven jednorázové pleny vždy si řekne co chce nebráním mu v tom teď před chvílí jsem ho prebalila a dala jsem mu tři látkové pleny s gum kalhotky a bavlněné punčocháče s bodyckem ze zapínáním v zadu chtěl to aby mu prý pleny nespadli v noci.

Lili (Út, 22. 9. 2020 - 11:09)

Dobrý den . Máte to taky když jste nemocný dostanete 7 plen aby jste nemohly pořádně chodit? A vždy dostanete koj lahvy s práškem. A nakonec na večer dostanete čípek. Jo a máte taky zamikací kalhoty, aby jste si plenky nemohly sundat. Teť mě máma jde přebalí protože jsem úplně pokakaná. A pak si dáme objet a naloží mě do kočárku aby mě mohla uspat. Ten kdo má plenky musí chodit spát po obědě. Pak jdu k sousedce protože máma musí jít koupit plenky budu tam, až do rána. Po spánku vám dám vědět.

Z (Út, 22. 9. 2020 - 11:09)

Z

Z (Út, 22. 9. 2020 - 11:09)

Z

Návštěvník (Po, 21. 9. 2020 - 22:09)

tak plavky mají vepředu velký výkroj takže dostala plenu ,tátovi boxerky, a ty plavky, příjde mi to pro ni nepříjemné takže zítra jdu koupit overal.
Ráno jdeme i na vyšetření kvůli zánětu tak zase se posuneme trochu dál co s tím.

Návštěvník (Po, 21. 9. 2020 - 09:09)

Děkuji, zkusím ty plavky, malá pleny stále odmítá :-(
Dr nám řekla ať zajdeme na urologii jestli nemá zánět moč. cest

N (Po, 21. 9. 2020 - 09:09)

Taky jsem si řekl mamce o plenky jelikož jsem se dvakrát pocural tak jsem chtěl pleny na noc ale dostal jsem už včera ráno a odpoledne ale pleny si nesmím sundat sám ale musím se nechat prebalit mamka mne prebalila ráno a pak šla do práce cítím že jsem pokadeny a pocurany a musím jít otevřít sousedka si mne vezme k sobě a tam u ní doma mne prebali do čistých látkových plen tak už k ní jdu ona má batole doma a to normálně ještě prebaluje já jsem starší 12 let mne nevadí nosit plenky a jí také nevadí že bude prebalovat větší dítě. Tak jsem dostal 4 látkové pleny a gum kalhotky bavlněné punčocháče čisté a teď mi dává bodyčko přes punčocháče do školy nechodím jelikož se ve škole naskytnul covid 19 tak jsem doma v klidu a plenkách a punčocháču v bodyčku. A mamka mi říkala prý jak dlouho pleny budu chtít dlouho tak mi je bude dávat třeba i do 15 let věku.

Z (Po, 21. 9. 2020 - 23:09)

Z

Návštěvník (Ne, 20. 9. 2020 - 22:09)

nebo overal se zipem na zádech, nebo normální overal ale obléct dítěti obráceně (zipem na záda) to se u nás osvědčilo, dcera po chvíli zjistila že se pleny nezbaví ale ráno se probudila v suché posteli a už druhou noc si byla vědoma toho že plena není zas tak špatná věc.

Kája (Ne, 20. 9. 2020 - 21:09)

Zkuzte plenku s řetízkem nebo bodyčko se zapínáním na zádech ale taky stačí
Plenka na to jednodílné plavky s visacím zámkem na zádech

Návštěvník (Pá, 18. 9. 2020 - 23:09)

Dobrý den.
Dcera10 se dva dny po sobě v noci počůrala ,pediatr a ta doktorka z dětské gynekologie nenašli problém a to měla poctivě všechna vyšetření , nakonec nám dr z gynekologie řekla že dcera je zdravá, a ať jí teda dáme pleny a jdeme k psychologovi, nic jiného nám nemůže navrhnout . tak jsem dala jednorázovou papírovou plenu, ale ona se jí brání, jak prosím vás donutit aby si ji nechala ? dnes si ji večer sundala a už jsem ji teď musela přebalit a převlíct postel. né že by mě to nebavilo)nebaví( ale chci se vyspat, (vstávám do práce) ale i chci aby se mladá vyspala .

Pulec (Ne, 20. 9. 2020 - 15:09)

Prostě ji to dát až tvrdě usne

Z (Po, 21. 9. 2020 - 23:09)

Z

? (Pá, 11. 9. 2020 - 13:09)

:-)))

Karel (Ne, 22. 11. 2020 - 18:11)

Jestli si o plenky řekly sami tak bych jim je dal.

Otec 2 (Pá, 11. 9. 2020 - 09:09)

Tak jsem s nimi jel už ve středu zavřeli jim školu asi prý 14 dní bude zavřeno tak zatím budou u ní a na cestu oba dostali pleny jak chtěli oni a koukal jsem že ve vlaku byla přebalování jednoduché normálně v kupicku proběhlo úplně v klidu se dali prebalit žádný problém a protest měli funkční Kalhoty a vždy jednorázové pleny úplně v pohodě byli.

Otec 2 (Út, 8. 9. 2020 - 13:09)

Dobrý den chci se zeptat jestli mohu dát synovi 12 let a dceři 9 let pleny na noc na cestu jedu s nimi vlakem k jejich matce na Slovensko sama dcera se mne zeptala jestli jí na cestu dám pleny když v těch vlacích jsou nobl wc tak proč by měla mít pleny ale netrvalo dlouho a zeptal se i syn. Tak do pátku mám co rozmyslet.

Z (Po, 21. 9. 2020 - 23:09)

Z

Reklama

Přidat komentář