Reklama

Můžou větší děti při cestování nosit plenky?

Otec 2 (So, 26. 9. 2020 - 09:09)

Včera jsem synovi přes den musel dát 4 látkové pleny bylo mu nevolno a měl je složené na šířku dostal gumové svrchní kalhotky a bavlněné punčocháče a za hodinu se pocural a pokadil tak jsem ho prebalil do čistých plenek a pak měl v kojenecké lahvi silný černý čaj a vařenou rýži s mrkví nechtěl to sice ale pak si to vzal jedl chvíli sám ale potom chtěl abych ho krmil tak jsem mu musel dát brindak a nakrmit ho a dnes ráno jsem šel koupit Sunar 6 a Krupičnou kaši a jednorázové pleny aby když půjde ven tak plenkách a v punčocháčích s tepláky jelikož se ochladilo tak aby mu zima nebyla chtěl jsem mu dát zimní kombinézu s plenkami a punčocháči ale na zimní kombinézu je trochu času ale dám mu podzimní kombinézu synovi včera bylo 14 let ale není to nanem vůbec vidět že mu je 14 let spíš by mu člověk řekl že mu je 10 let. A druhému synovi je 16 let jsem vzvedav až on si řekne že chce taky pleny a gum kalhotky bavlněné punčocháče zatím se mu neposmiva že on nosí ve 14 letech pleny ale co se divím že ho i normálně bez problémů prebali.

Z (So, 26. 9. 2020 - 11:09)

Z

Návštěvník (St, 23. 9. 2020 - 11:09)

Dobrý den.
Tak jak jste dopadli na té uro ? Má zánět ?

Návštěvník (Čt, 24. 9. 2020 - 16:09)

Má, dostala Clacid. Má teploty a močí každou chvíli. Stále ji to nutí a bolí při tom.

Matka (Út, 22. 9. 2020 - 18:09)

Také dávám syna vždy spát po obědě ji normálně ale má i jídlo v kojenecké lahvi ale když jí sám tak jedině z brindakem ale občas chce i nakrmit tak ho krmim s lžičkou a vůbec není žádný protest že musí nosit plenky nejdřív jsem mu pleny dávala jenom na noc ale pak si řekl že je chce i přes den mít takže dávám pleny stále ale i na ven i cesty dlouhé či krátké doma se používají pleny látkové a ven jednorázové pleny vždy si řekne co chce nebráním mu v tom teď před chvílí jsem ho prebalila a dala jsem mu tři látkové pleny s gum kalhotky a bavlněné punčocháče s bodyckem ze zapínáním v zadu chtěl to aby mu prý pleny nespadli v noci.

Lili (Út, 22. 9. 2020 - 11:09)

Dobrý den . Máte to taky když jste nemocný dostanete 7 plen aby jste nemohly pořádně chodit? A vždy dostanete koj lahvy s práškem. A nakonec na večer dostanete čípek. Jo a máte taky zamikací kalhoty, aby jste si plenky nemohly sundat. Teť mě máma jde přebalí protože jsem úplně pokakaná. A pak si dáme objet a naloží mě do kočárku aby mě mohla uspat. Ten kdo má plenky musí chodit spát po obědě. Pak jdu k sousedce protože máma musí jít koupit plenky budu tam, až do rána. Po spánku vám dám vědět.

Z (Út, 22. 9. 2020 - 11:09)

Z

Z (Út, 22. 9. 2020 - 11:09)

Z

Návštěvník (Po, 21. 9. 2020 - 22:09)

tak plavky mají vepředu velký výkroj takže dostala plenu ,tátovi boxerky, a ty plavky, příjde mi to pro ni nepříjemné takže zítra jdu koupit overal.
Ráno jdeme i na vyšetření kvůli zánětu tak zase se posuneme trochu dál co s tím.

Návštěvník (Po, 21. 9. 2020 - 09:09)

Děkuji, zkusím ty plavky, malá pleny stále odmítá :-(
Dr nám řekla ať zajdeme na urologii jestli nemá zánět moč. cest

N (Po, 21. 9. 2020 - 09:09)

Taky jsem si řekl mamce o plenky jelikož jsem se dvakrát pocural tak jsem chtěl pleny na noc ale dostal jsem už včera ráno a odpoledne ale pleny si nesmím sundat sám ale musím se nechat prebalit mamka mne prebalila ráno a pak šla do práce cítím že jsem pokadeny a pocurany a musím jít otevřít sousedka si mne vezme k sobě a tam u ní doma mne prebali do čistých látkových plen tak už k ní jdu ona má batole doma a to normálně ještě prebaluje já jsem starší 12 let mne nevadí nosit plenky a jí také nevadí že bude prebalovat větší dítě. Tak jsem dostal 4 látkové pleny a gum kalhotky bavlněné punčocháče čisté a teď mi dává bodyčko přes punčocháče do školy nechodím jelikož se ve škole naskytnul covid 19 tak jsem doma v klidu a plenkách a punčocháču v bodyčku. A mamka mi říkala prý jak dlouho pleny budu chtít dlouho tak mi je bude dávat třeba i do 15 let věku.

Z (Po, 21. 9. 2020 - 23:09)

Z

Návštěvník (Ne, 20. 9. 2020 - 22:09)

nebo overal se zipem na zádech, nebo normální overal ale obléct dítěti obráceně (zipem na záda) to se u nás osvědčilo, dcera po chvíli zjistila že se pleny nezbaví ale ráno se probudila v suché posteli a už druhou noc si byla vědoma toho že plena není zas tak špatná věc.

Kája (Ne, 20. 9. 2020 - 21:09)

Zkuzte plenku s řetízkem nebo bodyčko se zapínáním na zádech ale taky stačí
Plenka na to jednodílné plavky s visacím zámkem na zádech

Návštěvník (Pá, 18. 9. 2020 - 23:09)

Dobrý den.
Dcera10 se dva dny po sobě v noci počůrala ,pediatr a ta doktorka z dětské gynekologie nenašli problém a to měla poctivě všechna vyšetření , nakonec nám dr z gynekologie řekla že dcera je zdravá, a ať jí teda dáme pleny a jdeme k psychologovi, nic jiného nám nemůže navrhnout . tak jsem dala jednorázovou papírovou plenu, ale ona se jí brání, jak prosím vás donutit aby si ji nechala ? dnes si ji večer sundala a už jsem ji teď musela přebalit a převlíct postel. né že by mě to nebavilo)nebaví( ale chci se vyspat, (vstávám do práce) ale i chci aby se mladá vyspala .

Pulec (Ne, 20. 9. 2020 - 15:09)

Prostě ji to dát až tvrdě usne

Z (Po, 21. 9. 2020 - 23:09)

Z

? (Pá, 11. 9. 2020 - 13:09)

:-)))

Karel (Ne, 22. 11. 2020 - 18:11)

Jestli si o plenky řekly sami tak bych jim je dal.

Otec 2 (Pá, 11. 9. 2020 - 09:09)

Tak jsem s nimi jel už ve středu zavřeli jim školu asi prý 14 dní bude zavřeno tak zatím budou u ní a na cestu oba dostali pleny jak chtěli oni a koukal jsem že ve vlaku byla přebalování jednoduché normálně v kupicku proběhlo úplně v klidu se dali prebalit žádný problém a protest měli funkční Kalhoty a vždy jednorázové pleny úplně v pohodě byli.

Reklama

Přidat komentář