Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Todd (Po, 28. 9. 2020 - 12:09)

Krásný čůráníčka. Pozdravuji z cest. A ten smažák,ten bych si dal taky.

Klára (Po, 28. 9. 2020 - 12:09)

Nasbíraly jsme houby a máme zase hodně hříbků a nějaký lišky a vezmeme se je domů. Čůraly jsme v lese asi za hodinku klasicky jako po kafi prudce a hned a pokropily jsme tam pipinkama jehličí a mech. Martino vůbec jsme nezmokly a dívala jsem se na tu stránku a ty mraky se k nám jakoby bojí jít a jako by se zastavují, ale v Mimoni už prší. Lucko, já bych to jak píšeš nikdy Nikolce neuělala, a kdyby se měla po... tak si myslím, že by to bylo pro ni obrovské ponížení a v tom nočním stresu navíc. To bych opravdu neudělala, protože ji mám přesto ráda a kdykoliv jí pomůžu a Návštěvníku, to jsem měla na mysli taky třeba teď při obědě o tom promluvit dohromady. Bude dnes smažený hermelín brambor a tatarka a okurkový salát a hovězí vývar. Už se těším, už mám hlad.

Návštěvník (Po, 28. 9. 2020 - 10:09)

Promluv s ní o tom a přiberte k tomu maminku. Myslím, že to Nikola pochopí a přestane se v noci bát chodit na záchod.

Matlák (Po, 28. 9. 2020 - 10:09)

Já mám vyteklý moc jak klarká byl do ní vyteklý jak hned musel já do ní taky šlo

Mike (Po, 28. 9. 2020 - 10:09)

Moc moc hezký! Houbičkujte a nezmokněte, tady u nás zase prší.

Mike (Po, 28. 9. 2020 - 07:09)

Dobře ráno Klárko. Je dobré ? Čůrala jsi?

Šišmiš (Ne, 27. 9. 2020 - 20:09)

Klárko dáte čůrání pod viaduktem v Mikulášovicích? Jinak si myslím, že Nikolu taháte s sebou často jako ocáska a nemáte moc soukromí a ona asi opravdu může žárlit na váš vztah a nechce se dělit. Ale bude to dobrý. Tak hezky čůrejte a piš.

Klára (Po, 28. 9. 2020 - 09:09)

Čůrala jsem Miku a klasicky hodně jako ráno,ale dnes to nebylo tak kritický jako včera ale taky jsem trochu tiskla nohy k sobě a ruku jsem si tam chtěla dát,ale nedala nakonec když jsem odemykala , ale čůrala jsem až na bobečku a ani o kapičku dřív. Měla jsem to rychlý, ale moje pipinka byla ze začátku hodně sevřená a než se udělal proud tak jsem si načůrala za zadeček a okolo ní, asi jako včera Niki. Včera jsme v hospůdce byly samy až na dva místní a byla pohoda, domů jsme se klasicky vyčůraly u cesty a nechala jsem to být a sledovala, jestli se Nika vyčůrá když je tam Libor nebo půjde stanou. S Liborem jsme byli domluvený. Niki ale neodešla nikam a vyčůrala se hned vedle mne. Ona to asi prostě neřeší. Libor odešel tedy sám trochu dál a čůral tam. Krásně jsme se pak v pelíšku pipinkovali a bylo vidět, že to Libor strašně chtěl už do mně a tak moc nevydržel a jak se dostal dovnitř už to bylo ve mně a chtěl se jako omluvit, ale já jsem ho objala a dala mu pusu, že ticho, že to je takhle moc krásný. Ještě než jsme usnuli tak mi pípla zpráva od Niki,co spí dole...Klárko, moc prosím. Seběhla jsem dolů. Ona tam seděla zoufalá na pelíšku a natahovala do slziček, že prý musí nutně to druhý a že na záchod se bojí a do nočníku opravdu to ne, to neudělá, ať tam jdu s ní. Libor sešel taky dolů,ale já mu řekla, že ok, že jen potřebuje nutně na záchod a že to jako holky vyřídíme. Pochopil o co jde a počkal na mně nahoře. Niki to naštěstí stihla bez nehody a počkala jsem na ní na chodbě.Prý měla až průjem a tak jsem jí řekla jestli by se jí chtělo znova, ať mmi písne. Já mám telefon hlavně kvůli mamče i přes noc zapnutý. Niki se tady v noci bojí na záchod, protože když zemřela babička a ona byla ještě o hodně menší, tak ji tam viděla a tak se lekla, až se počůrala a od tý doby se v noci bojí a proto ten nočník. Ráno byla čůrat a to chvíli po mně a měla bříško asi stejně plný jako já, ale zase ji pipinka čůrala hned přímo do loužičky. Já o tom druhým nerada píšu,protože to není hezký jako čůrání , ale tady to bylo spíš zajímavý, že Nikolka už je tak naučená, že by ani nočník nepoužila na tohle.Nevím,co by udělala, kdybych za ní nepřišla. Dnes pojedeme domů, ještě dojdeme na houby a zítra Libor odjede do Liberce a bude tam do středy. Tu fimu předávají k 1.10. a tak třeba tam zůstane až do čtvrtka. Já mám autoškolu v úterý a tak tam budu sama, zatím máme jen teorii v učebně a záchod tam je na chodbě, ale půjdu tam doma vyčůraná a snad to vydržím domů nebo se vyčůrám někde cestou.To už bude šero. Niki slíbila, že mi přijde naproti. Zítra máme školu, ale prý to tak dál nemusí být. Dostala jsem mail a osnovu jak by to bylo s výukou na dálku domů. Tak uvidíme. Půjdeme na houby. Asi se tam vyčůráme,protože jsem dopila kafe a Niki si tady na chaloupce zvykla ho dávat taky. Jednou si ho dala než šla do školy a prý nemohla vydržet do první přestávky a pak utíkala na záchod ,ale prý to stihla a nepočůrala se, ale jak pospíchala a čůrala okamžitě se stahovanýma kalhotkama než si sedla, tak počůrala i mísu okolo a pak to vysušila a uklidila . Když ono to kafe tak opravdu funguje. Ani nemusím mít v bříšku plnou močák vody, ale to kafe ji tak tlačí do pipinky aby se vyčůrala, že se to fakt dlouho vydržet nemůže.

Lucka (Po, 28. 9. 2020 - 11:09)

Já bych ji na tvým místě nechala ségru ať se třeba pokadí. Za to, co ti provedla. Aby si to pamatovala, že tě nemá využívat a škodit ti.

Martina (Po, 28. 9. 2020 - 10:09)

Hezké dopoledne Klárko. To jak píšeš, že NIkolka potkala babičku v noci, když šla na záchod, tak to se mi stalo taky, ale jinak. To se pak nedivím, že má z toho blok a pak ten nočník docela chápu. Navíc je tak slušná, že by se ani do něj nevyk..... a trápila se. Ikdyby se nakonec, taky by se nic příliš nestalo, jen by to musela hned odnést . Já bych s ní o tom promluvila, že jako babička už je jinde a že vás všechny dohlíží a že vás tím ochraňuje a že se NIki nemusí bát, protože babička ji neublíží a Nikola muže svobodně i večer na záchod jít sama. Třeba bych s ní šla jednou dvakrát ,ale pak bych to nechala na ní. Ona je už větší, ale chápu, tohle by zaskočilo i dospělýho. Tady u nás taky prší a dnes budu spíše lenošit a zítra jdu do práce. Pá a hodně hub a nezmokněte. Jestli chcete vědět, jak a kde k vám jde déšť tak já to hledám na pocasi.divoch.cz a ty mraky tam jsou vidět i na radaru, kde a jak hodně prší a kam ty mraky jdou. Podívám se, počkej. Jo jde to k vám na MIkulášovice od jihovýchodu, asi tak za hodinku bude pršet i u vás.

Návštěvník (Ne, 27. 9. 2020 - 19:09)

Klárko, řekni, prděj hadi?

Bizon (Ne, 27. 9. 2020 - 19:09)

Matláku kde máš dneska pnutí ? Robine, co a jak s tou tvou čůrací Maruškou? Už jsi se pak neozval....

Robin (Ne, 27. 9. 2020 - 19:09)

pak už to nedopadlo ani nepřišla jak bylo domluveno,prý ji to už nebaví, tak jsem se neozval.

Klára (Ne, 27. 9. 2020 - 18:09)

Dnes jsme nakonec ještě zůstali všichni na chaloupce a Libor ještě dodlával dříví a my se chruly v kuchyni a odpoledne vyklízely přístřešek od bordelu,který příští víkend vyvezeme do kontejneru. Ještě do třetice dnes půjdeme do hospůdky. Niki je v klidu a v poledne sama od sebe se znovu omluvila mně a i Liborovi a se slzičkama ,že ji to moc mrzí. Tak jsme si řekly, ať to neřeší, ale že příště ji to už nepromineme. Čůurala jsem s Nikou jednou venku a Libor tam nebyl a udělaly jsme větší loužičky,já silnější a prudkou a ségře to šlo pomalu,ale za se trochu déle než mně. jinak jsme byly jen na záchodě. Už mně po ránu ten močák nebolí.To bylo jen jak jsme měla moc plný bříško. Dnes byl takový klidný volný den. Naštěstí teda po tom vzrůšu včera. Tak to snad bude i dál. Ozvu se ráda zase zítra.

oliver (Ne, 27. 9. 2020 - 21:09)

Klárko, přeju dobrou noc. Hele, ono je všude něco, jestli to mělo být jednou a Nikola se teď chová takhle,tak si myslím,že to není přetvářka a docvaklo ji to. Ale když jsem se to dověděl poprvé hned, tak mít ji po ruce, dostala by pár facek. Tak příjemný večer. Rád čtu tvoje příspěvky protože to není jen o čůrání, ale o životě a to mně velmi oslovilo.

Žaneta (Ne, 27. 9. 2020 - 09:09)

Klárko palečky. Už to bude dobrý. Taky jsem to měla ráno vydatný ,ale stihla jsem.

Klára (Ne, 27. 9. 2020 - 07:09)

Už jsme s Nikou vzhůru. Obě jsme potřebovaly čůrat a šly to pustit ven. Já měla pipinku strašně plnou a vzbudilo mně to a otevírala jsem dveře s rukou mezi nohama a nešlo to vydržet, a trochu jsem se stejně počůrala do kalhotek a hned za dveřmi už jsem byla na bobečku a z pipinky jsem pustila okamžitě velký prudký proud čůrání. Niki taky čůrala hodně, ale tak kritický to neměla. Včera jsem si s ní promluvila a řekla jsem jí na rovinu,že jestli něco podobného udělá ještě jednou Libor i já ji nebudeme chtít už ani vidět. Ona se zoufale omlouvala a když jsme odcházeli do hospůdky a natvrdo jsem jí řekla, že s námi nepůjde tak se urazila, ale pak tak dlouho usdavě plakala, že sám Libor se po chvilce přimluvil, ať jde s námi. Ona se fakt včera snažila vše odčinit, ale to,co jsem jí řekla navečer jsem myslela doopravdy. Nikdo jsme se v hospůdce neopil domů jsme čůraly s Nikou u cesty ,ale Libor se vyčůral dál kousek od nás. Niki včera popřela,že by čůrala schválně blízko něj, aby ho provokovala, ale já ji v tom moc nevěřím . Takhle jsme čůraly samy v pohodě a taky to šlo. Jestli bude i dnes ošklivo tak pojedeme z chaloupky odpoledne domů. Jdeme si dát něco k snídani. Trochu mě bolí nad pipinkou močák jak jsem měla plný bříško ,ale to se srovná .

Natalie (Ne, 27. 9. 2020 - 13:09)

Já se taky připojuji ,mám stejný názor jako holky. Mějte se moc fajn!.

Martina (Ne, 27. 9. 2020 - 08:09)

Musela jsem už teď ráno kouknout jestli jsi se ozvala a jste Ok. Tak jsem ráda. Posílám velkou podporu na chaloupku!

Mike (Ne, 27. 9. 2020 - 07:09)

Tento postoj k ségře ti Klárko schvaluju. Nakonec i to,že jste ji v tom nechali vykoupat ale nakonec jí vzali večer s sebou. Mně by ji bylo taky líto, když se celý den snažila. Jinak krásný čůrání, já jsem včera jel z Prahy domů a tak se mi chtělo , že jsem to měl podobný. Zatočil jsem stranou na lesní cestu, zastavil a vyběhl z auta a už to šlo a taky trochu pár kapek i dřív. Jen jsem nečůral na bobku jako ty. Za všechno mohlo kafe v kombinaci s nealko pivem. Už dlouho se mi nestalo,že jsem nemohl vydržet a trochu jsem to pustil taky dřív. Příjemný den !

Reklama

Přidat komentář