Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Klára (Ne, 27. 9. 2020 - 07:09)

Už jsme s Nikou vzhůru. Obě jsme potřebovaly čůrat a šly to pustit ven. Já měla pipinku strašně plnou a vzbudilo mně to a otevírala jsem dveře s rukou mezi nohama a nešlo to vydržet, a trochu jsem se stejně počůrala do kalhotek a hned za dveřmi už jsem byla na bobečku a z pipinky jsem pustila okamžitě velký prudký proud čůrání. Niki taky čůrala hodně, ale tak kritický to neměla. Včera jsem si s ní promluvila a řekla jsem jí na rovinu,že jestli něco podobného udělá ještě jednou Libor i já ji nebudeme chtít už ani vidět. Ona se zoufale omlouvala a když jsme odcházeli do hospůdky a natvrdo jsem jí řekla, že s námi nepůjde tak se urazila, ale pak tak dlouho usdavě plakala, že sám Libor se po chvilce přimluvil, ať jde s námi. Ona se fakt včera snažila vše odčinit, ale to,co jsem jí řekla navečer jsem myslela doopravdy. Nikdo jsme se v hospůdce neopil domů jsme čůraly s Nikou u cesty ,ale Libor se vyčůral dál kousek od nás. Niki včera popřela,že by čůrala schválně blízko něj, aby ho provokovala, ale já ji v tom moc nevěřím . Takhle jsme čůraly samy v pohodě a taky to šlo. Jestli bude i dnes ošklivo tak pojedeme z chaloupky odpoledne domů. Jdeme si dát něco k snídani. Trochu mě bolí nad pipinkou močák jak jsem měla plný bříško ,ale to se srovná .

Natalie (Ne, 27. 9. 2020 - 13:09)

Já se taky připojuji ,mám stejný názor jako holky. Mějte se moc fajn!.

Martina (Ne, 27. 9. 2020 - 08:09)

Musela jsem už teď ráno kouknout jestli jsi se ozvala a jste Ok. Tak jsem ráda. Posílám velkou podporu na chaloupku!

Mike (Ne, 27. 9. 2020 - 07:09)

Tento postoj k ségře ti Klárko schvaluju. Nakonec i to,že jste ji v tom nechali vykoupat ale nakonec jí vzali večer s sebou. Mně by ji bylo taky líto, když se celý den snažila. Jinak krásný čůrání, já jsem včera jel z Prahy domů a tak se mi chtělo , že jsem to měl podobný. Zatočil jsem stranou na lesní cestu, zastavil a vyběhl z auta a už to šlo a taky trochu pár kapek i dřív. Jen jsem nečůral na bobku jako ty. Za všechno mohlo kafe v kombinaci s nealko pivem. Už dlouho se mi nestalo,že jsem nemohl vydržet a trochu jsem to pustil taky dřív. Příjemný den !

Patricie (So, 26. 9. 2020 - 23:09)

Příběh Klárky dostává grády. Já bych se opravdu tady vůči sestře vymezila. Ona v sobě musela dlouho nosit nějaký pocit nebezpečí ze samoty a odloučení Kláry,že jednala tak neadekvátně.

Návštěvník (So, 26. 9. 2020 - 20:09)

Homer: „Synku, když se mi podíváš do očí a řekneš, že jsi ty peníze nevzal, tak ti uvěřím!”
Bart: „Nevzal jsem je!”
Homer: „Héé! Jak se mi můžeš dívat do očí a přitom lhát?”

Návštěvník (So, 26. 9. 2020 - 19:09)

Já na vás myslím taky jestli to půjde Klárko napiš zítra jestli je vše OK.

Klára (So, 26. 9. 2020 - 16:09)

Já moc děkuju za vaše názory. Niki se dneska snaží a mamča už to ví a je z toho taky nemile překvapená. Já bych to zatím nechala být. Stalo se a nedá se s tím nic dělat. Večer chceme jít ještě jednou do hospůdky, protože to navrhl sám Libor a potřebuje se s tím srovnat. Cítím, že ho to dost zasáhlo a ikdyž navenek se chová normálně, tak po obědě jsme si sedli a on mi řekl na rovinu, že pokud by se to mělo ještě opakovat, přestane pro něj Niki existovat. Souhlasí, abych s ní promluvila a do hospůdky půjdeme bez ní sami. Celý den tady skoro prší a tak se držíme doma a čůráme jen na záchodě a ani nemám moc náladu o tom psát. Jednou jsem šla čůrat po obědě s Liborem na záchod ,zamkli jsme se v koupelně a počůrala jsem mu ruku a on mně při tom čůrání hladil na pipince a pak to strašně chtěl a bylo to takový divný. Nechtěl do mně do pipinky, ale chtěl, abych mu to udělala rukou a on to pustil do záchodu do toho, co jsem předtím vyčůrala. Objal mne a líbal a pak se několikrát ptal ,zda mu věřím, že NIkole opravdu neublížil a ani by ho to nikdy nenapadlo. V tom mu věřím naprosto. Vím, že je Libor citlivý a to, že se nevypustil do mne chápu jako jeho nejistotu. On se bojí, že mu nebudu věřit a že ho nebudu milovat.Že může Niki mezi nás vratzit klín. Ale já ho miluju úplně celou svou duší a srdíčkem. Musíme to všechno sami večer probrat. Jen se bojím, aby se neopil, budu ho hlídat.

Mike (So, 26. 9. 2020 - 18:09)

Budu na vás vzpomínat. Je dobře, že necháte Niku doma. Ať si taky uvědomí, že něco pos....

Martina (So, 26. 9. 2020 - 17:09)

Ok Klárko,držím palečky. Libora trochu podpoř. Ale zase ne příliš. Je to chlap a neměl by se z toho skládat.

Návštěvník (So, 26. 9. 2020 - 15:09)

Rikal jsem,ze se budou vsichni z toho hroutit a mravnit

Návštěvník (So, 26. 9. 2020 - 13:09)

Tedy nevím jestli bych to chování Nikoly rozdejchala. Asi by mi to trvalo dýl, ne jen do druhýho dne. A k tomu, že se bojí, že jí Klára odejde, jaký je její vztah k mamince?

Návštěvník (So, 26. 9. 2020 - 11:09)

Cože??? Gumičky nejsou???

Návštěvník (So, 26. 9. 2020 - 10:09)

To jsem ještě já, jak jsem ti psala ve čtvrt na deset. Přemýšlím o tom opravdu hodně. Myslím si, že Niki má pocit, že ji opouštíš, přestože reálně tomu tak není, ale máš Libora, ten tě miluje a ty jeho, máte domeček, kde můžete bydlet už sami a nebýt maminčiny nemoci už by tak i bylo. Pamatuješ, jak se Nikolka nešťastně bála, že jí odejdeš a zmizíš, přestože by to mělo být cca pouze o dvě ulice vedle. Ona se třeba jen bojí a má v sobě strachza pocitu samoty, ikdyž ji máš moc ráda. Ona se bojí té změny a vnímá, že Libor je ten, kdo tě jí bere a tak ho chce nějak zahnat a znevážit, byť tedy toto je způsob dost podle mne za hranou. Ale ona ve své dospívající hlavičce nedokázala dohlédnout, co tím může způsobit. Asi bych jí to odpustila, ale souhlasím s Martinou, že to může zanechat stopy a musíš být trochu opatrnější v tom jak jsem psala v minulém příspěvku.

Klára (So, 26. 9. 2020 - 11:09)

Moc ti děkuju, máš v mnohém asi pravdu. Jak se jmenuješ? Asi už budeš mít rodinu,když jsi starší.

Návštěvník (So, 26. 9. 2020 - 11:09)

Jmenuji se Alena a už mám dvě dospělé děti.

Matlák (So, 26. 9. 2020 - 10:09)

Holky dáte mi čuriní mám pnutí jako klarká ale nikola neni dobrý od ní když nemá pravdu mluvit

Veronika (So, 26. 9. 2020 - 09:09)

Moc se mi líbí, když slyším nějakou pěknou kámošku čůrat. Využívám toho hlavně na gymplu, kdy jdu do vedlejší kabinky. Nahoře zeď končí asi dvacet cenťáků od stropu a tak vše slyším. A potom, když máme ples, tak v kulturáku je to to samý. Mám ráda pěkný holky a toto je pro mě jak dělaný.

Klára (So, 26. 9. 2020 - 08:09)

Trochu jsme si dnes pospali a mamča připravila snídani. Poprchává venku a je chladno, ale čůrání jsem udělala ještě venku a dnes mi pipinka už čůrala rychleji než včera ráno, ikdyž pocitově se mi chtělo stejně hodně čůrat. Niki přišla taky ale měla pipinku hodně sevřenou a tak ikdyž jí to šlo taky prudce, hned se jí to rozdělilo na dva pramínky a i na zadeček ale to nevadí, ona si zadeček a pipinku oklepala a v koupelně si myslím ještě kapesníčkem vysušila. Včera jsme měly takový konflikt, když jsme se chystaly do hospůdky. NIki prostě strašně prudila, řekla doslova, že ať si nemyslím, že Libor ji nic nedělal, ale dělal to samý co mně a ať to vím. Nevím ,co to do mně vjelo ,ale strašně jsme se na ní naštvala, povalila jsem ji na postel a seřvala ji, že Liborovi věřím , a jestli na tom trvá a že když tedy ano, tak tedy pojedeme okamžitě k doktorovi gynekologovi kam chodím já i mamča a on ji prohlídne a zjistí jestli se to stalo nebo ne. Na to odsekla, tak třeba ne, ale chtěl to udělat. Zavolala jsem Libora a vzala si ho stranou. Ten se z toho málem sesypal a přísahal, že by si k ní nikdy nic ani v náznaku nedovolil a že si ona vymýšlí asi proto, že i na mne žárlí. Do hospůdky jsme šli všichni v napětí, ale tam jsme se jí na to zeptali s Liborem na rovinu. Ona utekla na záchod a tak jsem šla za ní. Plakala a říká, že stejně ví, že se s Liborem milujeme a tak co, proč ona nemůže mít taky lásku a bylo to vše venku. Vysvětlila jsem jí, že já v jejím věku ještě taky žádnou opravdovou lásku neměla a až bude větší, tak ji mít bude a že by se Liborovi měla omluvit ,když už mně ne. Vůbec tam nechtěla jít zpátky, protože byla ubrečená a tak jsme to nakonec nějak zvládly, vyčůraly jsme se při tom tam a ona se Liborovi skutečně omluvila, ale bylo jí to trapný, klopila oči a znovu slzičky. Libor to přešel a jen chtěl jediný, - řekni mi tady před svou sestrou, že to, cos řekla doma je pravda a stalo se to a dívej se mi to očí. Niki jen zakroutila hlavou že ne, že si to opravdu jen vymyslela a... no celkem hustý. Prostě puberťačka se vším všudy, ale tohle bylo od ní hodně blbý. Nakonec jsme se večer vrátili všichni už v pohodě a i cestou jsme se vyčůraly i s Liborem kousek od něj a nic se neřešilo. Niki je opravdu nevyzpytatelná. Myslím, že ji třeba něco trápí. Má dvě dobré kamarádky a ve škole teda taky občas nějaký konflikt ,jako nedávno. Ale ne z její viny. Přemýšlím, jestli to mamince říct o tom ,co se stalo včera. Já ji nechci zatěžovat. Jestli si Niki ještě někdy něco takovýho vymyslí, tak ji proplesknu a to přesto,že ji mám ráda nade vše.

oliver (So, 26. 9. 2020 - 14:09)

Teda tohle nemůžu. Jem četl o tvém čůrání, ale tohle je hnus ,hnus a hnus. Když si toto dovolí dvanáctiletá holka k ségře, která ji dává maximální lásku, tak to je na přes držku. Mám v sobě takovej vztek, že kdybych tam za vámi zajel jak jsem chtěl, tak bych ji profackoval na místě. Tohle není prdel a , udělala jednou, může udělat znovu. Tohle prostě ne!

Reklama

Přidat komentář