Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Puluj (Út, 29. 9. 2020 - 13:09)

Odpustit se dá vše. I vražda. Je zapomenout ne.

Návštěvník (Út, 29. 9. 2020 - 13:09)

Ano, se dá. Ale když se nedá? No nic. Myslím že jsi dosáhl čeho jsi chtěl. Diskuze se rozeběhla. A teď zase Kláru.

Puluj (Út, 29. 9. 2020 - 14:09)

Myslím, že máte problém.

Pavel1 (Út, 29. 9. 2020 - 05:09)

A bude se to tady resit jeste pristi rok

Návštěvník (Po, 28. 9. 2020 - 21:09)

Klára, co máš z toho, když Libor do tebe vnikne a hned vyteče. Ze sexu nic nemáš.No máš.Plnú píču semene.

Podpíčník (Po, 28. 9. 2020 - 21:09)

Klára psala ,že má malou drobnou píčku a že jí to i bolí při styku. Já když jsem měl holku s malou píčou tak jsem v klacku cítil to sevření a dostával jsem se do ní těžce a hned jsem do ní vytek. tř. U holky ,kde ji měla širokou mně to tak nedráždilo a vydržel jsem dlouho. Spíš by mně zajímalo, jestli tyhle holky s malou píčkou dokážou normálně porodit dítě. Asi jedině císařem. To by se tak malou dírkou ven nedostalo.

Návštěvník (Po, 28. 9. 2020 - 21:09)

Klára má asi malou píčku, ale chčije z ní kolikrát proudem jak divá.

Natalie (Po, 28. 9. 2020 - 21:09)

Blbečku, jestli má Klárka malou pipinu tak to neznamená ,že musí mít taky malou močovou trubici a močový otvor v pipině . Ten bývá u všech dívek sám o sobě tak malý, že se i do malé pipiny spolehlivě vejde a nijak to nebrání v normálním močení. Něco o tom možná vím. Nejsem tam taky rozměrově příliš velká.

Návštěvník (Po, 28. 9. 2020 - 22:09)

Každá pojme jakýkoliv penis

Mirek (Po, 28. 9. 2020 - 21:09)

Tobě se to nikdy nestalo? Mně běžně a chce to trochu techniky a taky když je to hlubší vztah je to o něčem jiném. Klára to neřeší a moje žena taky ne. Asi neznáš pocity žen.

Petr (Po, 28. 9. 2020 - 21:09)

Fiktivní adresa Libora a Kláry: Zahradní ulice Mimon.Ak nevěříte, tak tam běžte.Obyvatelé vás odtamtud poženou.

No, (Po, 28. 9. 2020 - 22:09)

Já bydlím na Zahradní v Mimoni a ty holky s mámou tady bydlí Je to trochu problémová rodina ale bydlí tady.

Návštěvník (Po, 28. 9. 2020 - 22:09)

A kde bydlí?Byl sem tam nik takový tam nedydlí.

Návštěvník (Po, 28. 9. 2020 - 23:09)

No, zahradní je dlouhá. Ty jsou to dvě holky s matkou, ta starší chodí na nějakej učňák servírka nebo jak, ta mladší je trochu zaostalá. Ale pozdraví, to jo. Matka už dlouho nepracuje, má slušný alimenty od otce těch dětí. To je jedinej normální člověk, ale odešel od nich nedávno, složitý to je. Jestli tam mají nějakýho chlapa jak tady píšou to nevím, ale určitě žádný dům tady nekoupili, jsou rádi že jsou rádi, barák by potřeboval opravit. To by se vědělo.

Návštěvník (Po, 28. 9. 2020 - 23:09)

To by odpovídalo IQ tykve

Návštěvník (Po, 28. 9. 2020 - 23:09)

Já myslím, že to píše ta jejich matka.

Návštěvník (Po, 28. 9. 2020 - 19:09)

(Svatební košile. Duch letí se svou milou na hřbitov.)
Duch: „Pěkná noc, jasná - v tu dobu vstávají mrtví ze hrobů. A nežli zvíš, jsou k tobě blíž - má milá, nic se nebojíš?”

Klára (Po, 28. 9. 2020 - 18:09)

Už jsme doma a Martino nakonec ty mraky k nám na chaloupku dolezly a když jsme odjížděli, tak pršelo. Chtěla jsem předejít tomu, abychom zastavovali na čůrání v takovým počasí a tak než jsme nastoupily s Nikolou ještě jsme zaběhly za stromy a vyčůraly jsme se. Mně se chtělo trochu a tak jsem čůrala jen chvíli, NIkole se chtělo o poznání víc a hned čůrala větší proud a loužičku a to by určitě domů k nám nevydržela, podle toho jak hodně vyčůrala tady. Návštěvníku, za mně tohle nikdo jiný nepíše a vše píšu pouze jenom já a když mi někdo ukradl nick a něco napsal, hned jsem na to upozornila. Bylo to jen párkrát. Až Libor předá firmu, tak chceme bydlet sami na novém domečku. Riskneme to, mamča bude s Nikou tam a my kousek vedle a kdyby bylo něco potřeba, tak budeme nadosah. U oběda jsme mluvili o té babičce a já jsem jí to vysvětlila a maminka taky a Niki to vzala, ale že by radši ze začátku se mnou, já jsem navrhla něco jinýho, že budeme nechávat na záchodě na chaloupce do rána svítit, aby se nebála a ona na to kývla a tak snad se to překoná. Mamča ale pak začala ještě jinou věc. Že by byla ráda, když už jsme zasnoubený, abychom se vzali a že má k Liborovi důvěru, ale že vše nechá na nás. My jsme to měli s Liborem v plánu jakmile dokončím tento maturitní ročník a Libor mne opravdu chce na celý život a pak to zopakoval u oběda přede všemi až jsem se rozplakala štěstím i dojetím. Jen jsme si řekli, že nebudeme mít zatím dítě a počkáme, já mám antikoncepci ,ale kdyby se to náhodou i tak stalo, tak Libor řekl, že by s tím problém neměl a byl by šťastný kdykoliv za to. Jen se trochu bojím, co Niki a jak to vezme. Možná to nebylo zrovna šťastné mluvit o tom krátce po tom konfliktu. To asi mamča neodhadla. Ale snad to bude ok. Chová se od té doby normálně, ale budeme si spolu o tom povídat, třeba dnes večer v pelíšku a pak půjdu k sobě do pokojíčku k LIborovi. Zítra mne odveze do Lípy autem a pojede do Liberce s otcem předávat tu firmu.

Kluk (Po, 28. 9. 2020 - 22:09)

Klárko já tě miluju . A ty se mi budeš vdávat? Já bych tě moc chtěl, nevím co mám teď dělat. Já nevím co budu dělat ,jsi pro mně všechno na světě.

Martina (Po, 28. 9. 2020 - 21:09)

Klárko to je moc krásný výhled do budoucna. Zkuste s Liborem opravdu bydlet sami a zjistíte, jestli vám to bude fungovat,ale on je pohodář a ikdyž je bohatej, tak je dost cíťa,ale ne slaboch. Bude pro tebe oporou. Krásnou dobrou noc!

Reklama

Přidat komentář