Reklama

Nepříjemné zážitky z Psychiatrické léčebny

lili (Pá, 17. 8. 2018 - 18:08)

Je mi na zvracení. a můj...No tak to jste dvojka a asi si nikde nejel že

Zdeněk (Pá, 17. 8. 2018 - 18:08)

Je mi na zvracení. a můj kamarád zase má průjem

lili (Pá, 17. 8. 2018 - 17:08)

Aho Zdenku jak jsi dopadl dnes jak ti je?

Katka (Čt, 16. 8. 2018 - 23:08)

PLZEN a nemocnice mě...To je divný,takový velký město a nejsou vstřícný. Jsem z Varů,mam fajn doktora,ale ordinuje jen po-st. V Ostrově ve špitálu je taky psychiatrie,zkuste se přinejhorším obrátit tam. Prej jsou tam slušní.moc vám preji,ať najdete pomoc

Ouha (Čt, 16. 8. 2018 - 22:08)

PLZEN a nemocnice mě...Zdenku, kdyby se ti udělalo ještě hůř, tak ať ti kamarád jednoduše zavolá záchranku ZZS na 155. Ti musí přijet a pomoci

Zdeněk (Čt, 16. 8. 2018 - 22:08)

Tak zkuste jakyhokoliv...PLZEN a nemocnice mě odmítla. Tady moc psychiatrů není. Je to tu bída. Ten kamarad se ted ke mě nastěhoval abych tu přes noc nebyl sám. A zitra podle toho jak budu vypadat pojedem jinam. Doufam že zas nebudu dělat striptýz na váhu a tlak a zas doml s tím že to musím přetpět. KDyby to tak šlo.

Katka (Čt, 16. 8. 2018 - 20:08)

Obvodák nemůže napsat...Tak zkuste jakyhokoliv psychiatra ve vašem městě jste akutni,snad vás neodmitne. Odkud jste?

Doporučuji KM (Čt, 16. 8. 2018 - 20:08)

Jedině Kroměříž 18B. Nevyléčí, ale zjistíte kde a v čem děláte soustavně chyby a pak se vy sama musíte naučit podívat se na věci kolem sebe jinak, jinak reagovat, atd. Tam máte možnost. Nebo chcete do smrti polykat prášky, které vám jiný život nezaručí? Nebo začnete chlastat?

Zdeněk (Čt, 16. 8. 2018 - 20:08)

Nejsem odborník,ale vy...Obvodák nemůže napsat silnější léky. Děkuji právě jsem tam ještě odpoledne byl. Byl zděšen že mi vratili domů

lili (Čt, 16. 8. 2018 - 19:08)

Jenomže kroměříž má...Já vím , že to tady nepatří ale procházela jsem jako doprovod, na oddělení závislosti muži alkohol v Opavě a tam to zařízení jak kdyby se tam zastavil čas

lili (Čt, 16. 8. 2018 - 19:08)

Zkus jinou léčebnu, velice...Jenomže kroměříž má trochu víc z ruky, byla tam paní co se mnou byla na pokoji a strašně si to pochvalovala, jenomže když se vrátila do běžného života byla tam co před tím

Helena (Čt, 16. 8. 2018 - 19:08)

Zkus jinou léčebnu, velice dobré je to prý v Kroměříži, v Písku mají nějaké nové moderní pracoviště, s velkou péčí o pacienta, je to tam prý spíš hotelového typu než léčebna (můžeš kdykoliv na vycházku), Jinak já byla v Jemnici, tam to mají psychopacienti docela dobré, ale to už je pro tebe asi daleko. Taky v Havlíčkově Brodě jsou prý otevřená oddělení fajn.

Katka (Čt, 16. 8. 2018 - 19:08)

M2 vlastně tohle...Nejsem odborník,ale vy hlavně potřebujete změnit léky,a to rychle,tyhle vám už nezabiraji. Zajděte alespoň k obvoďákovi,třeba pomůže.Držím palce

lili (Čt, 16. 8. 2018 - 18:08)

M2 vlastně tohle...Dobre ale to jsou 3 roky to se to nezlepšilo za tu dobu?možná tě tam měl kamarád nechat , ale zas ho chápu že jsi musel být v hrozném stavu.

Zdeněk (Čt, 16. 8. 2018 - 18:08)

Tak to pack chápu, ale...M2 vlastně tohle diagnostikovali když mi pustili z vazby. Ja si nic nepamatuju prej sem tam s nima nekomunikoval a nevnimal jen sedel nebo lezel. Prevezli mi do nemocnice odkud jsi mi vzal kamrad k sobve domu abych se probral. A prave pri tom prevozu vazba nemocnice zjistili tohleto. mam Cipralex 20mg 1-0-0 max davku a Lamtrix 100mh 1/2-0-1

Zdeněk (Čt, 16. 8. 2018 - 18:08)

Tak to pack chápu, ale...pravě že je diagnostikovano bipolarni porucha pro cetnost houpani se nalady kdy se zmeni nalada taky 5x za den a težká deprese kdy propadnu do ty hloubky. nejdelší ppropad jsem mel den. Ted uz to mam tyden a jdu hloubeji a hloubeji. Dneska mam zas o 2kg dole. Ma to jen jedno pozitivum ze mam za 8 dní 7kg dole.

lili (Čt, 16. 8. 2018 - 17:08)

Tak to pack chápu, ale nechápu diagnozu , to spíš postraumatická porucha , porucha přizpůsobení než bipolární

Zdeněk (Čt, 16. 8. 2018 - 16:08)

Ale jinak dobra odbornice,ono...3 roky to mam. To je manželky prace.
Prosel jsem si neopravnene 2x vazbou a ted se soudime o odskodne. a v te vazbe sem se zhroutil a zacal trpet timto hnusem. 'Proto jse bojim vsude tam kde se svleka. Slozil jsem se z tech osobnich prohlidek a neopravneneho zadrzeni. Ted se soudime a vyhyba se bejvalka nastupu trestu za krive obvineni

lili (Čt, 16. 8. 2018 - 12:08)

Jo jinak kdyby jsi jel jinam oni nemaji propojene systemy takže pokud ty se sam nenapraskaš tak to mužete zkusit jinde

lil (Čt, 16. 8. 2018 - 12:08)

v Plzni jsme byli. Do Prahy...Ale jinak dobra odbornice,ono těch lidi je fakt hodně,peoto ten kdo muže zustava doma a měni prašky dokud něco nezabere tu svoji diagnozu mas dlouho?

Reklama

Přidat komentář