Reklama

Nepříjemné zážitky z Psychiatrické léčebny

Jana (Po, 17. 9. 2018 - 08:09)

Je hrozné, jak v psychiatrii zachází z dětmi.
https://i.pinimg.com/originals/1b/ae/9e/1bae9e0a669b48f5c88aee91286fc9f4.jpg

Katka (Út, 28. 8. 2018 - 09:08)

Ridicak má,ale auto prodal,ma aritmii,nedopprucujou mu ridit,pac obcas ztracel na vterinku vědomí,takze je rozumnej. Má praci,praci a zase praci a jen na tom zivot nepostavi

Katka (Út, 28. 8. 2018 - 09:08)

Ridicak má,ale auto prodal,ma aritmii,nedopprucujou mu rudi,pac obcas ztracel na vterinku vědomí,takze je rozumnej. Má praci,praci a zase praci a jen na tom zivot nepostavi

lili (Po, 27. 8. 2018 - 22:08)

Ja kdysi právě takovou...Tak tos měla dobrou psycholožku,mě v podstatě upozornili že je většinou 8 sezeni s tim že jsem tam dochazela a dochazeli tak 1x tydně,tak to je hodně špstny když rodina chybí a nema ani přítelkyni,od kolegyn z prace často dlychám jak se vrací do prázdneho bytu a že v praci aspon na chvíli zapomenou ,kdyby měl aspon auto,co aby si zkusil udělat řidičak,je strašně mlady život před sebou

Katka (Po, 27. 8. 2018 - 21:08)

Ja kdysi právě takovou mela,chodila jsem tam pres dva roky,davala mi čočku,stylej musis zacit,neboj,to zvladnes a bylo to pro mne to nejlepší bohuzel brachy to ma sem 250 km,neřídí a ma dva starsi psY

Katka (Po, 27. 8. 2018 - 21:08)

Možna kratkodobě...Dekuji Lilli za radu, ja tam nebydlim vubec,takze tam nikoho neznam,odchazi nám mamka a on tam bydli sam, jeho tatka je uz 20 let po smrti,deda ani babi už taky davno nejsou. On je velice slusnej a pracovitej kluk,ale neumi se sverit, a má teď strach,ze zivot sam nezvladne. Tak si myslim,kdyby chodil 2 krát 3 krat za mesic trosku si pokecat co a jak a jestli to zvlada. Kamarády má,ale ti o nem rikaji,ze je introvert a uzavrenej,nic osobniho nerekne.me obcas vola,kdyz to na nej padne,ze se bojí co bude a jestli by nebylo lepsi to zabalit,nevydira.jen si neveri. Obycejnej zivot neumi.a v praci ma kazdej mesic 30 40 hodin prescasu navic,tam se nasel. A nuzky na nehty treba soma nema,ty ma v praci

lili (Po, 27. 8. 2018 - 21:08)

Dobry večer,mám na vás...Možna kratkodobě psycholožka pomůže nicmeně bacha muže to dopadnout tak,že se na ní upne a bude ještě více zle,oni neradí oni poslouchaji nebo se snaží nasměrovat,další problém čekačka tak 3 měsíce,stačí zadat do googlu a pak kontaktovat,nevím s čím si bracha prošel ,zkusit terapeutické skupiny jestli u vás nějaké existují.mám zkušenosti z dospělackym a dvěma dětskyma psychology,jedine co se stalo tak se akorat vyventilovali emoce,žadná rada nic

Katka (Po, 27. 8. 2018 - 21:08)

Dobry večer,mám na vás prosbu z opačné strany, shanim pro brasku,30 let z Pardubic nejakeho vstricneho psycologa,možná spíš ženu,ktera bere klienty VZP,na terapii,zůstal sám,zacina zit od zacastku,potřebuje nekoho vlidneho,kdo s nim bude probirat běžný zivot,trochu povzbudit.Dekuji ze srdce,Katka.Dpporuceni mu obvodni napise,bohužel nikoho nezna.Hezký večer

B (Po, 27. 8. 2018 - 12:08)

Kurtování v psychiatrii je...pokud vím - tak byla kritizována klecová lůžka. Kurtování je povoleno.

Tomáš (Ne, 26. 8. 2018 - 09:08)

Ahoj,
nemám žádnou...Máte pravdu taky bych je všechny ty rádoby léčebny zavřel a nemocné léčil řetězem a bičem, oni jsou ti pacienti dost rozmlsaní a chodí si tam odpočinout , a ti co si myslí že jsou nemocní neví to jen předstírají pokud by byl na ně tvrdý bič , uvidíte že by jich byla polovina a pořádnýma kurtama by se docílilo toho že by nikoho neohrožovali.

Tom (Ne, 26. 8. 2018 - 08:08)

Kurtování v psychiatrii je největší svinstvo.
https://m.youtube.com/watch?v=5Ji7o4u4Fh8

lili (So, 25. 8. 2018 - 04:08)

musel by se o blázny...Jako musíte rozlišovat kdo má ataku, kdo má mánii , kdo má deprese

ono domluvit se s někým kdo je v tu chvíli mimo realitu je docela těžké a chápu donucovací prostředky a postupy, pár krát jsem to zažila, kdy vám někdo rozhazuje před obličejem rukama myslí si , že jste třídní nepřítel, pod vlivem drog se fakt nedomluvíte když dotyčný vidí realitu uplně odlišně než vy

Pokud by se blá (So, 25. 8. 2018 - 00:08)

Ahoj,
nemám žádnou...musel by se o blázny postarat někdo jiný. A o to prakticky nikdo nestojí.

Andy (Pá, 24. 8. 2018 - 12:08)

Ahoj,
nemám žádnou zkušenost, kterou bych sem mohla napsat, ani se neléčím s žádným psychologickým onemocněním. Ale je hrozné co tu čtu. Jsem velice empatický člověk, a to co píšete je otřesné. Proč někdo nezasáhne? proč někdo neudělá nějaké opatření? Vždyť tohle je nelidské. Asi je to hloupá otázka. Myslíte si, že kdyby někdo vtrhnul na kontrolu že se začnou chovat a prezentovat jako vzorná léčebna ? Na střední škole jsme se byli podívat na exkurzi do Bohnic, a tehdy nás provázel PhDr. Petr Goldmann, vedoucí psycholog. Prezentoval Bohnice jako skvělou léčebnu, že pacienti mají mnoho aktivit jak se zabavit, mají vlastní pole, kde si pěstují jídlo, farmu se zvířaty a areál je otevřený. Tohle jednání mi přijde jak za 15. století. Hrůza..

lili (Čt, 23. 8. 2018 - 17:08)

Ahoj tak jak jsi v léčebně?až bude§ mit mobil tak napiš jak jsi dopadl

lili (Ne, 19. 8. 2018 - 13:08)

už aby byl zítřek. Snad...Cauki tak jestli maš nadvahu tak dobra odtučnovaci kura :) ne važně to už nějak doklepeš do pondělí

Zdeněk (Ne, 19. 8. 2018 - 12:08)

už aby byl zítřek. Snad už někdo něco bude semnou dělat. unava je už tak veliká že bych jenom spal,ale usnout nejde. Už je vše černobílé. Tak sned zítra. Jo a mám další 4kg dole.

lili (Pá, 17. 8. 2018 - 19:08)

Jel mám počkat do pondělí...vím že je to těžké zkuste si pak dopoledne sednout na sluníčko

Katka (Pá, 17. 8. 2018 - 18:08)

Jel mám počkat do pondělí...Hlavní je,že nejste doma sám,víkend prezijete a v pondělí vám snad konečně nasadí správnou léčbu.

Zdeněk (Pá, 17. 8. 2018 - 18:08)

No tak to jste dvojka a asi...Jel mám počkat do pondělí počkat a v pondělí zavolat nemají lůžko. Takže jsem doma. je tu teď ten kamarad a hodně mi pomáhá. Ale svět je pořád černej a já prázdnej

Reklama

Přidat komentář