Reklama

Nosíte rádi korkové dřeváky?

Jitka (St, 7. 10. 2020 - 11:10)

Popis a místo obchodu mi moc připomíná jedno místo v Brně, kde jsem si vždy kupovala korkáče a už je pár roků zrušený. Není to ten, kam jsi chodil, pod spořitelnou?

Pavel. B (St, 14. 10. 2020 - 10:10)

Super někdo z Brna, kdo zná legendární korkáčový obchod s celým sortimentem Protetiky . Je to ten co tady někdo psal na Jánské pod Spořitelnou a ten ve kterém jsem se styděl, když jsm korkáče kupoval. Můžu se zeptat jestli jsi tam taky korky kupovala a jaké nosíš teď?

Rapid (St, 14. 10. 2020 - 15:10)

Tak nejsem přímo z Brna. Ale platilo u mě - kdykoliv do Brna, vždy na Jánskou a slintat u výlohy. Taky jsem tam něco nakoupil. Měl jsem v Brně přehled, kde je v centru mají - ještě o kus dál byla na Kobližné (tuším č.p. 9) drogerie, kde je taky měli.

Pavel. B (St, 14. 10. 2020 - 15:10)

Pamatuji souběžná s Jánsku a trpšlu výš. Taky jich tam měli dost ve spodních regálech a sám jsi si mohl vybrat i vyzkoušet.

Rapid (St, 14. 10. 2020 - 15:10)

Ano. V každém z těch dvou obchodů jsem nějakou tu korunu nechal :-)

Eliška V. (St, 7. 10. 2020 - 14:10)

Ani v Praze není,co to bývalo, viz ulice DLážděná (myslím) nebo Myslíkova.

Rapid (St, 7. 10. 2020 - 14:10)

Myslíš Jánská 23? Tam už zavřeli?

Jana (Pá, 25. 9. 2020 - 15:09)

Pěkné jak jsi ke korkáčům přišel. Bylo to v tobě, šlo to ven a dnes určitě nelituješ toho okamžiku, kdy jsi do prodejny vešel a první korkáče sis odnesl. Přináší ti, jak píšeš určitě pěkné chvíle i okamžiky. Ty TOP korkáče už máte? Já ano a jsou "nejlepší ".

Pavel. B (Pá, 25. 9. 2020 - 19:09)

S odstupem času nelituji. Je pravdou, že v tom obchodě jsme se cítil velmi trapně. Korkáče se mi hrozně líbily, tak bych si je určitě koupil později. Korkáče teď se ženou opravdu silně prožíváme, tak jsme si je spolu tento týden zároveň objednali. Čekáme, až příjdou.

Pete (Út, 22. 9. 2020 - 21:09)

Ja mam treba na verejny strance fotky svoje.. V bilem a stetoskopem v ruce

Hanka (Út, 22. 9. 2020 - 22:09)

Myslíš tu ze 3. září ?

Hanka (Út, 22. 9. 2020 - 23:09)

Bíle jsou nejhezčí, nohy nejvíc zvýrazní. Šel by tam ještě umístit detail těch pěkných nohou a nádherných korkáčů pro večerní inspiraci?

Honza (St, 23. 9. 2020 - 11:09)

Máš naprostou pravdu, jako lékař mám bílé v práci, ale i doma se ženou je také oba
nosíme. Je to jistá posedlost ale korkáče se mi zdají naprosto úžasné. Ikdyž nejsem zrovna nejmladší, tak především kolegyně v práci s korkáči jsou pro mě stále bezmeznou inspiraci a ukázkou krásy a ženského vkusu. Opačně i názory našich milých kolegyň na nás muže v korkáčích je pozitivní. Zejména pak při příchodu někoho z nás v úplně nových, ale to je vzájemné u všech bez rozdílu a každý se rád na nové korkáče podívá.

Kačka (St, 23. 9. 2020 - 12:09)

Nové korkáče vždy probudí vnitřní napětí a neskutečnou touhu být s nimi, prohlížet je, přitáhnout pásek, pak do nich pomalu vkloznout a užít si první spojení . Pro mě je to emotivní zážitek, který bych si přála, aby nikdy neskončil. Pak slastné vykočení. Určitě to znáš, stejně jako mnozí ostatní, jen to veřejně nepřiznají. Přitom to cítí bez rozdílu každý, kdo korkáče na své nohy obul.

Pete (St, 23. 9. 2020 - 22:09)

Kači, ten první moment, kdyz je vyndavas z krabice, privonis k nim, poprve do nich zasunes nozicky....

Kačka (St, 23. 9. 2020 - 23:09)

Nedočkavost, touha, vzrušení, zvlhnutí, vsunutí a první krůčky. A ty?

Áda (Čt, 24. 9. 2020 - 07:09)

Kačko, četla jsem ráno ještě jednou tvoje příspěvky a na to kolik ti je úplná nádhera. S korkáčky jsem se musela hned udělat, naladila jsi mě dokonale a už se těším, až přijdu odpoledne z práce domů.

Pete (Čt, 24. 9. 2020 - 07:09)

Konecne se to posouva tam, kde jsme vsichni.. Masturbace a milovani v korkaccich, namisto..v praci me bavi a tesim se domu, az se do nich prezuji.

Pete (St, 23. 9. 2020 - 23:09)

Nedockavost, opojeni, vysunutí, utahnutí, erekce a masturbace

Ivana (Pá, 25. 9. 2020 - 15:09)

Krátce, ty skvělé korkové pantofle nosím od tak od poloviny 80 let. Chodím v nich doma i venku, volnější s nohou posunutou ven, masturbuji v nich skoro každý den. Mám je neskutečně rááááááda.

Reklama

Přidat komentář