Reklama

Nosíte rádi korkové dřeváky?

Brano (So, 26. 9. 2020 - 11:09)

Ja to tam na tvojom FB profile nikde nevidím :(

Pete (So, 26. 9. 2020 - 12:09)

Fb skupina Korkace kultovni...

Pete (Út, 22. 9. 2020 - 23:09)

Hihi... Ok, jedna koupelnofka neuskodi

Hanka (Út, 22. 9. 2020 - 23:09)

Vanimary zánovní, stélka zvolna hnědnoucí, opravdu pěkné. Spolu se svými uspokojení nejlepší.

Pete (Út, 22. 9. 2020 - 22:09)

Ano, i ze 7.srpna

Rapid (Út, 22. 9. 2020 - 07:09)

Ale asi musím projet vše, příznivce našeho stylu jinak nepoznám...

Rapid (Po, 21. 9. 2020 - 19:09)

Lámaly se staré Protetiky, pak se kvalita zlepšila, ale místo toho se zhoršila kvalita pásku. Ten se skutečně tak natahoval, že za dobu životnosti bylo nutné jej opakovaně zkracovat o dírku.

stanley (Út, 22. 9. 2020 - 08:09)

Potom bylo nutne dirku pridelat, a potom konec.

Rapid (Út, 22. 9. 2020 - 08:09)

Ono se to stejně blbě obouvalo, pásek spadl a před každým obutím jej člověk zvedal, aby se obul. Do jiných prostě noha vklouzne

Jana (Út, 22. 9. 2020 - 13:09)

To dnes pásky u korkáčů perfektně drží a čekají až do nich nadčně vklouznu

Aleš (Ne, 20. 9. 2020 - 23:09)

Chci se zeptat jestli je lepší dát indulonu na úplně novou stélku nebo až později pro dosažení hladkosti?

Jana (Po, 21. 9. 2020 - 09:09)

Já chodím tak 4 týdny v nových, pak už trošku začínají hnědnout a začínám potírat mírně navhlčeným hadříkem v oleji. Po pár týdnech se dostaví výsledek. Dokonale hladká, nahnědlá a vodě odolná stélka. Indulonu jsem nikdy nepoužila.

Pavlina (Po, 21. 9. 2020 - 21:09)

Jano, může prosím popsat zaručený postup, jak docílit hladké stélky? Nosíš je na začátku na boso? Jaký olej používáš? Já jsem teď viděla fotky nových Vanimarů a ta stélka mi přijde hodně hrubá.

Jana (Út, 22. 9. 2020 - 13:09)

Většinou na boso a je fak že po měsíci každodenního nošení jsou dost hnědé. Ten olej tř. slunečnicový dávám na hadřík a opravdu malé, minimální množství a potřu stélku pro stejný odstín. Dalším chozením, třeba i vlhkou nohou po koupání ji dokonale to vyhladíš. Možná při nošení silonek to urychlíš, ale já moc nenosím. U vanimarů neni nikdy hrubá stélka fotka tě klame. Měla jsem jich už opravdu dost a vždy byla hladká to mi můžeš věřit. Ta hladká stélka je opravdu pro dobrý pocit nejdůležitější. Budeš už objednávat?

stanley (Út, 22. 9. 2020 - 08:09)

Ahoj, natirat stelku stolnim olejem, indulonou atd. Drive se vylesti pri noseni silonek, pusobi abrazivne. Zena ktera nosila silonky je mela o mesic drive krasne hladke.

Jana (Út, 22. 9. 2020 - 14:09)

Těch možností k dosažení hladké stélky je určitě víc, každý máme ten svůj zaručený způsob, ale jediný cíl - dokonalá stélka. Pak už při pohledu na takové vyleštěné korkáče se mnohým zrychluje dech. Patřím k nim.

Pete (Út, 22. 9. 2020 - 15:09)

Nejen dech se zrychluje...

Honza (Po, 21. 9. 2020 - 09:09)

Tvoje příspěvky i už ty starší předpokládám, že jsou tvoje. Jsem také lékař a musím se přiznat, že mám taky velmi blízký vztah ke korkáčům. Z tvých indicií soudím, že budeš asi zubařka, stejně jako já. Když vyboulená stélka mých korkáčů působí po celý den na moje chodidla jsem uspokojený a rád, že tyto pocity můžu intenzivně vnímat. Stejně i pohled na ostatní ve stené obuvi mě nenechává moc chladným. Lepší pracovní obuv kterou používáme nemůže být.

Jana (Po, 21. 9. 2020 - 14:09)

Z čeho jsi tak usoudil. Nikde jsem to myslím nepsala, že stojím u křesla. Určitě na tom není nic zvláštního, že máš v oblibě korkáče. Několik mých kolegů v nich také chodí a myslím, že celkem rádi. Ano starší příspěvky jsou moje. Za dalšího do diskuse jsem ráda.

Honza (Po, 21. 9. 2020 - 18:09)

Pouze z toho, že jsi psala stojím celý dem v korkáčích a to stojí snad pouze stomatolog u křesla. Na to skoro celodenní stání jsou korkáče výborné a u mě zcela bezkonkurenční. I u nás někteří moji kolegové i asistentky chodí v korkáčích a je to zcela přirozené. Za poslední dobu si získaly velkou popularitu a personál opouští většinou Santé a obouvá starou klasiku.

Reklama

Přidat komentář