Reklama

Nosíte rádi korkové dřeváky?

Hanka (Pá, 25. 9. 2020 - 12:09)

Už to tady bylo řečeno na chlapa moc pěkné nohy a k tomu ty bílé korkáče, je to dokonalé.

Pete (Pá, 25. 9. 2020 - 13:09)

Kuju, kdyztak posli mail, neco nafotim

Martin (Pá, 25. 9. 2020 - 08:09)

Honza: Nosil jsem i korkáče jak o číslo větší tak o číslo menší (líbí se mi totiž příležitostně nosit korkáče a jiné jednopáskové pantofle po předchozích majitelkách a tam nehledím na +/- 1 číslo). Teď mám korkáče (nové haluxáčky) akorát a je to akorát:-) A pásek jsem měl vždy utažený tak, že mi noha nevyjížděla.

Jana (Čt, 24. 9. 2020 - 13:09)

Nestačím se divit, jak to tady rozjíždíte. Moc, moc pěkné, tlačím na korkáče a napětí vztoupá. Bude asi korkáčový večer s přítelem.

Petr (Čt, 24. 9. 2020 - 11:09)

A pro zvědavé pány zase pro změnu fotky s korkáčky paní manželky

Ward (St, 23. 9. 2020 - 23:09)

Jen pro pořádek: Kačka je tatáž osoba jako Katka z nedávných příspěvků? Děkuji.

Kačka (St, 23. 9. 2020 - 23:09)

Kačka je úplně stejná maličkost jako Katka.

Rapid (Út, 22. 9. 2020 - 17:09)

Ale i ty nové mají své kouzlo

Jana (Út, 22. 9. 2020 - 18:09)

To mají, ale nelze se na ně pořád dívat. Po půl dne nošení nových máš první malé otisky a pak se to pomalu rozjíždí.

Palino (Út, 22. 9. 2020 - 16:09)

Ja používam na vyleštenie klasickú indulónu. Každý večer si po sprche dobre natriem chodidlá indulonou a tá sa pekne prenesie na stielku.

stanley (Po, 21. 9. 2020 - 18:09)

Ahojte. Mel jsem troje korkace od Protetika, a nikdy se nelamaly ale pasek nedrzi tvar, rychle se vytaha a hlavne ta stelka, hruba. Pote jsem nasel Vanimar, naprosta bomba, mam doma i v praci zatim cca 3leta a naprosta spokojenost. Rano vyzuji korkace a tesim se na prezuti v praci. Jeste dotaz je mozne nekam vkladat a prohlizet fotky??: Dekuji S

Jindra (Út, 22. 9. 2020 - 07:09)

To stejné dříve jen Protetiky. Díval jsem se i po, líbili se mi Pegresy bohužel vyráběly jen malá čísla. Taky jsem objevil Vanimary a všechny Protetiky vyhodil. Číslování i pro muže s obří nohou toužící nazout korkáče, kvalitní zpracování a co vítám nejvíc. U nových si utáhnu pásek a nemusím a už s ním nic dělat, vůbec se nevytahuje. Chození je v nich je naprosto luxus. I teď je vícero výroců korkčů, ale nevyrábí ta větší čísla, což je škoda.

stanley (Út, 22. 9. 2020 - 08:09)

Mam vel 41, takze pohoda. Protetiky lezi v bedne a nosim jen Van. ci Svitky.

Jindra (Út, 22. 9. 2020 - 09:09)

Já 44 tak jsem vděčný za ty Van. jsou opravdu perfektně tvarované a to mám fakt rád. Svitky ti strašně závidím nosil jsem je v mládí, když jsem měl menší nohu. Byly myslím do vel. 43 a ty jsem naprosto miloval byly úžasné ikdyž se mi mnozí smáli. Dnes už je to rarita.

stanley (Út, 22. 9. 2020 - 13:09)

Svitky 43?? Mam vsechny velikosti ale nejvice 42. No zase neco noveho. Jinak ve svitkach jsem chodil celou stredni, i na koleji, ale nikdy se nikdo nesmal. Naopak, kluci jsi je pujcovali a pomerne hodne casto.

Ward (Út, 22. 9. 2020 - 02:09)

Stanley, fotky jdou vkládat do "Bosky a naboso", fórum B nebo fotogalerie.

stanley (Út, 22. 9. 2020 - 08:09)

bohuzel jsem nenasel nic na tema korkacu._???

Martin (Út, 22. 9. 2020 - 14:09)

Jediné pořádné diskuze na téma korkáče jsou tady a na Facebooku (1 soukromá a 1 veřejná) - tam je výhoda, že jdou přidávat k příspěvku i fotky. Dříve ještě byla jedna diskuze na Spolužácích ale ta zanikla spolu se Spolužáky.

Hanka (Út, 22. 9. 2020 - 20:09)

To máš pravdu dívala jsem se na veřejnou a většinou, spíš tam jsou samé fotky žen a dívek v korkáčích. Pro vás muže jistě dobrá podívaná, vzrušení a možností komentářů. Já bych uvítala i fotky korkáčů na mužích, líbí se mě v nich. Jistě mnoho z vás je nosí a také by mě zajímalo a možná i jiné, jak v nich vypadáte. Samozřejmě vyrovnat se kráse ženské nohy v žádném případě nemůžete. Uživatelé korkáčů z řad mužů mají své kouzlo, vidím to u svých chlapů doma a není to opravdu tak hrozné. Nosí je nepřetržitě s naprostou suverenitou a umí si je také řádně užít.

Jozef (Út, 22. 9. 2020 - 22:09)

Ono zväčša je mužská noha v korkačoch brána skôr kriticky hoc neviem prečo . Aj preto je na stránkach tých fotiek tak málo a aj sa malo o tom diskutuje . No sú aj výnimky ako tu a aj preto to tu asi funguje už dosť dlhú dobu . Vážim si tej otvorenosti ktorá tu je a ďakujem všetkým prispievatelom tejto diskusie .

Reklama

Přidat komentář