Reklama

Močení jako erotická aktivita

Jana (Ne, 10. 2. 2019 - 10:02)

Spousta chlapů je tak trochu zvrhlá, zlatý déšť, tu byl a bude ještě dlouho.....A co... dárky, potěšení, máš se taky dobře...co by za to jiná žena dala, pro pár minut týdně, se budeš mít fajn a hlavně Tě má rád...neřešila bych nic....

Taky Jana :-) (Po, 11. 2. 2019 - 19:02)

Co je na tom zvrhlého? To je příroda.

Aleš B. (Út, 5. 2. 2019 - 16:02)

Moje první schůzka, rande, vypadalo tak ,že jsem byl příjemně zaskočen. Ta kočka přišla v sepraných odrbaných džínech a krátkém tričku, boty sportovní Nike. Moje oblíbené oblečení na slečnách, nebudu psát na holkách v 18 letech. Bylo to v létě odpoledne. Šli jsme se projít do přírody. A najednou se zastavila a že prý potřebuje čůrat a pustila to pomalu do džín. Já koukal překvapeně. Ona na mě, tobě se to nelíbí? Já říkám jo, skvělé, líbí. Potom řekla, že to byla zkouška, protože ona to tak dělá, místo aby šla na záchod a už několikrát narazila. Ale já byl šťastný, konečně pořádná slečna, která je pěkně odvazová. Při šukaččce to dělá normálně, to jsem zjistil při druhém rande. A ještě ona na mě, jestli to taky pustím, tak jsem to udělal taky. Potom jsme šli dál a povídali si o všem možném. Večer jsme se rozešli a pochcaní dorazili domů. Už to spolu táhneme přes 2 roky a je to s ní naprosto skvělé. Doma učůrává pomalu, aby jí to neteklo na podlahu. Na záchod chodí jen kadit. Když to musí opravdu pustit, tak mě vytáhne ven, sedne si mě na klín a pustí to, abych z toho prý taky něco měl. Já ji na oplátku osprchuji od hlavy dolů a to už nikdo z nás nevydrží a hupsneme na to. Nebo když sedím venku a relaxuji nebo něco dělám, tak mě taky příjde celého skropit. Je úžasné, když odkryje močovou trubici, jaký je to proud. Snad mě nikdy neopustí, já teda rozhodně ne, musel bych být blázen.

M (Čt, 31. 1. 2019 - 18:01)

I moč nemusí byt cítit.

Daniel (Út, 5. 2. 2019 - 16:02)

Asi je. Snad tu mojí současnou holku přesvědčím, aby se počůrala, až bude na mě sedět a doufám, že jí to vybudí tak, že to bude dělat normálně, bez nějakého přesvědčování při sexu nebo těsně před ním. Sama by se měla rozhodnout kdy to pustit a nemít zábrany. Ten pohled, když se před tebe postaví holka a počůrá se do džínsů je nádherný.

Daniel (St, 30. 1. 2019 - 08:01)

Před 3 lety, bylo mě 19, jsem chodil s holkou, která si při zásunu učůrávala. Bylo to boží, to teplíčko, co obdařilo můj nástroj. Hned byl tvrdší a ona z toho měla orgazmy jak nikdy a když byla na koni, tak pustila zbytek. No prostě nádhera, to jsem stříkal jak hasičská stříkačka. Učůrávala si na procházce a když jsme si sedli na lavičku a já jí šmátral v rozkroku, tak jí měla pěkně mokrou. Často to při tom pustila a já měl ruku pěkně mokrou a makal jsem na tom, abych jí udělal. Ona zase pracovala na mě a potom jsme měli oba krásné fleky. Po necelém roce dovádění se ta božská čůrající panenka odstěhovala do zahraničí a teď tam obšťastňuje někoho jiného. Ach jo...

Honza (St, 30. 1. 2019 - 09:01)

Danieli, já si spíš myslím, že ta holka při tom zásunu nemočila, ale měla mokrý orgasmus. Já jsem to několikrát zažil, že holka stříkala. A když to na ni přišlo, rychle mi vyndala ptáka z kundy. Potom stříkala mocným proudem. Jinak se to dá snadno zjistit. Moč je slaná a výstřik je jenom voda bez chuti.

Daniel (St, 30. 1. 2019 - 13:01)

Je to možné, pravda je, že jsem to nikdy neochutnával. No docela to z ní teklo. Teď se kterou už nějakou dobu žiju, to takové nemá, jo, vlhká je ale tamto byl masakr. Ta když na mě sedla někde na lavičce a dělali jsme to tak, že jsem měl rozepnutý poklopec a ona sukni, tak jsem měl džíny zmáchané a když jsem to zkoušel s tou současnou, tak udělala jen malý flíček. Jj, vzpomínám a byla víc odvážnější a divočejší.

Jarda (Ne, 27. 1. 2019 - 18:01)

Měl jsem milenku, se kterou jsme jezdili šoupat za město na louku k řece. Vždy brala sebou náhradní kalhotky a do těch, co měla na sobě se jako předehra počůrala. Paráda!!! Já jsem ji párkrát celou počůral, někdy i do pusy. Jednou jsme zkusili i soulož a čůrání do kundy na kapotě auta. To se nám strašně líbilo. Chybí mi.

Pavel (St, 23. 1. 2019 - 13:01)

Já v nejbližších dnech půjdu na jeden privát. Jsou tam dvě děvčata. Jedna má vyholenou a druhá chlupatou kundu. Tak je poprosím, aby se přede mnou vymočily. A vzájemně si vytřely kundy. Myslím, že jim to nebude vadit, protože se navzájem dotýkají. Ale víc jsem zvědavý na močení té chlupaté, kde všude jí ta moč poteče a jak se kapky budou zachytávat v chloupcích.

Jirka. (Ne, 27. 1. 2019 - 14:01)

Bylo by skvělé s takovými bydlet společně a pokud by to byly pořádně odvazové nestydy, tak by to byla paráda. Ta moje s kamarádkou rády učůrávají do džín a to mě rajcuje, potom čůráme po sobě a nakonec to skončí šukačkou.

Honza (St, 23. 1. 2019 - 12:01)

Mě strašně vzrušuje, když můžu nějaké holce po močení vytřít kundu papírem. nebo se alespoň dívat, jak si ji vytírá.

Letec Meresjev (Út, 22. 1. 2019 - 20:01)

Nejlepší je piss spláchnout aby nesmrdel hajzl.

Michal (Út, 22. 1. 2019 - 07:01)

Jsem rozvedený padesátník a myslel jsem si, že v sexu už nic nového neze vymyslet. Loni v létě jsem se ovšem seznámil s dámou v pravém slova smyslu, která mi ukázala jak se mýlím. U bazénu na zahradě jsme se nazí opalovali na sluníčku a přitom se mazlili, takže naše vzrušení vystoupalo natolik, že milování už bylo nevyhnutelné. Omluvil jsem se, že si musím odskočit vyčůrat se a v tom mi řekla, abych nikam nechodil. Vzala si můj penis do ruky, namířila ho na prsa a poprosila mě, abych čural. Když jsem pochopil že to myslí vážně, tak jsem to na ni pustil. Když mi to následně oplatila, nikdy bych nevěřil, jaké přívaly vzrušeni to přineslo. V minulosti jsem to pokládal za prasárnu uchyláků, ale dnes před milováním konzumujeme litry pití, aby bylo moči co nejvíce a užíváme si to naplno. Tak nevím, jsme úchylní?

Drban (So, 9. 2. 2019 - 10:02)

Nejste úchylní, dělám to též.

Bejvávalo. (Út, 22. 1. 2019 - 08:01)

Blahopřeji ke skvělé ženě. Proč úchylní, kvůli tomu, že se to objema líbí a někdo to kritizuje bych z toho nedělal úchylku. Jak jsem tady už psal, tak ta moje se sekla a už nechce. Za mlada, když jsme se v 19 seznámili, tak to praktikovala neustále, že jsem jí nestačil. Věděla, že se mě líbí, když to pustí do džín, tak se postavila přede mě a čůrala, když si mě sedla na klín, tak čůrala, na procházce si chtěla utrhnout jablko, tak jsem jí vzal na ramena, utrhla a čůrala, takže mě to teklo skrz mikinu po zádech až dolů atd. Když ležela venku na lehátku a nebo seděla na bobku, tak jsem jí hned skrápěl. Ona snad nikdy nechodila čůrat na záchod, ale pouštěla to do džín a na mě. Nedalo se to samozřejmě vydržet a téměř vždy to skončilo šukačkou. Krásné to byly časy bez zábran. Když jsme šli do lesa na procházku, nebo na houby, vždy jsme se vrátili mokří. Když jsme někoho potkali tak lidi koukali, ale párkrát byla i kladná odezva. Jedna holka na kole se s námi zakecala a potom se zeptala, jestli to na mě může pustit, že už potřebuje. Kdo by odmítl, že? Ta moje nic nenamítala.

mimochodem (Ne, 20. 1. 2019 - 20:01)

Kdysi jsem měl ženskou, co se při orgáči pokakala. Když se to párkrát opakovalo, rychle jsem prchal.

Bejvávalo. (Út, 22. 1. 2019 - 00:01)

Jednou se to té mojí také stalo, byla tak odvázaná a nějak se nekontrolovala a nebo potřebovala a vylezl z ní tuhý malý šišák. Hned jsem jí vyhnal, ať si to uklidí a zrychtoval jí co dělá. Sama nevěděla, jak se to stalo a koukala dost přepadle. Takže sraní a zvracení ani omylem. Čůrání vždy, to je nádhera a ten nádherný příval tepla... Teď už nechce, jo bejvávalo...

Emil (Ne, 20. 1. 2019 - 13:01)

Já zažil jednou jedinkrát v životě nádherné kouření, byla to holčina ze Vsetína, ale to bylo jak píšeš. Krásně to sála a já u toho řval jako lev. To byl bohovský pocit.

Karel (So, 19. 1. 2019 - 21:01)

Přítelkyně má úžasnou kundičku, je jako buchtička a má mokré orgasmy. Jsem z toho absolutně unešen, protože začne stříkat tak po třech minutách soulože i lízání a jsem z toho neuvěřitelně vzrušený a nadšený. Poprvé jsem potkal ženu, která vyloženě miluje můj penis a chce si s ním pořád hrát a mazlit ho, a dokonce jak může, tak mě dráždí a vzrušuje, při orálu po mém výstřiku velice saje a vše spolkne a podívá se na mne a řekne Mňam a jemnoučce ho líže a kouří dál.
Asi se ožením :-)

Reklama

Přidat komentář