Reklama

Močení jako erotická aktivita

Jana (Út, 30. 10. 2018 - 16:10)

Jak ke piss nesmírně vzrušující a hodí se na střevní výplachy a tak, tak zvracení je tedy dost nechutné

No (Út, 30. 10. 2018 - 10:10)

No facku mu nedala. Když...Patří to mezi zvracene uchylky

Honza (Út, 30. 10. 2018 - 07:10)

A nedala mu pak facku?No facku mu nedala. Když nám to vyprávěla, tak se u toho smála. Ale říkala, že ji to nepřekvapilo, že ví o tom, že některé chlapy vzrušuje, když holka zvrací.

M (Po, 29. 10. 2018 - 16:10)

A nedala mu pak facku?

Honza (Po, 29. 10. 2018 - 13:10)

Jedna kamarádka nedávno vyprávěla, že se jí chtělo zvracet. Šla proto na záchod. Její přítel šel s ní, aby ji držel hlavu. Když ta holka začala zvracet, tak to toho jejího přítele tak vzrušilo, že ji začal rukou dráždit stydké pysky. A udělal to tak dobře, že se ta holka ještě počůrala.

Michal (So, 27. 10. 2018 - 20:10)

Kde bych takovou našel????Našel jsem manželku na inzerát, kde jsem uvedl, že hledám ženu se zájmem o urinoterapii.

Bobrik (Út, 23. 10. 2018 - 16:10)

Děláme si s přítelem...Kde bych takovou našel????

Paterek (Út, 23. 10. 2018 - 14:10)

Děláme si s přítelem...Je to jednoduché, kup si nalíváček - lejík na čaj, nacpi mu ho do zadku a pak čůrej do trychtýře. Ale rozevři pysky at máš souvislý proud, jinak sliješ vše kolem dokola a zadku nebude nic.Navíc hadičkou z pipiny do prdele ti to nepůjde protoze to neutlačíš. Bys mu musela do řiti vyvrtat vrtačkou odvzdušňovací otvor a pak by to šlo

Alena (Út, 23. 10. 2018 - 13:10)

Děláme si s přítelem jednou týdně čistící kůru střev urinou. Přítel se asi po půl roce naučil udělat se mi do zadečku a potom se tam vyčůrat, ale nevím jak to mám dělat jemu. Zatím stojím nad ním, mám v močáku hadičku, která mu vede do zadku a snažím se čůrat, ale chtěli bychom to bez té plastové či gumové hadičky. Znáte to, jak to děláte?

M (Ne, 14. 10. 2018 - 18:10)

mou na [email protected]? Dekuji.

Pavla (Ne, 14. 10. 2018 - 01:10)

Dej sem email a přepošlu ti...mohu také poprosit o ty knihy? [email protected]ěkuji.

g (St, 10. 10. 2018 - 16:10)

g

Riki (Čt, 27. 9. 2018 - 08:09)

Ahoj jani, já to dělám se svou partnerkou stejně, taky se občas přisaju na její kundičku zespoda a ona to pustí, Nebo někdy to taky praktikujeme tak, že jí lížu klitoris přitom ji strkám prsty do pochvy a dráždím zevnitř močový měchýř, ona přitom krásně ustříkává přímo mi do pusy.

Jana (Čt, 27. 9. 2018 - 05:09)

Ano, u chlapa se takto dělá...Díky za nápad na masáž. Měla jsem svůj první vaginální orgasmus a ještě mokrý :-)Super.
Jen se tu nepsalo, že to třepetání dvěma prsty musí být dost silné.
Manža už měl v zadečku také dva prsty, ale orgasmus tak neměl, jen mu vytékalo sperma při masáži a udělat jsem ho musela přitom orálem, ale byl moc vzrušený a líbilo se mu to. Děláme rychlý výplach sprchou, jen trochu vody do zadečku a hned na záchod a vypustit. Zatím jsme neměli problém s čistotou, i když samozřejme dáváme pozor na hraní si ze zadečkem a kundičkou, aby se mi tam nezanesly špatné bakterie. Pak mu vždy dávám kundičku na obličej, protože se tak moc vzruší a chce ještě a už jsem mu i čůrala do pusy při lízání, ale dalo mi to práci :-) Moc ho to bere, nejdřiv se zarazil a pak se přisál jak ta rybička, co čistí akvárka :-)

Radek (Pá, 21. 9. 2018 - 20:09)

Při téhle masáži partnerka má sqirt vaginálně i análě.

M (Út, 18. 9. 2018 - 20:09)

Ten web nejde.
A pochybuji ze timhle masirovanim v koencniku je squirt není to s tim zadkem soucast tantra masaze?
Nerikam, ze to nemůže byt neprijemne, ale..

Ruda (Út, 18. 9. 2018 - 15:09)

Ano, u chlapa se takto dělá orgasmus normálně. Říká se tomu Thajská masáž ass.
Ženy zase takto mají squirt a orgasmus mají i ty, které ho vaginálně či klitoriálně nemají.

Dave (Čt, 13. 9. 2018 - 15:09)

Že jde takhle udělat orgáč u chlapa mě tedy překvapilo. Žena to ale miluje a má mokrý orgasmus.

Míla (Čt, 13. 9. 2018 - 15:09)

Ano, dvěma prostředními prsty. Partner taky dal anální orgasmus asi na desátý pokus, musí se to trošku natrénovat, ale i s drážděním penisu je to moc vzrušující.Já mám mokrý orgasmus při tomhle dráždění dvemi prsty análně i vaginálně. Všude se píše, jak konečník předtím hodně lubrikovat, ale několik přítelů i já s tím vůbec nemáme problém, stačí na začátku trošku slin a sliznice se velmi rychle začne zvlhčovat sama a to i u mužů, kteří s tím nemají žádné zkušenosti. Jen muži mají na začátku pocit jako na velkou, ale rychle si zvyknou a začnou si to užívat.

? (Čt, 13. 9. 2018 - 10:09)

Už se to tu několikrát...Takže oba prsty do analu??

Reklama

Přidat komentář