Reklama

Močení jako erotická aktivita

Brenda Jackson (Po, 1. 6. 2020 - 20:06)

Quiero agradecer al Dr. Oduma por ayudarme a traer de vuelta a mi esposo después de que lo perdí y él se divorció de mí y todavía lo amaba e intenté todo para asegurarme de que regrese, pero no pasó nada hasta el día en que escuché sobre el Dr. Oduma cómo ayudó. una mujer trajo a su esposo que también se divorció de ella y lo contacté y he aquí que me dijo que no me preocupara e hizo todo y hoy mi esposo está conmigo ahora y los dos estamos felices y nuestros hijos también.
él también cura otras enfermedades también
como el cáncer
Herpes
VIH
Enfermedad de Parkinson
Cardiopatía
Hepatitis B & C
muchos mas
póngase en contacto con él en su correo electrónico ahora: [email protected]
Llame o whatsapp en su número: +27639556407

Letec Meresjev (Čt, 30. 4. 2020 - 09:04)

Chcani bez prdu je jako láska bez mrdu.

Eliška (St, 29. 4. 2020 - 10:04)

To tvoje jméno o něčem svědčí.

Lydia (Po, 28. 10. 2019 - 12:10)

JAK ZÍSKÁM EX EXUS HANDBAND ZPĚT S POMOCÍ SKUTEČNÉHO A EFEKTIVNÍHO SPLAVU OD DR Sunny Jmenuji se Lydia Gomez, nikdy jsem si nemyslel, že se znovu usměju. Můj manžel mě nechal s dvěma dětmi po dobu jednoho roku Myslel jsem, že ho znovu neuvidím, dokud jsem se nestretl s lady jménem Maria, která mi vyprávěla o kouzelníkovi jménem Dr.Sunny, dala mi jeho e-mailovou adresu a číslo mobilního telefonu, kontaktovala jsem ho a ujistil mě, že 48 hodin, můj manžel se vrátí ke mně, Za méně než 48 hodin se můj manžel vrátil a začal prosit o odpuštění, že je to práce ďáblů, takže jsem až dosud překvapen tímto zázrakem, nemohl jsem si představit, ale jakmile kouzlo bylo obsazeno, otěhotněla jsem a porodila mé třetí dítě, pokud potřebujete jakoukoli pomoc od něj, můžete se na něj obrátit prostřednictvím e-mailu: [email protected] Nebo WhatsApp nebo mu zavolejte: +2349030731985
Dr.Sunny také léčí:
1. HIV / AIDS
2. HERPES 1/2
3. RAKOVINA
4. ALS (Lou Gehrigova nemoc)
5. Hepatitida B?
6. Pokud chcete otěhotnět

Anežka Hodinov… (Čt, 5. 12. 2019 - 15:12)

Nevotravuj,mrdku.

Evka (St, 29. 5. 2019 - 20:05)

milostné vypíjení

Letec Meresjev (So, 29. 6. 2019 - 14:06)

Bude ti z toho akorát blbě.

Kluk (Ne, 5. 1. 2020 - 13:01)

vypil jsem chcaní od ségry jen tak z hecu a nic mi nebylo. Asi dve deci,chala do skleničky a zbytek do záchodu, já ji to naplnil taky, ostýchala se ,ale ochutnala. Taky jí nic nebylo.

Hovnoslav Kund (St, 29. 4. 2020 - 08:04)

To jste pěkný dobytkove.

Evka (St, 29. 5. 2019 - 20:05)

A to ypíjení opravdu udělá rauš?

Šulínek (Út, 26. 3. 2019 - 09:03)

Skoušelí jste někdy z partnerkou nebo partnerem vramci sexuálních hrátek močení přímo do pusy,nebo na telo,

My jsme to z partnerkou skoušelí,ona mi močila primo do pusy,byl to pro mě neskutečný zážitek, který mě vzrušil.kdyż jsem se ji pak vzavěru udělal na prsa,tak jsem semeno oplachovat svou moči

M (Pá, 8. 3. 2019 - 15:03)

Myslim, že většina chlapů se bojí odmítnutí či přiznání se zenské, kdovíco si pomyslí atd.

Robroy (Po, 25. 2. 2019 - 07:02)

Jo, myslím, že ženy milují čůrání hodně, ale jak říká moje přtelkyně, ony se s tím tolik, nesvěřují,ani dalším ženám, aby nevypadaly divně a dosti často ženy vzrušuje čůrání další ženy či žen, někdy jen zvukově,ale hlavně vizuálně. Ale tady na anonymce je to krásně vidět, že to mají rády a proč ne, vlastně? Mimochodem,hledáme , já, muž, 46 let, hetero a přítelkyně 50+ , bisex, oba dva nekuřáci a štíhlí, hledají ženu (či 2 ženy), přiměřeně našeho věku, která by ráda zkusila večírek ve 3 se zaměřením na piss. Ideálně bisex, zkušenosti s pissem mít nemusíš, ale určitě můžeš, pokud tě to láká anebo vzrušuje, a ještě jsi neměla možnost to uskutečnit, pak je to značka ideál. Jihomoravský kraj asi nejlépe, ale pokud by jsi byla odjinud (v rozumné dojezdové vzdálenosti), také by se dalo domluvit. Pochopitelně sympatie jsou důležité. mail je: [email protected]

Dana (Po, 18. 2. 2019 - 17:02)

Ale je nutné předtím hodně pít, aby se vyčistilo tělo.

Jirka. (Ne, 10. 2. 2019 - 11:02)

Když to je tak nádherný pocit, když to pustí, to teplo, to ho mám hned většího a tvrdšího a víc si to prý užívá. A tak proč ne. Jen trouba by to nedělal.

Ivča (Čt, 14. 2. 2019 - 13:02)

Že jo, to ten můj to má stejné. Jak potřebuju, tak už je u mě a strká mě ho tam. Mám kvůli tomu džíny s otvorem na ostro a nebo s tangama s dírou, aby se to nezdržovalo, protože někdy je to o fous. V létě si takhle užíváme i v přírodě na procházce. Jednou nás na takové snad ani nepoužívané cestičce při tom přistihla nějaká mladá cyklistka. Ta tam málem pokácela stromy, jak se za koukala, vybrala to a rychle odjela. Ten můj z toho měl srandu a prej, že se mohla přidat, třeba by taky něco vyčůrala. Říkám mu, no tak jsi měl rychle jednat a ne koukat a potom vymýšlet. Odpověděl: no jo, ale to bylo takové překvapení a reaguj hned, když to děláš. A hned na mě vyvalil oči, že jestli bych chtěla trojku a nevadilo by mě to a nebo ho zkouším, jak bude reagovat. No skoro se začal hádat. Ano, chtěla bych další holku ze zvědavosti jaké to je a zajímalo by mě, jak bych reagovala, až to do ní bude strkat.

Míša (So, 9. 2. 2019 - 22:02)

Myslela jsem, že to milostné vypíjení je blbost, ale nový přítel chtěl, jesli bych mu neukázala jak čůrám. Ve vaně jsem to dala a on mi jí přitom začal lízat a všechno pil. Od té chvíle mně absolutně miluje, pořád se snaží mi udělat radost, kupuje dárky a dělá vše, co řeknu že by mně potěšilo, až tak, jak jsem to ve vztahu nikdy nezažila. Když jsem se ptala kamaráda doktora, jak to funguje, tak mi řekl, že koncentrací pití čůrání se v jeho těle zvyšuje hladina hormonů souvisejících se zamilováním a že je tak nyní absolutně zamilován. Ale když bych ho dvakrát, třikrát týdně nenechala mě vypít, že hladina hormonů klesne a už to nebude fungovat. Tak nevím jak dál, čůrat mu do pusy až do smrti? A někdy mi přijde že je to na mne až moc, že je zamilovaný až posedle. Jak to nějak korigovat, nebo mám začít i já vypíjet jeho, abychom na tom byli se zamilováním stejně?

Jitka B (St, 20. 2. 2019 - 16:02)

Měla jsem to stějně, po té 25ce jsem piss dala, ale nikdy mě nenapadlo se nechat počůrat, či do pusy mně. Pak jsem potkala Muže, který piss umí, kultivovaně se stravuje a voní tak, že miluju ho ocucávat jak jen mohu :-) U něj mě ani nenapadlo se bránit vzájemnému pissu, přišlo mi to úplně přirozené a po zažití prvního rauše z milostného vypíjení se tedy rozhodně nenechám toho vzdát :-)

Alča (Út, 5. 3. 2019 - 16:03)

Ten můj chlap je úplně nemožný. Když se na díze prdne, tak by dělal perverzárny celou noc a když je střízlivý, tak on nikdy, jen potmě a pod dekou na misionáře a to ještě jen tak jednou za týden. V náladě mě i lízal a když jsem přitom začala učurávat, zarazil se a rychle lízal a pil to a usmíval se na mě. Dá se takový chlap nějak ukecat, aby se choval při milování normálně? Opilý si totiž i nechá udělat výplach zadku hadicí od sprchy a podobně a neuvěřitelně ho to vzrušuje a pak se vždy milujeme hodiny. A mluvit se s ním o tom nedá, o tom mluvit nebude a když jsem na něj tlačila, tak utekl do garáže, že má ještě práci.

Alice (So, 16. 2. 2019 - 22:02)

Nevím, co z toho děláte vědu. Pokud budu zvyšovat hladinu hormonů v těle, tak se zvyšuje i zamilování a to i na úroveň normálně nedosažitelnou. Proto se tím milostným vypíjením lidé sjíždějí.
Kdo to vyzkouší, tak na tom už bude ujíždět a bude chtít partnera, který v tom pojede s ním, to je taky jasné.
A několikadenní milování jinak prostě nejde udělat, ani s drogama, takhle je to mnohem intenzivnější a i díky tomu absolutnímu zamilování je sladěna psychika i vybuzené tělo k neuvěřitelnám výkonům. Pár holek jsem taky zkusila a neměly problém s pissem, a VŠICHNI chlapi to milují, jen to zkusí :-)

Reklama

Přidat komentář