Reklama

Kdy jste se naposledy počůrali? :-)

Pulec (St, 2. 9. 2020 - 22:09)

A ještě dudlik a bylo by to mala nikolka

Nikola 15 (Po, 31. 8. 2020 - 17:08)

Můj nejlepší týden v roce je ten když naší odjednou na dovolenou a já jsem sama doma takže kdy odjedou tak se prevleknu do modrých džín a potpatku a když se mi chce na malou tak to pustím do džín a celý týden se pocuravam do džin pro mě je to vzrušující a příjemné když nemusím vstávat na malou

Michal (Po, 31. 8. 2020 - 18:08)

A teče ti to i do bot? Tak trochu ti závidím, být sama doma.

Malý 11 (So, 29. 8. 2020 - 21:08)

Můžu se zeptat jak se odstraňuje zaschla moč na modrých džínách díky za odpověď

Aleš (So, 29. 8. 2020 - 15:08)

Po první jsem se pocural když my bylo 13 a ve škole jsem se nalil kolou a chtělo se my na malou tak sem si řekl že to vydržím domů sednul jsem do autobusu vše v poho a když jsem vystoupil tak mi zbývalo domů 100m a začalo se my chtít ukrutně na malou a kolem hodně lidí už jsem si říkal že to nevydržím a nakonec jsem došel domů s flekem mezi nohama ale nejhorší bylo najít klíče a hledám v tašce klíče a na jednou cítím teplo v kalhotech podívám se a vidím že podle mnou je velká louže taková ostuda před lidma to byla hrůza.

wettron (St, 12. 8. 2020 - 14:08)

Videa a poviedky na tuto temu.

https://pocuravanieapokakavanie.blogspot.com/

so zenami sa rad porozpravam, pripadne dam online pribeh.
[email protected]

Ostuda (So, 1. 8. 2020 - 14:08)

Naposledy jsem to pustila ve svých 22 letech v nemocnici, k mojí smůle v noci a do postele.

Mira (Út, 11. 8. 2020 - 10:08)

Dostala jsi potom plenky

Ostuda (So, 29. 8. 2020 - 14:08)

Ne nedostala, ale napsali mi to do papírů.

Leila (So, 1. 8. 2020 - 07:08)

Nejlepší čůrací blog v ČR/SK :) zkuste https://mokrekratky.blogspot.com/

Šarlota (Čt, 16. 7. 2020 - 16:07)

Čůrám v kalhotkách a sukni .

Pulec (Pá, 17. 7. 2020 - 14:07)

Jestli hceš si o top popsat tak nápis na imeil [email protected] budu čekat můžeš kdykoliv

Pulec (Čt, 16. 7. 2020 - 21:07)

Juj to musí bít krásné

Pulec (Čt, 16. 7. 2020 - 22:07)

určoo

(anonym) (Po, 13. 7. 2020 - 18:07)

Sestra potřebovala akutně řekla že jde zaroh když šla tak se jí to rozteklo po2. sekundách to zastavila ale troch se počůrala

Adriana (Pá, 10. 7. 2020 - 10:07)

Ahoj všem,
já jsem viděla jak se u nás ve škole počůral jeden kluk. Naše škola asi jako jedna z mála mimo klasického fotbalového hřiště má i dopravní cvičiště- takové malé silnice se značkama a jízdními pruhy. Vždycky na začátku bylo zhruba 10-15 minut výkladu o tom jak to tam funguje a tak.
Tehdy přijela jiná škola, což bylo normální, ale přijeli o něco později kvůli dopravě. Učitelka je hned zahnala do té učebny a ten kluk jen, že si dojde na WC, které bylo hned na chodbě. Učitelka byla nějak nervozní tak mu řekla, že to snad tu chvilku vydrží a on teda šel do učebny.
Asi se mu chtělo celou cestu k nám fakt hodně, protože než skončil ten výklad, tak se jim tam počůral :-)

Michal (Út, 14. 7. 2020 - 06:07)

Nj casty problem ve skolstvi, decka toho zneuzivaji a ti co pak opravdu potrebuji se na wc nedostanou, uz se to tu resilo vicekrat no PS: ty se tomu sice smejes, ale tomu klukovi to urcite smesne neprislo no

Adriana (St, 21. 10. 2020 - 16:10)

Já se mu nesmála. Jen mě přišlo divné, že si neřekl, že musí jít. Ten výklad byl fakt na deset minut, víc ne. Takže se mu muselo chtít už když přijeli a to asi docela hodně. Nebo jestli si myslel, že to vydrží, ale zase pak přece už mu muselo být jasný, že to nedá, tak měl normálně jít. Tohle bylo pro něj asi nejblbější- jednak pak nemohl jít jezdit ven, pak se mu tam asi smáli a neměl nic na převlečení, když byli v cizí škole. Asi v tom teda musel být než dojeli zpátky.

Michal (Pá, 30. 10. 2020 - 06:10)

Ok uznavam asi mi to jen tak vyznelo, asi deformace z toho ze u nas ve skole ucitelky poustely v hodine na wc jen holky a ty si pak z nas obcas delaly srandu, tak se omlouvam ze sem te narkl ze se smejes.

Lukáš (Po, 10. 8. 2020 - 21:08)

Škola je převlečenej kriminál

Reklama

Přidat komentář