Reklama

Kdy jste se naposledy počůrali? :-)

Pulec (Čt, 16. 7. 2020 - 22:07)

určoo

(anonym) (Po, 13. 7. 2020 - 18:07)

Sestra potřebovala akutně řekla že jde zaroh když šla tak se jí to rozteklo po2. sekundách to zastavila ale troch se počůrala

Adriana (Pá, 10. 7. 2020 - 10:07)

Ahoj všem,
já jsem viděla jak se u nás ve škole počůral jeden kluk. Naše škola asi jako jedna z mála mimo klasického fotbalového hřiště má i dopravní cvičiště- takové malé silnice se značkama a jízdními pruhy. Vždycky na začátku bylo zhruba 10-15 minut výkladu o tom jak to tam funguje a tak.
Tehdy přijela jiná škola, což bylo normální, ale přijeli o něco později kvůli dopravě. Učitelka je hned zahnala do té učebny a ten kluk jen, že si dojde na WC, které bylo hned na chodbě. Učitelka byla nějak nervozní tak mu řekla, že to snad tu chvilku vydrží a on teda šel do učebny.
Asi se mu chtělo celou cestu k nám fakt hodně, protože než skončil ten výklad, tak se jim tam počůral :-)

Michal (Út, 14. 7. 2020 - 06:07)

Nj casty problem ve skolstvi, decka toho zneuzivaji a ti co pak opravdu potrebuji se na wc nedostanou, uz se to tu resilo vicekrat no PS: ty se tomu sice smejes, ale tomu klukovi to urcite smesne neprislo no

Adriana (St, 21. 10. 2020 - 16:10)

Já se mu nesmála. Jen mě přišlo divné, že si neřekl, že musí jít. Ten výklad byl fakt na deset minut, víc ne. Takže se mu muselo chtít už když přijeli a to asi docela hodně. Nebo jestli si myslel, že to vydrží, ale zase pak přece už mu muselo být jasný, že to nedá, tak měl normálně jít. Tohle bylo pro něj asi nejblbější- jednak pak nemohl jít jezdit ven, pak se mu tam asi smáli a neměl nic na převlečení, když byli v cizí škole. Asi v tom teda musel být než dojeli zpátky.

Michal (Pá, 30. 10. 2020 - 06:10)

Ok uznavam asi mi to jen tak vyznelo, asi deformace z toho ze u nas ve skole ucitelky poustely v hodine na wc jen holky a ty si pak z nas obcas delaly srandu, tak se omlouvam ze sem te narkl ze se smejes.

Lukáš (Po, 10. 8. 2020 - 21:08)

Škola je převlečenej kriminál

Trend (Ne, 5. 7. 2020 - 20:07)

99% příspěvků jsou chlapi co si ho u toho honí. Zajdi na vlákno" Líbí se vám jak kluk,holka čůrá? " Tam občas píšou skutečný holky hlavně Klára a Nikol a to má grády. Ostatní jsou taky honiči jako tady.

mik (Út, 30. 6. 2020 - 05:06)

Po delsi dobe jsem tady nakoukl tak vidim .ze tu pribyly hezke situace ,ale bohuzel mam pocit ze to pisou chlapi , mozna ze nejake holce se to taky libi nakonec par jsem jich v realu poznal a uzili jsme si to ...

Peefreak (Út, 24. 8. 2021 - 08:08)

Miku, ty ty svoje kydy musíš cpát prostě všude, a otrávit tím diskutující...

Maťa (Ne, 28. 6. 2020 - 10:06)

Dnes v noci som sa počúrala. Mala som parádne ráno. Trošku som sa hanbila a bol to úžasný pocit.

Anetka123 (Ne, 28. 6. 2020 - 02:06)

12:05 autobus vyjíždí
12:56 chce se mi čůrat
13:00 stewartka právě řekla že wc nefunguje
14:16 poprosila jsem stéwartku aby zastavila, protože to už nemůžu vydržet
14:19 Stewartka se omlouvá, ale musím to vydržet do konce cesty
14:49 mám pocit že prasknu
15:03 konečně zastavujeme
15:05 vyletěla jsem za autobusu
15:05 pomočila jsem se při odchodu z autobusu

mik (Út, 30. 6. 2020 - 04:06)

Hmm 3 hodiny .. vlastne od chvile kdy se ti chtelo 2 hodiny ...to by se ti muselo v tu chvili chtit uz opravdu akutne nebo by jsi musela predtim hodne pit ,,,vetsinou se da 3-4 hodiny bezne vydrzet ,,znam i takove co vydrzely i 10 hodin kapacita mechyre je 500 ml ...vetsinou je problem uz nad ten 3/4 litr ale znam i takove co nacuraly litr a pul ...nezalezi jen na pevnosti sverace a kapacite mechyre ale i na sirce mocove trubice pri siroke je to problem tam to muze pretect ..,,,ale nekdy to nemusi byt jen ponizeni a trapas ,,,ale to uz sem nepatri ,,v erotice je to ale vyuzitelne vic nez by se mohlo zdat...

Michal (St, 1. 7. 2020 - 11:07)

To Miku to bych s tema 3 az 4 hodinama rozhodne netvrdil, ja sem tehdy v bude proi nejake 7 hodkove ceste prestavku uprostred nevyuzil, nikdy s tim nemam problem, opravdu akutne se mi zaclo chtit asi 2 hodky pted cilem a to ucurnuti tam behem posledni pulhodiny bylo asi dvakrat a kdybych bimbase nevytahl hned u autobusu bylo by to v kalhotach vsechno, mozna tomu prispel napoj vypil sem tehdy nejaky ledovy caj...

Michal (Po, 29. 6. 2020 - 06:06)

Anet z toho si nic nedelej mi taky ridic odmitl zastavit, muka neskutecne ale ja to vydrzel a vycural se hned po vystoupeni z busu, kde me videly nejake zenske a krute se smaly, ale znama to mela horsi ta to pustila v buse cestou do Chotvacka. Takze klid nic si z toho nedelej.

Lissa (So, 27. 6. 2020 - 12:06)

Lepší je to v sukni. Trochu roztáhneš nohy a pustíš to přes kalhotky pod sebe. Ten můj po tomhle mně je schopné ošukat ještě na místě a je tak divoké,že hned teče.

Mirek (Ne, 28. 6. 2020 - 09:06)

Pro mě na pohled je to lepší v džínách, jak to pěkně tmavne nejdřív nahoře a potom dolů nohavice a skončí to v botech. No prostě nádhera.

Linda (Ne, 28. 6. 2020 - 12:06)

Taky to raději dělám do džínů, je to mnohem lepší a připomínka ,,nehody" trvá ještě dlouho.

Ozzy (Ne, 28. 6. 2020 - 13:06)

Tak zítra mi to prředvedeš v práci,ano?

Linda (Ne, 28. 6. 2020 - 16:06)

Kdybychom se znali, klidně ti to předvedu, ale ty bys stejně strachy utekl.

Reklama

Přidat komentář