Reklama

Kdy jste se naposledy počůrali? :-)

Linda (Ne, 28. 6. 2020 - 16:06)

Kdybychom se znali, klidně ti to předvedu, ale ty bys stejně strachy utekl.

mik (Út, 30. 6. 2020 - 04:06)

Prave zajimavejsi je kdyz se neznas ,,tam pak hezky pusobi mnohe dalsi prvky a rozhodne jsem nikdy neutekl a ona taky ne ...

Mirek (So, 27. 6. 2020 - 16:06)

Když je to fakt tak rajcovní, že si většina chlapů prostě nemůže pomoct.

Honza (So, 27. 6. 2020 - 16:06)

Já taky ne. Lissu jsem si představil v tý sukni jak se jí chce chcát a pak jak to už z ní teče mezi nohama z pod sukně a už mi to teklo taky.

Zdena (So, 27. 6. 2020 - 11:06)

Včera jsem příteli předvedla počůrání do riflí, abych ho vybudila k pořádnému sexu. Měla jsem nějak moc velkou chuť to udělat, už dlouho to neviděl a tak proč mu neudělat radost.

Maťa (Čt, 25. 6. 2020 - 17:06)

Som na služobke v CZ a dnes mi život prihral takúto situáciu. Sťahovala som sa do druhého mesta mojej služobky, kde som mala rezervovaný hotel. Už cestou mi trebalo dosť cikať, no bola som si istá, že do hotela v pohodičke vydržím. Hotel som bez problémov našla, takže všetko išlo hladko. Vošla som dnu, recepčná ma privítala, dala som jej občiansky a keďže som viac ukecaná ako je normálne, hneď som ju poprosila, aby mi najprv urobila kartu od izby, lebo mi treba cikať, že jej občiansky nechám a neskôr si ho vezmem. Usmiala sa, že samozrejme. Celkom som sa tešila, lebo už mi dosť bolo treba. Urobila mi kartu a utekala som na izbu. Našla som izbu, otváram dvere a karta nefunguje. Hneď ma napadlo, že asi osud to tak chce a prihral mi dobrú situáciu po ktorej sa budem môcť krásne hanbiť. No nič, tak som išla dole, nech opraví kartu. Vystúpila som z výťahu, recepčná na mňa pozerala, že čo sa deje, tak už zďaleka som jej povedala, že mi nefunguje karta. Začala sa ospravedlňovať a ja blížiac sa k recepcii, proste mi to nedalo, som sa úplne pocikala. Bola som ešte ďaleko od pultu, čiže mala na mňa dobrý výhľad, preto hneď zbadala čo sa stalo a ospravedlňovala sa ešte viac. Keď videla, že som úplne mokrá, že to mám až v topánkach, bola v rozpakoch a nevedela či sa usmiať, alebo sa tváriť previnilo. Je to milá baba, asi v mojom veku, takže som si to riadne užívala. Zmocnil sa ma pocit, ktorý milujem. Tiež som sa ospravedlnila a ponúkla, že ak mi dá nejaký mop, tak to upracem, lebo urobila som mokrú cestičku. Ona, že nie, že sa o to postará, že poprosí upratovačku a dodala, že aj tak je to jej chyba, nech sa nehnevám, a že ak chcem, povie chyžnej, že mi treba vyprať nohavice, nech to zariadi a ráno mi ich donesú čisté, voňavé, vyžehlené. Dorobila mi kartu (pre istotu na inú izbu, ak by to nebola chyba karty, ale zámku), no už s úsmevom mi ju podala, ešte raz sa ospravedlnila a ja som odchádzala na izbu celá vzrušená. Chvíľu potom, ako som vyšla zo sprchy, prišla chyžná. Určite vedela o čo ide, takže aj pred ňou som sa krásne hanbila.  Služobka zle začala, ale dobre pokračuje, tak snáď to nie je posledný zážitok z tejto cesty.

Erna (Čt, 25. 6. 2020 - 17:06)

Sračky

Andy (Po, 22. 6. 2020 - 13:06)

Iva a zan. No probem

Postřeh (Po, 22. 6. 2020 - 13:06)

To není tak těžký na dva různý maily založit dva profily. To zvládne i cvičená opice.

Iva2000 (Ne, 21. 6. 2020 - 20:06)

protože o tom ta diskuze je a ne o tom že se nudíte a chodíte sem otravovat

zan (Po, 22. 6. 2020 - 06:06)

aha tak to jo a jinak jak se máš a co děláš celý dny?

Iva2000 (Po, 22. 6. 2020 - 12:06)

trávim co nejvíc času se svým přítelem jinak asi přejdu k mailu protože nemam poslední dobou co psát občas se sem podívám

zan (Po, 22. 6. 2020 - 18:06)

pokud budeš chtít napiš mě na email pokecáme tam.

Dr. (Po, 22. 6. 2020 - 10:06)

Ha,další chudák.

Pozorovatel (Po, 22. 6. 2020 - 12:06)

Já bych podle stylu psaní řekl, že je to pořád ten samej :-)

Andy (Po, 22. 6. 2020 - 12:06)

Ok ,se dvěma profily

Návštěvník (Ne, 21. 6. 2020 - 20:06)

Chudinko ušmudlaná

Pulec (Ne, 21. 6. 2020 - 19:06)

Ahoj ve spolek tak co dnes nějaká nehoda holky

Iva2000 (Ne, 21. 6. 2020 - 10:06)

já to taky moc nechápu že to dokáže někoho vzrušit když se někdo počůrá

Chlap (Ne, 21. 6. 2020 - 17:06)

Vzrušuje to jak chlapy tak i ženské. Nedokážu to prostě popsat, je to něco tak nádherného ať se to týká mokrého oblečení a nebo při sexu, to mokré teploučko, co toho druhého pěkně zaleje.

Reklama

Přidat komentář