Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Mia 22 (Ne, 20. 9. 2020 - 11:09)

Holky, jak já vám závidím. Zde roste prd. Loni touhle dobou jela sušička jak blázen, zavařovala jsem, děti jsem zásobila a letos? S bídou mám nasušenou malou skleničku a jen jednou jsem si dělala houbový pekáček.

Pils (So, 19. 9. 2020 - 21:09)

KOukám, že ti komolím jméno! :-)

Pils (So, 19. 9. 2020 - 21:09)

Abdrej, tak to je krásný! Mě na houbách nejvíc baví to hledání a procházka po lese. Minulý týden jsem je taky dostala, ale nasbírat si sama, to je nejlepší. Tak zkusím zapaběrkovat zítra. :)

Andrea (So, 19. 9. 2020 - 20:09)

Sany, ale procházka také není špatná,no máš to zařízené pěkně, mě by se spíš hodilo,aby mi někdo přinesl zítra nákup, no a jestli mě zítra chytne lenora,tak si ji nechám přivézt,Milu,kde jsi

Sany11 (So, 19. 9. 2020 - 22:09)

Chvalila jsem dne pred vecerem, pak mi kamaradka volala, jestli pry nechci jit s ni :D Tak jsem nemohla odmitnout. ale to se vsadim, ze tam nic nenajdu.:D

jo (Ne, 20. 9. 2020 - 09:09)

když si to naplánuješ, tak se ti splní. Nic tam nenajdu - jak je libo :-)

Sany11 (Ne, 20. 9. 2020 - 12:09)

A nene :D Mam plne 2 kosiky. :D 2 hodiny jsem litala po kopcich, ale vyplatilo se. Tady na zapade rostou jak dive. :D Takze kupodivu i ja jsem neco nasla.

no jo (Ne, 20. 9. 2020 - 14:09)

to bude tím, že umíš lítat :)

Sany11 (Ne, 20. 9. 2020 - 14:09)

:D asi,no.

L. (Ne, 20. 9. 2020 - 13:09)

No teda, blahopřeju a zdravím vás všechny

Sany11 (Ne, 20. 9. 2020 - 14:09)

Rada Te vidim Lalo a zdravim. :) A vsechny ostatni samozrejme take.
Diky za blahoprani, videas to na fotce. :) Ale bohuzel jsou dost cervave ,potrebovalo by prset. Tak pulka prijde vnivec. Ale stalo to za to i tak. :)

Sany11 (So, 19. 9. 2020 - 20:09)

Ha ha , ja to mam dobre zarizene, mne pujde na houby kamaradka a ja si pro ne jen prijedu. :D

Andrea (So, 19. 9. 2020 - 19:09)

Pils,Káčo, teď jsme přijeli z hub,2 košíky jsme nasbírali,jdu čistit.Byli jsme všichni,jsme vždycky jak zájezd z Drážďan.Zitra bude smaženice a nudle s houbama.Padam na ústa,ale zpracovat to musím.Ja bych psala častěji,jen ten čas

Návštěvník (So, 19. 9. 2020 - 12:09)

Proč? Proč tohle děláš?

Kača (So, 19. 9. 2020 - 11:09)

A omluva paní Betty za zpackané jméno..., stane se.

bianka (So, 19. 9. 2020 - 07:09)

Tak nevím, pomůže to Miluně vytahovat její minulost, zamyslí se nad tím, co dělala špatně, poučí se?
Nebo ji to zase nastartuje k dalším chybám a vrátí se tam kde byla? Teď Milunu drží povinnost k dětem, které má u sebe, ale víme, že už několikrát od dětí utekla k volnému životu. Já si myslím, že takzvaně dospěla, i když né tak úplně. :-). Milu ozvi se, chybíš tady.

Kača (So, 19. 9. 2020 - 11:09)

Ahoj Bianko, co si pamatuji z minulosti Milu velmi pomohlo, když brala brala prášky a spolupracovala s psychiatrem. Nelíbí se mi, že pořád žije ve stresu, žádná radost ze života...snad ty děti jí radost dělají...a Sergej, když je hodný. Ze stresu vznikají nemoci...a z toho mám u oslabené Milu strach...Měla jsem pracovní schůzku s naším nemocničním psychologem a nějak jsme zabrousili do mého soukromí...A on mi poradil, že bych si měla s nějakým jeho kolegou promluvit. Trpím "nadměrnou starostí o druhé". Ano, vím to. Nejde jen o rodinu, to mají všichni, ale i o kolegy (když slyším ráno houkat sanity, požárníky...v duchu prosím, ať to není nikdo z mých přátel, kolegů, známých). Mám starost i tady o vás, doufám, že jste vy a vaši drazí v pořádku...škoda, že nepíšete :(. Těžko mi může někdo vyčítat náklonost k Milu, když je tak moc podobná mé sestře...ale ta neměla děti. I fyzicky si byly něčím podobné...A nyní se má "starostlivost" rozšířila na pacienty. Když je znám a vím, že mají nějaké životní jubileum, koupím jim nějakou pozornost a jdu popřát. Mně to nic neudělá a oni mají radost, že aspoň někdo si vzpomněl...a to se právě nelíbí tomu psychlogovi, že s takovou povahou (jsem typický rak) brzy vyhořím...že mám brát pacienty víc odměřeně :( ...jenže to mi právě nejde. Moc mi chybí má babička s dědou :'(. No jo, jak to tady píšu, vidím, že jsem na toho psychologa opravdu zralá... :). Jdu radši něco dělat. Dnes vařím a peču ve velkém houbo-šunkafleky, kulajdu, štrůdl a udím klobásy. Večer budeme grilovat...Jsou tady čtyři kamarádi, pomáhají nám, tak se dnes od sporáku a grilu nehnu. Ale je krásně...ráno byla zima, ale nyní je tu 16°C...a bude lépe :). Moc zdravím všechny místní a přeji vám pohodový víkend :). Milu, prosím piš jak se máš...na anonymy kašli.

Kačo (So, 19. 9. 2020 - 18:09)

dost toho plácání se po rameni.

nazáviď, (So, 19. 9. 2020 - 19:09)

že jí tu mají rádi.

Kačo (So, 19. 9. 2020 - 13:09)

on je rozdíl, když jsi na lidi milá, ale máš nastaveny hranice, nebo když tě náklonnost k lidem vysiluje ( bere ti energii ). Co si budeme povídat - jsou lidi, kteří když vidí zájem začnou využívat a jestli neumíš říct NE, tak tě doslova vycúcnou. Není to o tom, že bys měla být odměřená, ale sama pro sebe si nastavila, kam až se svojí úslužností půjdeš. Přinese ti to i určitý respekt, aniž by jsi ztratila svou soucitnou povahu

Reklama

Přidat komentář