Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Kačo (So, 19. 9. 2020 - 18:09)

dost toho plácání se po rameni.

nazáviď, (So, 19. 9. 2020 - 19:09)

že jí tu mají rádi.

Kačo (So, 19. 9. 2020 - 13:09)

on je rozdíl, když jsi na lidi milá, ale máš nastaveny hranice, nebo když tě náklonnost k lidem vysiluje ( bere ti energii ). Co si budeme povídat - jsou lidi, kteří když vidí zájem začnou využívat a jestli neumíš říct NE, tak tě doslova vycúcnou. Není to o tom, že bys měla být odměřená, ale sama pro sebe si nastavila, kam až se svojí úslužností půjdeš. Přinese ti to i určitý respekt, aniž by jsi ztratila svou soucitnou povahu

Kača (Út, 22. 9. 2020 - 14:09)

Ahoj, ty a Pils máte pravdu. Vlastně mi to "vykecání" tady a vaše reakce pomohly...ono už to někdy přesahovalo meze. Takže děkuji. Třeba jsem šla s pacientkou sepsat papíry a paní vedle na posteli mi podávala 20 Kč, ať jí skočím koupit dva koláče...:). Já třeba i nemohoucím (když návštěvy nebyly možné) na nákup skočila...a nejen já, i tvrdě zapřažené sestry...ale nyní? Dole je bufet, paní je mobilní, tak už jsem musela říkat ne...bylo toho víc... Do toho teď podobně vyšťavující problémy s matkou... ale už se sem bojím psát...:((. Nyní dva dny se snažím mít své hranice, kam nejdu. A když jsem nadále milá, slušná, tak to jde...jen někteří spoluobčané nechápou, že když můžou 5x za dopoledne na cigáro, tak si ten časopis mohou koupit sami...ale to už je jiná záležitost :)). Tak budu na sobě pracovat...

Pils (So, 19. 9. 2020 - 14:09)

Na tom něco je, ale mně se právě ta obětavost a soucítění na Kače líbí. Je ale fakt, že všechno má své hranice a jsou lidi, kteří toho na druhých zneužívají. Jinak - taky mi tu chybí stálí přispěvatelé, vždycky nakouknu a když zahlédnu útočící anonymy, tak vycouvám. Ale Fernando, tvůj pozdrav jsem zaznamenala - díky! :-) Milu, Lallo, Mio, Kačo, Andrejko a všichni ostatní, pište aspoň občas.

aha, (So, 19. 9. 2020 - 11:09)

tak teď jsi přesvědčila i mě. Ty jsi fakt kravka.

Návštěvník (So, 19. 9. 2020 - 12:09)

hele , proč je kravka ? nic závadnýho nevidim

Kača (Pá, 18. 9. 2020 - 18:09)

Jo..a jsem ještě Betty McDonald :). Ahoj stálí. Makám až se ze mě kouří...výhoda toho je, že Covid nevnímám. Doděláváme na baráčku nahoře pokoje, aby děti měly svoje. Jen jsem nervózní, x let je mám na očích, vím kde se pohybují a najednou je ztratím....:(. Ale co nadělám ...
Milu, doufám, že jsi ok. Tvůj syn je nemocný, to je průšvih...ale věřím, že mladý kluk se z toho rychle oklepe...osobně jsem si zakázala myšlenky na kovdia, abych se nezcvokla. Zdravím Pils, Andy, Lallu, Sany, Miu, Aleše, Fernanda....Luboše, skedující, Evu....všechny milé lidi...jste tu a doufám, že vydržíte. Pa :)

Kačo (Pá, 18. 9. 2020 - 18:09)

nějak si protiřečíš. Tak makáš na baráku nebo se couraš po lese a pak zpracováváš houby?! S Betynkou se nesrovnávej, té nesaháš ani po kotníky, byla to vyjímečná žena.

njn (So, 19. 9. 2020 - 07:09)

asi tě znervozňuje Kačina aktivnost, někdo si život umí zorganizovat mezi prácí a zábavou. To je všechno o protiřečení :-)

Návštěvník (So, 19. 9. 2020 - 05:09)

Já dokonce věřim, že je tak drzá a chodí i do práce a na nákup.Co ty jsi za člověka,že se snažíš všechny vyštvat ?

Kača (Pá, 18. 9. 2020 - 18:09)

Zdravím Bianku! Na mou oblíbenou bych málem zapomněla :). Holky, taky chodíte na houby? Já už nevím co s nimi...

Návštěvník (Pá, 18. 9. 2020 - 17:09)

Škoda že tu nikdo nepíšete jaké jsou vaše zkušenosti v okolí s Covidem.Kolik lidí znáte a jaký měli průběh? Osočování nikoho nezajímá.

Anonym (Pá, 18. 9. 2020 - 15:09)

Oto,ty to nechápeš, protože jsi bezdomovec

Ota (Pá, 18. 9. 2020 - 17:09)

To si myslíš že píšu z křoví jo

Anonym (Pá, 18. 9. 2020 - 14:09)

Miluna je fyzicky za zenitem,je k normálnímu životu k nepoužití, líná, nepořádná, sebestředná

problém (Pá, 18. 9. 2020 - 10:09)

je v tom, že už zde není nikdo, s kým se dá diskutovat. Převládají urážky, nadávky, rýpání, osočování. A pokud jde o Milunu, ta už je za zenitem, pořád jen nářky, stížnosti, nemá to zde už cenu.

Ota (Pá, 18. 9. 2020 - 11:09)

Za jakym zenitem? Vždyť je tady Milča nejmladší.Se jí nediv když v téhle situaci nejsou ještě schopný zavřít školy.Jde tu o životy,o čas a oni do toho nechají děti chodit dál.Jen je od dneška nechají přidusit v hadru.

Oto (Pá, 18. 9. 2020 - 19:09)

Miluna není ani zdaleka jediná máma. Takových starostí má haldu každá máma, ale s tím rozdílem, že od narození dětí. A Miluna ta až ted.

Návštěvník (Pá, 18. 9. 2020 - 03:09)

Zase jedna dobrá diskuse v prdeli.

Reklama

Přidat komentář