Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluna (Po, 21. 9. 2020 - 18:09)

Je šance že zavřou školy? Teď bude ministr zdravotnictví Prymula tak co myslíte je šance??

No, (Po, 21. 9. 2020 - 20:09)

pro tebe, která není schopná strávit s dětma 24hod denně by zavření škol bylo daleko težší než jak je to teď.

Návštěvník (Po, 21. 9. 2020 - 19:09)

On je hodně tvrdý, takže asi ne. To tě nechci děsit. Dokud čísla nebudou nějak katastrofická, tak kvůli ekonomice je nezavřou. Spíš nám narazej roušky na celý den.

Mia 22 (Ne, 20. 9. 2020 - 11:09)

Holky, jak já vám závidím. Zde roste prd. Loni touhle dobou jela sušička jak blázen, zavařovala jsem, děti jsem zásobila a letos? S bídou mám nasušenou malou skleničku a jen jednou jsem si dělala houbový pekáček.

Pils (So, 19. 9. 2020 - 21:09)

KOukám, že ti komolím jméno! :-)

Pils (So, 19. 9. 2020 - 21:09)

Abdrej, tak to je krásný! Mě na houbách nejvíc baví to hledání a procházka po lese. Minulý týden jsem je taky dostala, ale nasbírat si sama, to je nejlepší. Tak zkusím zapaběrkovat zítra. :)

Andrea (So, 19. 9. 2020 - 20:09)

Sany, ale procházka také není špatná,no máš to zařízené pěkně, mě by se spíš hodilo,aby mi někdo přinesl zítra nákup, no a jestli mě zítra chytne lenora,tak si ji nechám přivézt,Milu,kde jsi

Sany11 (So, 19. 9. 2020 - 22:09)

Chvalila jsem dne pred vecerem, pak mi kamaradka volala, jestli pry nechci jit s ni :D Tak jsem nemohla odmitnout. ale to se vsadim, ze tam nic nenajdu.:D

jo (Ne, 20. 9. 2020 - 09:09)

když si to naplánuješ, tak se ti splní. Nic tam nenajdu - jak je libo :-)

Sany11 (Ne, 20. 9. 2020 - 12:09)

A nene :D Mam plne 2 kosiky. :D 2 hodiny jsem litala po kopcich, ale vyplatilo se. Tady na zapade rostou jak dive. :D Takze kupodivu i ja jsem neco nasla.

no jo (Ne, 20. 9. 2020 - 14:09)

to bude tím, že umíš lítat :)

Sany11 (Ne, 20. 9. 2020 - 14:09)

:D asi,no.

L. (Ne, 20. 9. 2020 - 13:09)

No teda, blahopřeju a zdravím vás všechny

Sany11 (Ne, 20. 9. 2020 - 14:09)

Rada Te vidim Lalo a zdravim. :) A vsechny ostatni samozrejme take.
Diky za blahoprani, videas to na fotce. :) Ale bohuzel jsou dost cervave ,potrebovalo by prset. Tak pulka prijde vnivec. Ale stalo to za to i tak. :)

Sany11 (So, 19. 9. 2020 - 20:09)

Ha ha , ja to mam dobre zarizene, mne pujde na houby kamaradka a ja si pro ne jen prijedu. :D

Andrea (So, 19. 9. 2020 - 19:09)

Pils,Káčo, teď jsme přijeli z hub,2 košíky jsme nasbírali,jdu čistit.Byli jsme všichni,jsme vždycky jak zájezd z Drážďan.Zitra bude smaženice a nudle s houbama.Padam na ústa,ale zpracovat to musím.Ja bych psala častěji,jen ten čas

Návštěvník (So, 19. 9. 2020 - 12:09)

Proč? Proč tohle děláš?

Kača (So, 19. 9. 2020 - 11:09)

A omluva paní Betty za zpackané jméno..., stane se.

bianka (So, 19. 9. 2020 - 07:09)

Tak nevím, pomůže to Miluně vytahovat její minulost, zamyslí se nad tím, co dělala špatně, poučí se?
Nebo ji to zase nastartuje k dalším chybám a vrátí se tam kde byla? Teď Milunu drží povinnost k dětem, které má u sebe, ale víme, že už několikrát od dětí utekla k volnému životu. Já si myslím, že takzvaně dospěla, i když né tak úplně. :-). Milu ozvi se, chybíš tady.

Kača (So, 19. 9. 2020 - 11:09)

Ahoj Bianko, co si pamatuji z minulosti Milu velmi pomohlo, když brala brala prášky a spolupracovala s psychiatrem. Nelíbí se mi, že pořád žije ve stresu, žádná radost ze života...snad ty děti jí radost dělají...a Sergej, když je hodný. Ze stresu vznikají nemoci...a z toho mám u oslabené Milu strach...Měla jsem pracovní schůzku s naším nemocničním psychologem a nějak jsme zabrousili do mého soukromí...A on mi poradil, že bych si měla s nějakým jeho kolegou promluvit. Trpím "nadměrnou starostí o druhé". Ano, vím to. Nejde jen o rodinu, to mají všichni, ale i o kolegy (když slyším ráno houkat sanity, požárníky...v duchu prosím, ať to není nikdo z mých přátel, kolegů, známých). Mám starost i tady o vás, doufám, že jste vy a vaši drazí v pořádku...škoda, že nepíšete :(. Těžko mi může někdo vyčítat náklonost k Milu, když je tak moc podobná mé sestře...ale ta neměla děti. I fyzicky si byly něčím podobné...A nyní se má "starostlivost" rozšířila na pacienty. Když je znám a vím, že mají nějaké životní jubileum, koupím jim nějakou pozornost a jdu popřát. Mně to nic neudělá a oni mají radost, že aspoň někdo si vzpomněl...a to se právě nelíbí tomu psychlogovi, že s takovou povahou (jsem typický rak) brzy vyhořím...že mám brát pacienty víc odměřeně :( ...jenže to mi právě nejde. Moc mi chybí má babička s dědou :'(. No jo, jak to tady píšu, vidím, že jsem na toho psychologa opravdu zralá... :). Jdu radši něco dělat. Dnes vařím a peču ve velkém houbo-šunkafleky, kulajdu, štrůdl a udím klobásy. Večer budeme grilovat...Jsou tady čtyři kamarádi, pomáhají nám, tak se dnes od sporáku a grilu nehnu. Ale je krásně...ráno byla zima, ale nyní je tu 16°C...a bude lépe :). Moc zdravím všechny místní a přeji vám pohodový víkend :). Milu, prosím piš jak se máš...na anonymy kašli.

Reklama

Přidat komentář