Reklama

Syn a masturbace

Klarka (Po, 7. 9. 2020 - 18:09)

Toho ocasa si nevsimej,je velmi psychicky nemocny a napada tady stale nejakou zenu a pise ji mamco,nechapu ho,at napise kdo chce tak ten pacient se hned chyta,nevsimej si ho,a za syna te nechci,mam sveho a jsem rada jaky je.

Návštěvník (Čt, 11. 11. 2021 - 09:11)

Klárko. Víš že to, co se synem provádíš, je bohapustý incest i když mu "julču" neposkytuješ? Já jsem také často onanoval, děla si to i maminka, ale respektovali jsme při tom své soukromí. Pokud jsme se náhodou přistihli, následovala omluva a rychlý odchod. Stačilo to, že jsme se při tom slýchávali, protože jsme rozkoš oba prožívali dost nahlas. Nikdy jsme to nekomentovali. Jenom maminka mne občas upozornila, že to přeháním, když to bylo moc často. Nikdy mne a snad ani jí, nenapadlo, že bychom se měli ukájet vzájemně.

Návštěvník (Čt, 11. 11. 2021 - 09:11)

Klárko. Víš že to, co se synem provádíš, je bohapustý incest i když mu "julču" neposkytuješ? Já jsem také často onanoval, děla si to i maminka, ale respektovali jsme při tom své soukromí. Pokud jsme se náhodou přistihli, následovala omluva a rychlý odchod. Stačilo to, že jsme se při tom slýchávali, protože jsme rozkoš oba prožívali dost nahlas. Nikdy jsme to nekomentovali. Jenom maminka mne občas upozornila, že to přeháním, když to bylo moc často. Nikdy mne a snad ani jí, nenapadlo, že bychom se měli ukájet vzájemně.

Marek (Po, 7. 9. 2020 - 18:09)

Oukej já se jen bavím :D Je to vtipné

Marek (Po, 7. 9. 2020 - 18:09)

Já ve 12 tohle nedělal :D

Klarka (Ne, 6. 9. 2020 - 11:09)

Ale reknu vam ze kdyz si uvedomim ze je mu 12 a neco a uz ma takove vystriky tak az bude opravdu dospely tak toho bude asi jeste vic a holka kterou naplni si to uzije poradne ale ted je to jeste jeste muj srnecek.

z (Ne, 6. 9. 2020 - 18:09)

z

Klarka (Ne, 6. 9. 2020 - 10:09)

Dnes si honil uz v pul sedme,hekal na zachode ale asi se neudelal protoze chvilku na to prisel zamnou do loznice bez kalhot od pyzama se stoporenym pindikem a stali tam oba,nic nerikal a koukal na me,odkryla jsem se aby videl julcu a najednou byl jak blazinek,vrhl se mi na ni a lizal tak ze jsem se nalem pochcala,tlacil mi podbrisko a lizal az jsem ikdyz nechtic ale mela mokrac a pokropila ho trosku,polykal jak besny az se zasekl a pry,mami ja jsem uz byl a zvedl se a jak lezel na brisku tak se vycakal na prosteradlo,no ale stal mu a skubalo mu vnem stale tak jsem ho vzala ksobe a pokourila az se zacal chvet a prirazel mi do pusi az se udělal znovu,takovou snidani preju kazde mamince,je to slast nejvetsi kdyz citite jak vam vstrikuje to horke seminko na jazyk a samo steka do krku,tak to citim ja a chci to stale,vidim ze se zatim nesnazi o zasun a jsem rada ze mu chutnam,ne kazdy kluk nebo chlap je takovy,neda se odtrhnout od julci ikdyz ho pocaka tak je jak blazen a saje stale ale ne zase aby to bylo neprijemne,no krasna nedele.

Z (Ne, 6. 9. 2020 - 10:09)

Z

Markéta (So, 5. 9. 2020 - 12:09)

Také jsem načapala syna při tom když si to dělal! Bylo to dneska ráno, je mu 13 let. Ráno jsem zehlila prádlo a když jsem to měla hotové, tak jsem mu ho odnesla do pokoje. Tak jsem ani nešla, protože jsem slyšela známé hekani za dveřmi a bylo mi jasné co asi dělá. V tu chvíli jsem váhala jestli jít a nebo ne, ale nešla jsem a šla zpět do obýváku. Asi za pět minut syn vyšel a šel do koupelny a tak jsem šla do jeho pokoje s prádlem. Musím říct, že tam měl hrozný vzduch a bylo cítit penis a sperma. Prádlo jsem mu dala ke skříni, aby si to uklidil a zahlédla jsem flicek na posteli. Když jsem se podívala, tak tam nechal snad vše nastrikane a ani to neutřel. Prostěradlo bylo mokré a v tom mokrém fleku bylo husté bílé sperma a kolem ještě pár menších flicku. No přiznám se, že mě to zarazilo, že to ani neutřel, nějak to zamaskovat, nevím. Nechá to tam a jde si do koupelny. V třinácti my přišlo že toho má dost a jak jsem se naklonila, ucítila jsem tu vůni a nedalo mi to a nevím co mě to napadlo, ale setřela jsem trochu prstem, že jsem měla celý ukazováček od toho a ochutnala to. A jo, bylo to fakt sperma, mého malého syna, který se udělal a nechal to na posteli! A bylo opravdu chutné, husté, voňavé, jen již nebylo teplé, celkem škoda. Šla jsem zase do obýváku a u televize o tom přemýšlela a celkem mě mrzí, že jsem tam nešla a neviděla ho.

Klarka (So, 5. 9. 2020 - 15:09)

Marketko taky patris mezi nas co je vzrusuje to panenske seminko,ver ze kdyz je cerstve teple nastrikane do pusy tak je to ta nejvetsi slastna chut toho co stale hledane,to se neda nicim nahradit a kdyz slisis to hekani a chveni toho tela tak te to rozrajcuje netolik ze mu das vsechno,ver mi.

Z (So, 5. 9. 2020 - 16:09)

Z

Z (So, 5. 9. 2020 - 15:09)

Z

Monika (So, 5. 9. 2020 - 15:09)

Tak az ho priste zas uslisis hekat,tak nevahej a nakoukni.A kdo vy ,treba bude rad a bude chtit od tebe aby jsi mu pomohla.A treba mu ho i vykouris a nastrika ti cerstve seminko rovnou do pusy.Priznej si ze te ta predstava laka a ze byst to udelala,vyt.

Klarka (So, 5. 9. 2020 - 15:09)

Moniko ze by jsi to taky chtela,nebo jsi to uz vyskousela?

Monika (Ne, 6. 9. 2020 - 17:09)

Moc bych si prala,kdyby mi tak mladej syn nastrikal semeno do pusy,Nebo bych ho nechala at zasune a nechala ho vystrika do kundicky.Ale bohuzel mam dve dcery.

Katka (So, 7. 5. 2022 - 22:05)

Monika dceri nemajú kluka skus ich

Klarka (Ne, 6. 9. 2020 - 21:09)

Vis,dnes jsem si holila julcu a synek koukal a kdyz jsem videla jak se mu lesknou oci a ma tu tyc tvrdou tak jsem nu dovolila pomalicku do zadecku a prstila si julcu,jakme dlouho pichal tak jsem se udelala tak ze byla louze jako prase,na tak mladeho kluka je sikovny.

Tatca (Ne, 6. 9. 2020 - 23:09)

Ja ti to rikal, ze to nedopadne dobre. Prijedu za tebou zase ve stredu, driv to doktor nechce dovolit. Jeste jsem ho premlouval ale nejde to, holka moje. A pis sem na tyhle webovky tak jako posledne, snad to pomuze. Ne, nemusis se bat jak jsi se ptala. Jo a Sarka je sice nastvana ale ma te rada prosim te, vzdyt jsi jeji mama. Pa.

Návštěvník (Ne, 6. 9. 2020 - 23:09)

Jsi na nejlepší cestě aby se ti vysemenil do julči , ale s HA to bude bez problému .

Reklama

Přidat komentář