Reklama

Syn a masturbace

Z (Po, 7. 9. 2020 - 07:09)

Z

Z (Ne, 6. 9. 2020 - 22:09)

z

Klarka (Ne, 6. 9. 2020 - 20:09)

To je mi te lito,prala bych ti ten pocit,je to uchvatne horke,huste a sladke seminko.

Z (Ne, 6. 9. 2020 - 20:09)

Z

Z (So, 5. 9. 2020 - 15:09)

Z

Klarka (So, 5. 9. 2020 - 09:09)

Tady uz si clovek nema skym psat,co ten Z tim sleduje??

Klarka (Pá, 4. 9. 2020 - 15:09)

Uz je doma,vesely a utikal do sprchy,jsem zvedava scim prijde.

Klarka (Pá, 4. 9. 2020 - 12:09)

A je nas dost,staci kdyz to tady ctu,a kolik je kluciku co chteji zasunout do mamky,maji sny a proste chteji,holky vite jak chutna to papenske seminko,jak se bile a huste,uz at je doma a vysaju ho ze bude kricet.

Z (Pá, 4. 9. 2020 - 16:09)

Z

Klarka (Pá, 4. 9. 2020 - 11:09)

Ze ty pubertaci muzou skoro porad je proste super,jednou se vystrika,ale stoji nu dal a muze zase a podrihe se vystrika a malicko mu padne ale jak ho honim tak zase hned ztvrdne a muze zase,strika uz ohodne min ale proste strika a jak to chutna se neda popsat,to urcite potvrdi kazda mamka co to ma jak ja.

Z (Pá, 4. 9. 2020 - 16:09)

Z

Klarka (Čt, 3. 9. 2020 - 12:09)

Pavlinko,celou dlan??to do me teda nedostane,jsem uzka a kdyz jsem si koupila kdysy robertka tak byl proste moc velky a bolelo to tak jsem ho skusila do analku a tam to slo,sice ne hned ale po par dnech jo.drzim ti palce at si uzivas co nejvic,ja se normalne udelala pri te predstave jak to pises,mozne si vezmu robertka a protahnu si zadecek,mam to moc rada,drz se a zase napis,at uz jsou doma ze skoly,ze.

Klarka (Čt, 3. 9. 2020 - 07:09)

Promin ty preklepy,jsem jeste ted uplne v soku.

Klarka (St, 2. 9. 2020 - 07:09)

Jenom jsem prekvapena ztech mojich vystriku,ted jsem se udelala a strikla jsem si znovu,je to bozi pocit,Pavlinko napis co bylo dal,ja se nemuzu dockat az prijde ze skoly.

Z (St, 2. 9. 2020 - 17:09)

Z

Pavlina (St, 2. 9. 2020 - 07:09)

Take jsi to mela krasni na poprve.Ja to tak neplanovala,ale kdyz se to takhle sebehlo a na primo me vydel uplne nahou,tak uz jsem jen v tom pokracovala.Az pak prijde tak ho asi necham at si lehne a prcinku mu dam nad oblicej jako ty.At pekne vydi jak si ji prstim a jak se udelam.A pak ho necham at mi ji olize.V zivote by me takoveho nenapadlo ze to budu delat se synem.Kdyz jsem ho jen sledovala tak mi dost tekla.Co teprv az bude po demnou a ja se budu delat.

Z (St, 2. 9. 2020 - 17:09)

Z

Klarka (St, 2. 9. 2020 - 11:09)

A Pavlinko vsimla jsi si kdyz strika kde ma varlarka,muj klucik je ma skoro v podbrisku,zvednou se mu nahoru a uz to lita a potom pomalu sjedou dolu ale tvrde jsou stale,na omak,zase me to bere,prijede busem v pul treti tak uvidim co bude.

Pavlina (St, 2. 9. 2020 - 13:09)

Ten muj uz je doma.Hned prisel za mnou a rekl mi,ze to rano se mu moc libylo a ze by si to chtel z opakovat.Holka je este ve skolce a manzel je pric.Rekla jsem mu,ze az jednou bude mit holku,tak aby ji dokazal uzpokojit a privest ji k orgazmu.Aby neslo jen o jeho orgazmus.Ze ho naucim jak me ma vyprstil a kde lizat aby se to holce pak libylo.Souhlasil a tak jsem mu rekla,at se slikne a lehne si na gauc.Curaka mel uz v pozoru.Slikla jsem se a rozkrocmo nad jeho oblicej.Zacla jsem si nadnim hladit dirku a jemne si hladila postevacka.Rekla jsem mu at se snazi lizat ne jen celou dirku,ale at se venuje postevacku,ze to devcata vzrusuje.Zacla jsem si doni strkat prsty a pritom se venovala i postevacku.Uz jsem byla dost mokra,ale jak jsem mela prsty uvnitr,tak to nebylo vydet.Vyndala jsem je a par kapek my vycaklo na neho.Rekla jsem mu,ze to je znameni ze jsem zneho hodne vzrusena a ze je tak mokra diky jemu.A pokut svou holku vzrusi tak jako me,ze bude stastna a at se te stavicky nebojim,ze je to jako jeho semeno co strika.A muze klidne tu stavicku lizat a polikat ze se nic nestane.A hmed jsem mu rekla at mi ji zkusi sam lizat.Vyce jsem prirazila kundycku na jeho oblicej,aby jazykem dosahl na mou dirku.Ze zacatku byl zbrkly ale pomalicku se do toho dostaval.Rekla jsem mu at mi lize pomalu postevacka.Zacal a ja prozivala tu slast.Byl fakt sikovnej.Syce nekdy na chvili prestal a rek ze mi moc tece,aby nalapal vzduch.Pusu mel olepenou od mi stavy.Ale neprestaval a pokracoval vlizani.Na poprve byl tak sikovnej ze me privedl k orgazmu a ja sem vystrikla nejen do jeho pusy ale i na oblycej.Na poprve si ved paradne i kdyz ten vystrik necekal,tak mu to trosku vadilo ze je odeme mokrej,ale vysvetlila jsem mu ze pokut takhle holku vylize a ona dosahne takoveho orgazmu ze od kundicky byde casto mokrej.A na oplatku muze zas on postrikat semenem holku na oblicej.A rovnou jsem mu rekla ze se vymenime a ze me muze take postrikat na oblicej.Lehla jsem si a on mi strcil curaka pred oblicej.Chytla ho a zacla mu ho honit.Chvilku jsem mu ho i kourila.Pak najednou vykrikl ze uz bude,nasmerovala jsem curaka na muj oblucej.Kulky se naprimily a uz mu strikalo semeno a dopadalo na muj oblicej a i neco do pusy.Kdyz se vyprazdnil podival se na me a ja jsem mela jeho semeno vsude naobliceji.Byl to krasnej pocit ho mit po sobe a podekovala jsem mu.Rekla jsem mu ze nemusi strikat jen primo do pusy nebo do kundicky,ale ze devcata maj rada i kdyz se jim vystrika at uz na oblicej nebo na prsa,ze to maj radi.Sli jsme se spolu osprchovat.Jak jsme se sprchovaly,znova se mu postavil.a zacal si ho honit.Nanic jsem necekala a vzala to za nej.Chvylku jsem ho honila ale pak jsem ho strcila do pusy.Cumlala jsem ho a olizavala zaluda.Dost u toho vzdychal.Jak jsem mu ho kourila tak zacal trosku prirazet.Jemne jsem mu mackala koule a hulila ho.Pak znej vypadlo ze uz a ten moment mi zacal plnit pusu semenem.Vsechno jsem pekne spolkla.Vydela jsem jak ho to dost zmohlo.Kdyz jsme se osprchovali tak si zel lehnou do pokoje odpocinout si.Ja mezi tim zajdu pro holku.

Z (St, 2. 9. 2020 - 17:09)

Z

Reklama

Přidat komentář