Reklama

Syn a masturbace

Klarka (Pá, 4. 9. 2020 - 11:09)

Do julci jsem ho jeste nepustila,do zadecku uz dvakrat a do pusi uz vic.

Tatca (Pá, 4. 9. 2020 - 08:09)

Mamco, vezmi si pilulky at je ti na par hodin lip at nedelas ostudu, ty horici pipko :)))) Az v sobotu prijedu, projdeme si to, co a jak s tebou dal. Opravdu jsem tu sluzebku nemohl zkratit,, tak se nevztekej, vis ze potrebujeme prachy.

Návštěvník (Pá, 4. 9. 2020 - 09:09)

Já Vás nechápu. Pokud jste její manžel a ona je takto těžce nemcná a už byla jednou hospitalizovaná, tak nepoužívejte její výrazy jako hořící pipko. Ona je tak jako tak schopna komunikovat jen sama se sebou a vás bere jako autoritu ke které cítí respekt, ale také se Vás trochu bojí. Každopádně víte co máte dělat a já vám i vaší společné dceři a hlavně Mamče, Pavlíně, Klárce či jak si říká, přeji hodně sil.

Klarka (Pá, 4. 9. 2020 - 10:09)

Tak Pavlinka nejsem a mamca taky ne,proto uplne ignoruju to ho pana co se snazi dostat mezi nas,tak at zaridi aby se nemohla jeho pani dostat na internet a uvidi,takhle stale nekoho napada.

Tatca (Pá, 4. 9. 2020 - 14:09)

Dbre, kdyz uz ti nemam rikat mamco, tak to nevadi. Ale prosim te, je to opravdu ostuda, to snad jsi schopna jeste vyhodnotit. Mam te moc rad, ty to vis, ale uz je toho zase moc. Plati to, co jsme psal.

Klarka (Čt, 3. 9. 2020 - 13:09)

No jsme nadrzeny moc ale tak hezky,nikdy jsem nemela ten pocit tak dlouheho orgasmu,nedokazu na to přestat myslet,bylo tak uzasne ze chci opakovat,staci jenom pohled jak si honi a ja musim citit jeko dech a jazyk jak jezdi po kundice a ja si mastim klitacek,boze uz to zase chci,tak dlouhy vrchol a tak silny,Pavlinko,preju ti to co jsem zazila,uz se mi normalne klepe ruka pri psani,bozi proste.

Z (Pá, 4. 9. 2020 - 16:09)

Z

Tatca (Čt, 3. 9. 2020 - 12:09)

Mamco, nezlob me, tobe ty prasky zaberou vzdy na par hodin a pak je zase zle. V sobotu dorazim, koukneme na to, prijde i Sarka a domluvime se co dal.

Z (Čt, 3. 9. 2020 - 11:09)

Z

Z (Čt, 3. 9. 2020 - 08:09)

Z

Klarka (Čt, 3. 9. 2020 - 07:09)

Pavli,znas ten pocit kdyz mas orgasmus a stane se ti, je delsi nez jindy?tak to jsem mela dnes,prislo to jakoby pomalu a chvili jsem to vnimala jako ze bude takovy slabounky,stava se to,ale najednou jsem mela tri vystriky a dlouho jsem jeste tekla,nebo se mi to zdalo,vtu chvili se prestal honit a polykal jak zbesily,mlaskal a lizal a nosem se mi dotykal analku,je to tolik podnetu ze jsem to asi musela mit,opravdu se mi tohle nikdy nestalo,takova sylna krec a dlouho drzela,nadhera.

Z (Čt, 3. 9. 2020 - 08:09)

Z

Klarka (Čt, 3. 9. 2020 - 07:09)

Ted odesel,vdychal proto ze si zase honil,ten kluk opravdu v hlave nic jineho nema,prisla jsem k posteli a mel zavrene oci,byl odkopany a ruka mu kmitala tak rychle,to jsem nevidela jeste,tak jsem si vyhrnula kosilku a nasedla munad hlavu a jak se mi otevrela julca tak to vyteklo,takove mnozstvi sekretu ale stihl to,otevrel pusu az se rozkaslal,udelala jsem se sama,lizal me a ja si trela klitacek a pritom pozorovala jak si honi,udelala jsem se hezky a kdyz se zacal chvet tak jsem se predklonila a malem jsem polkla i toho zaluda,tak hleboko jsem ho nemela,on priratil kdyz jsem se ohla a zalud byl skoro v krku,a srikal,citila jsem tri dlouhe cakance,a nekolil kapek jeste,propadla jsem tomu uplne,ale je to krasne a tu chut proste nenamicha zadna kucharka.

Z (Čt, 3. 9. 2020 - 08:09)

Z

Klarka (Čt, 3. 9. 2020 - 06:09)

Pavlinko,ja jsem taky okamzite mokra,jen co si to predstavim,asi se mi ti o zdalo,zbudila jsem se zpocena a silně vzrusena,bylo to krasne,hlavne jak ma vetsi zalud nez prumer pindike zak to mi tam mlaskalo,vnimala jsem vse tak moc,myslela jsem vazne ze se poseru,ale ne,nebylo to moje tlaceni,bylo tak mi pronikl do vnitrniho sverace a vtom se vystrikal,musim ale rict ze vdychal uz docela jako chlap,pockej,slisim ho vdychat,pisnu potom

Z (Čt, 3. 9. 2020 - 08:09)

Z

Klarka (St, 2. 9. 2020 - 16:09)

Pavlinko zvladas to uzasne,ja to mam zasebou uz taky,prisel domu a ze mi musi rict ze neco chce,a vylezlo z neho ze se kluci ve skole bavili o analku a tak to chce odeme vysvětlit,nejdriv kdyz jsme se svlekli tak jsem musela ho pohonit a pokourit az se mi vystrikal do pusinky,potom mi pomalicku lizal julcu az jsem si strikla az se zakuckal kdyz ja jsem strikla a on vtu chvili taky,byl to sen,nadhera a potom jsem sla na ctyri aby poradne videl na analek a mohl naslinit a prstit,byl docela opatrný ikdyz jsem ho musela brzdit,po chvilce dal dva a potom tri prsty,rikal ze mi tece nejaka pena tak jsem rekla ze uz jsem mokra a ze muze pomalu skusit strcit pindika do zadecku,ma trosku vetsi zalud nez pindik tak to mlasklo,ale potom uz pomalu prirazel az se vystrikal do me,bylo to tak hezke ze bych asi chtela zase ale nesmi si tolik zvykat zase a uz se ptal na julcu,kdy bude moct doni,tak to jeste nevim,pocka si ale je sikovny,rychle vi co a jak delat,vecer mu asi pokourim na dobrou noc,uvidim,ale je znat ze se chova jinak,jakoby mel vetsi duveru a je otevrenejsi,pta se na vsechno a nestidi se.

Z (St, 2. 9. 2020 - 17:09)

Z

Klarka (St, 2. 9. 2020 - 10:09)

Pavlinko jestli se ti povede ze kdyz budes nad jeho pusou a vazne poteces,nebo budes kapat jak ja tak uvidis co bude stim klucikem delat,myslim ze se ho jenom dotknes a uz bude davkovat tu slastnou dobrotu,sakra jsem vzrusena jenom si te predstavim a tecu.

Mirka (St, 2. 9. 2020 - 02:09)

U nás na zahradě máme takzvanou masturbační třešeň. Když to na někoho přijde může jí bez obav využít.

Reklama

Přidat komentář