Reklama

Syn a masturbace

Tatca (Ne, 6. 9. 2020 - 23:09)

Ja ti to rikal, ze to nedopadne dobre. Prijedu za tebou zase ve stredu, driv to doktor nechce dovolit. Jeste jsem ho premlouval ale nejde to, holka moje. A pis sem na tyhle webovky tak jako posledne, snad to pomuze. Ne, nemusis se bat jak jsi se ptala. Jo a Sarka je sice nastvana ale ma te rada prosim te, vzdyt jsi jeji mama. Pa.

Návštěvník (Ne, 6. 9. 2020 - 23:09)

Jsi na nejlepší cestě aby se ti vysemenil do julči , ale s HA to bude bez problému .

Klarka (Po, 7. 9. 2020 - 07:09)

Do julci ho vysemenit nenecham,neberu antibaby a ani nechci,rostl mi zadek a nesnasim to,nechci vypadat jak moje mama,takze zadne prasky a zadne semeneni do julci,ma nato jeste cas,ja stastny kdaz se vastrika a ja taky,skoda kazde kapky te dobroty,nemuzu se nabazit,je to proste neskutecna dobrota,voni a chutna docela sladke a tak huste,mam pocit ze je den odedne hustejsi a uz ma bych rekla takove vetsi kulky,je to super pocit a ipohled.

Z (Po, 7. 9. 2020 - 07:09)

Z

Z (Ne, 6. 9. 2020 - 22:09)

z

Klarka (Ne, 6. 9. 2020 - 20:09)

To je mi te lito,prala bych ti ten pocit,je to uchvatne horke,huste a sladke seminko.

Z (Ne, 6. 9. 2020 - 20:09)

Z

Z (So, 5. 9. 2020 - 15:09)

Z

Klarka (So, 5. 9. 2020 - 09:09)

Tady uz si clovek nema skym psat,co ten Z tim sleduje??

Klarka (Pá, 4. 9. 2020 - 15:09)

Uz je doma,vesely a utikal do sprchy,jsem zvedava scim prijde.

Klarka (Pá, 4. 9. 2020 - 12:09)

A je nas dost,staci kdyz to tady ctu,a kolik je kluciku co chteji zasunout do mamky,maji sny a proste chteji,holky vite jak chutna to papenske seminko,jak se bile a huste,uz at je doma a vysaju ho ze bude kricet.

Z (Pá, 4. 9. 2020 - 16:09)

Z

Klarka (Pá, 4. 9. 2020 - 11:09)

Ze ty pubertaci muzou skoro porad je proste super,jednou se vystrika,ale stoji nu dal a muze zase a podrihe se vystrika a malicko mu padne ale jak ho honim tak zase hned ztvrdne a muze zase,strika uz ohodne min ale proste strika a jak to chutna se neda popsat,to urcite potvrdi kazda mamka co to ma jak ja.

Z (Pá, 4. 9. 2020 - 16:09)

Z

Klarka (Čt, 3. 9. 2020 - 12:09)

Pavlinko,celou dlan??to do me teda nedostane,jsem uzka a kdyz jsem si koupila kdysy robertka tak byl proste moc velky a bolelo to tak jsem ho skusila do analku a tam to slo,sice ne hned ale po par dnech jo.drzim ti palce at si uzivas co nejvic,ja se normalne udelala pri te predstave jak to pises,mozne si vezmu robertka a protahnu si zadecek,mam to moc rada,drz se a zase napis,at uz jsou doma ze skoly,ze.

Klarka (Čt, 3. 9. 2020 - 07:09)

Promin ty preklepy,jsem jeste ted uplne v soku.

Klarka (St, 2. 9. 2020 - 07:09)

Jenom jsem prekvapena ztech mojich vystriku,ted jsem se udelala a strikla jsem si znovu,je to bozi pocit,Pavlinko napis co bylo dal,ja se nemuzu dockat az prijde ze skoly.

Z (St, 2. 9. 2020 - 17:09)

Z

Pavlina (St, 2. 9. 2020 - 07:09)

Take jsi to mela krasni na poprve.Ja to tak neplanovala,ale kdyz se to takhle sebehlo a na primo me vydel uplne nahou,tak uz jsem jen v tom pokracovala.Az pak prijde tak ho asi necham at si lehne a prcinku mu dam nad oblicej jako ty.At pekne vydi jak si ji prstim a jak se udelam.A pak ho necham at mi ji olize.V zivote by me takoveho nenapadlo ze to budu delat se synem.Kdyz jsem ho jen sledovala tak mi dost tekla.Co teprv az bude po demnou a ja se budu delat.

Z (St, 2. 9. 2020 - 17:09)

Z

Reklama

Přidat komentář