Reklama

Lechtání

Popovídám si se ženou / dívkou o lechtání jakékoliv partie - nestyďte se a napište mi 8-)

Martina (So, 24. 10. 2020 - 16:10)

Kdyby nekdo chtel polovidat o lechtani tak pisnete [email protected]

jiří (So, 31. 10. 2020 - 13:10)

mužeme jmenuji se jirka

pavel (So, 24. 10. 2020 - 16:10)

Kámo, v klidu, nebudeš...Co to meleš vole?My nejsme kámoši, to za prvé.Za druhé tobě jsem vůbec nepsal, tak co tu ty píšeš a hovna?Za třetí tady chodím už asi 6 let a od té doby tady chodí jenom slibotechny, které se tady rozplývají a skutek utek, takže se těch neschopných slibotechen nezastávej - s takovou bych si tady psal co pár měsíců ještě v 60 letech bez jediného lechtacího setkání..Za čtvrté já tady sháním holky a ne buzíky, takže tebe bych se taky bál a neřeším to tu.Za páté příště reaguj na příspěvek pro tebe, buď tak hodný a nesnaž se tady moralizovat, stejně ti to nepomůže v žádném setkání.Pokud má někdo opravdu zájem, tak rozhodně odepíše do 48 hodin, zvlášť když to tady nabízí, takže jenom totální idiot může něco nabízet a pak nebýt schopný ani reagovat, to ti má být jasné 8-)

Bety (So, 24. 10. 2020 - 11:10)

Zdravím, je mi 17 let a mám zlobivého 10 letého bráchu Vojtu. A taky kamarádku a společně s ní jsme včera strašně zlechtaly mého brášku a jeho kamaráda Matěje, tomu je 9 let. Oba nás strašně provokovali a byli drzí. Tak jsme popadly Matěje, položily ho na zem a stáhly jsme mu tričko. Zlechtaly jsem ho na holém těle. Seděla jsem na něm a kámoška mu klečela na rukách. Vřískal a smál se, byl celý rudý. Chtěly jsme ho zlechtat do počůrání, tak jsme ho popadly za nohy a sundaly mu ponožky. Lechtaly jsme mu pak bosé nohy, pěkně pomalu jsme vylechtávaly holé paty, prostředek chodidla a citlivé místo pod prsty, bříško chodidla, i holé prstíky jsme šimraly... Ubohý Matěj sténal, plakal a pak se strašně počůral...Pak přišel na řadu Vojta, i jeho jsme svlékly z trička, sundaly mu ponožky. I jemu jsme důkladně pošimraly holou kůži na těle a celé bosé nohy, od patiček k prstům.Málem se udusil, jak kuckal smíchem při lechtání, slzy mu tekly proudem a pak počůral tepláky...

Default User Image
Tomas (Út, 17. 10. 2023 - 20:10)

Ahoj nechcete zlechtat i mě ?

Anonym (Út, 17. 10. 2023 - 20:10)

Můj email tomcakometak@seznam .cz

Default User Image
Tomas (Út, 17. 10. 2023 - 20:10)

Ahoj nechcete zlechtat i mě ?

Šílenost (Pá, 23. 10. 2020 - 00:10)

Zdravím, rád poznám slečnu, kterou láká extrémní lechtání. Buď mě (mám citlivá chodidla), nebo tebe. :) Je mi 22, celá ČR. Email: [email protected]

Kamil (Ne, 18. 10. 2020 - 10:10)

Našla by sa nejaká holka, ktorá by ma zlechtala? Samozrejme ak bude chcieť zlechát aj ja. Mám 19 a som z Brna

Kamil (Ne, 18. 10. 2020 - 10:10)

Zlechtám aj ja (preklep)

Tomáš Kazda (Út, 13. 10. 2020 - 15:10)

Pokecala by holka o lechtání? Na mail [email protected] Je mi 23 jsem od narozeni na voziku a miluji když mě holka lechtá. Díky za odpovědi.

Vládík (Út, 29. 9. 2020 - 21:09)

Když mi bylo devět let, tak mě jeden spolužák při odchodu za školy před školou povalil na trávník. Začal mi rozvazovat tkaničky u bot. Zul mi polobotky a pak mi hned sundal i ponožky. Bosýho mě pak strašně zlechtal na chodidlech. Děti chodily okolo a nevšímaly si nás.I když mě mučil, tak se mi to začalo líbit, chtělo se mi čůrat a taky se mi postavil v kalhotách pindík.On si toho všiml, strčil mi ruku do kalhot a holého pindíka mi nahonil, až mě nasucho udělal...

Jirka (Čt, 24. 9. 2020 - 17:09)

Nějaká holka z Brna 14-16 která by mi zlechtala chodidla a klidně i svázala .(je mi 15)

Aleš Petrák St… (Po, 24. 8. 2020 - 16:08)

Čau potřeboval bych pořádně spoutat a zlochtat na chodidlech nikoho nemám a chybí mě to ozve se holka z Strakonic jsem odtud dívky čekám piš na606572385 ales

A (So, 29. 8. 2020 - 19:08)

Já bych chtela abys me lechtal ale nemůžu za tebou přijít

Anonym (Út, 28. 11. 2023 - 11:11)

kolik ti je aa odkud jsi

Tak mi napiš na mail, jestli chceš, aby tě někdo lechtal a třeba se dohodneme, že za tebou přijedu 8-)

Ministr (Út, 1. 9. 2020 - 06:09)

Ahoj, napis na mail a prijedu
[email protected]

Aleš Petrák St… (Po, 24. 8. 2020 - 16:08)

Čau potřeboval bych pořádně spoutat a zlochtat na chodidlech nikoho nemám a chybí mě to ozve se holka z Strakonic jsem odtud dívky čekám piš na606572385 ales

Reklama

Přidat komentář