Reklama

Lechtání

Default User Image
Tomas (Út, 17. 10. 2023 - 20:10)

Ahoj nechcete zlechtat i mě ?

Anonym (Út, 17. 10. 2023 - 20:10)

Můj email tomcakometak@seznam .cz

Default User Image
Tomas (Út, 17. 10. 2023 - 20:10)

Ahoj nechcete zlechtat i mě ?

Šílenost (Pá, 23. 10. 2020 - 00:10)

Zdravím, rád poznám slečnu, kterou láká extrémní lechtání. Buď mě (mám citlivá chodidla), nebo tebe. :) Je mi 22, celá ČR. Email: [email protected]

Kamil (Ne, 18. 10. 2020 - 10:10)

Našla by sa nejaká holka, ktorá by ma zlechtala? Samozrejme ak bude chcieť zlechát aj ja. Mám 19 a som z Brna

Kamil (Ne, 18. 10. 2020 - 10:10)

Zlechtám aj ja (preklep)

Tomáš Kazda (Út, 13. 10. 2020 - 15:10)

Pokecala by holka o lechtání? Na mail [email protected] Je mi 23 jsem od narozeni na voziku a miluji když mě holka lechtá. Díky za odpovědi.

Vládík (Út, 29. 9. 2020 - 21:09)

Když mi bylo devět let, tak mě jeden spolužák při odchodu za školy před školou povalil na trávník. Začal mi rozvazovat tkaničky u bot. Zul mi polobotky a pak mi hned sundal i ponožky. Bosýho mě pak strašně zlechtal na chodidlech. Děti chodily okolo a nevšímaly si nás.I když mě mučil, tak se mi to začalo líbit, chtělo se mi čůrat a taky se mi postavil v kalhotách pindík.On si toho všiml, strčil mi ruku do kalhot a holého pindíka mi nahonil, až mě nasucho udělal...

Jirka (Čt, 24. 9. 2020 - 17:09)

Nějaká holka z Brna 14-16 která by mi zlechtala chodidla a klidně i svázala .(je mi 15)

Aleš Petrák St… (Po, 24. 8. 2020 - 16:08)

Čau potřeboval bych pořádně spoutat a zlochtat na chodidlech nikoho nemám a chybí mě to ozve se holka z Strakonic jsem odtud dívky čekám piš na606572385 ales

A (So, 29. 8. 2020 - 19:08)

Já bych chtela abys me lechtal ale nemůžu za tebou přijít

Anonym (Út, 28. 11. 2023 - 11:11)

kolik ti je aa odkud jsi

Tak mi napiš na mail, jestli chceš, aby tě někdo lechtal a třeba se dohodneme, že za tebou přijedu 8-)

Ministr (Út, 1. 9. 2020 - 06:09)

Ahoj, napis na mail a prijedu
[email protected]

Aleš Petrák St… (Po, 24. 8. 2020 - 16:08)

Čau potřeboval bych pořádně spoutat a zlochtat na chodidlech nikoho nemám a chybí mě to ozve se holka z Strakonic jsem odtud dívky čekám piš na606572385 ales

Petr P. (Ne, 23. 8. 2020 - 16:08)

To tady asi někdo myslel jako nějaké sexuální hrátky mezi partnery, že lechtání má být příjemné. Ale když lechtají děti nějaké jiné dítě, tak je to vždy proti jeho vůli, tak už to v životě je. Otázka, je, co je to za děti, proč mu to udělají a jak moc lechtají. Může to být jen šimrání, které má své meze, mezi kamarády, ale i trestání, nebo trápení a pak už se snaží toho dotyčného pořádně lechtáním zmučit. Děje se to od dávných dob až dodnes. Takže tu asi jsou zpovědi, možná trochu přibarvené. I děti jsou sexuálně vzrušivé a to, že je někdo hodně lechtá a i jinak k mučí je může i vzrušit, i když později už třeba ne.

Návštěvník (Čt, 20. 8. 2020 - 08:08)

Tady se to strašlivě zvrhlo. Úchylný komentáře si nechte pro sebe. Lechtání má být hlavně příjemná věc, která buduje důvěru a pomáhá proti stresu nebo depresím. Ano, dá se jím mučit, ale nemělo by se, pokud ta lechtaná osoba je proti.

Honzík (So, 15. 8. 2020 - 17:08)

Když mi bylo osm, tak mě dvě starší holky ulechtaly do bezvědomí. Zdržel jsem se a zůstal jsem po vyučování v šatně sám. Najednou tam přišly dvě tak o čtyři roky starší holky. Rovnou se na mě vrhly a povalily mě na zem. A začalo to. Nejdřív mi zuly boty a sundaly mi ponožky. Lechtaly mě na bosých chodidlech, až jsem se z toho počůral. Trvalo to tak dvacet minut. Pak mi stáhly svetr a košili lechtaly mě na holém těle. To už jsem se skoro nemohl smát, byl jsem rudý, zpocený a uplakaný. Stáhly ze mě kalhoty i trenky, šimraly mi břicho, podbřišek, genitálie a i holý zadeček. Začínalo se mi dělat zle, ale stále šimraly mé nahé tělo. Pak jsem upadl do bezvědomí. Když jsem se pobral, tak už tam nikdo nebyl. Stále jsem byl nahý a taky poblinkaný. Že jsem i zvracel, jsem vůbec nevěděl. Chybělo málo a ty bláznivé holky mě mohly ulechtat k smrti.

Jan (Čt, 13. 8. 2020 - 12:08)

Chcete si psát peprné příběhy o lechtáním a vyměňovat zážitky? :) Napište na [email protected]. Klidně holky i kluci.

Petr (St, 12. 8. 2020 - 15:08)

Lechtání mě baví, je to zvláštní, když to člověk nemůže vydržet a má pocit že se počůrá.

Reklama

Přidat komentář