Reklama

Lechtání

Tomáš Kazda (Út, 13. 10. 2020 - 15:10)

Pokecala by holka o lechtání? Na mail [email protected] Je mi 23 jsem od narozeni na voziku a miluji když mě holka lechtá. Díky za odpovědi.

Vládík (Út, 29. 9. 2020 - 21:09)

Když mi bylo devět let, tak mě jeden spolužák při odchodu za školy před školou povalil na trávník. Začal mi rozvazovat tkaničky u bot. Zul mi polobotky a pak mi hned sundal i ponožky. Bosýho mě pak strašně zlechtal na chodidlech. Děti chodily okolo a nevšímaly si nás.I když mě mučil, tak se mi to začalo líbit, chtělo se mi čůrat a taky se mi postavil v kalhotách pindík.On si toho všiml, strčil mi ruku do kalhot a holého pindíka mi nahonil, až mě nasucho udělal...

Jirka (Čt, 24. 9. 2020 - 17:09)

Nějaká holka z Brna 14-16 která by mi zlechtala chodidla a klidně i svázala .(je mi 15)

Aleš Petrák St… (Po, 24. 8. 2020 - 16:08)

Čau potřeboval bych pořádně spoutat a zlochtat na chodidlech nikoho nemám a chybí mě to ozve se holka z Strakonic jsem odtud dívky čekám piš na606572385 ales

A (So, 29. 8. 2020 - 19:08)

Já bych chtela abys me lechtal ale nemůžu za tebou přijít

Anonym (Út, 28. 11. 2023 - 11:11)

kolik ti je aa odkud jsi

Tak mi napiš na mail, jestli chceš, aby tě někdo lechtal a třeba se dohodneme, že za tebou přijedu 8-)

Ministr (Út, 1. 9. 2020 - 06:09)

Ahoj, napis na mail a prijedu
[email protected]

Aleš Petrák St… (Po, 24. 8. 2020 - 16:08)

Čau potřeboval bych pořádně spoutat a zlochtat na chodidlech nikoho nemám a chybí mě to ozve se holka z Strakonic jsem odtud dívky čekám piš na606572385 ales

Petr P. (Ne, 23. 8. 2020 - 16:08)

To tady asi někdo myslel jako nějaké sexuální hrátky mezi partnery, že lechtání má být příjemné. Ale když lechtají děti nějaké jiné dítě, tak je to vždy proti jeho vůli, tak už to v životě je. Otázka, je, co je to za děti, proč mu to udělají a jak moc lechtají. Může to být jen šimrání, které má své meze, mezi kamarády, ale i trestání, nebo trápení a pak už se snaží toho dotyčného pořádně lechtáním zmučit. Děje se to od dávných dob až dodnes. Takže tu asi jsou zpovědi, možná trochu přibarvené. I děti jsou sexuálně vzrušivé a to, že je někdo hodně lechtá a i jinak k mučí je může i vzrušit, i když později už třeba ne.

Návštěvník (Čt, 20. 8. 2020 - 08:08)

Tady se to strašlivě zvrhlo. Úchylný komentáře si nechte pro sebe. Lechtání má být hlavně příjemná věc, která buduje důvěru a pomáhá proti stresu nebo depresím. Ano, dá se jím mučit, ale nemělo by se, pokud ta lechtaná osoba je proti.

Honzík (So, 15. 8. 2020 - 17:08)

Když mi bylo osm, tak mě dvě starší holky ulechtaly do bezvědomí. Zdržel jsem se a zůstal jsem po vyučování v šatně sám. Najednou tam přišly dvě tak o čtyři roky starší holky. Rovnou se na mě vrhly a povalily mě na zem. A začalo to. Nejdřív mi zuly boty a sundaly mi ponožky. Lechtaly mě na bosých chodidlech, až jsem se z toho počůral. Trvalo to tak dvacet minut. Pak mi stáhly svetr a košili lechtaly mě na holém těle. To už jsem se skoro nemohl smát, byl jsem rudý, zpocený a uplakaný. Stáhly ze mě kalhoty i trenky, šimraly mi břicho, podbřišek, genitálie a i holý zadeček. Začínalo se mi dělat zle, ale stále šimraly mé nahé tělo. Pak jsem upadl do bezvědomí. Když jsem se pobral, tak už tam nikdo nebyl. Stále jsem byl nahý a taky poblinkaný. Že jsem i zvracel, jsem vůbec nevěděl. Chybělo málo a ty bláznivé holky mě mohly ulechtat k smrti.

Jan (Čt, 13. 8. 2020 - 12:08)

Chcete si psát peprné příběhy o lechtáním a vyměňovat zážitky? :) Napište na [email protected]. Klidně holky i kluci.

Petr (St, 12. 8. 2020 - 15:08)

Lechtání mě baví, je to zvláštní, když to člověk nemůže vydržet a má pocit že se počůrá.

Jan (So, 8. 8. 2020 - 16:08)

Já jsem asi v sedmi letech hrál fotbal se staršími, cizími kluky. Postavili mě do brány a kvůli mě prohráli, pustil jsem gól... Po fotbale se na mě vrhli, čekal jsem, že mě zbijí.Oni mě ale svlékli úplně do naha, zuli mě do bosa a strašně mě zlechtali. Taky jsem se počůral, ale bylo to celkem příjemné, to mučení lechtáním...Nebylo na mém holém těle místečka, které by pořádně nepolechtali. No a nejvíc to samozřejmě odnesli ty bosý nohy, ty šimrali nejvíc.

Pepík (So, 1. 8. 2020 - 21:08)

Mě zlechtali v mateřské školce, když mi bylo pět. Byli jsme na hřišti, učitelky se bavili a vůbec si nás nevšímaly. Toho využili dva kluci, kteří mě povalili na zem a začali mě lechtat. Snažil jsem se bránit, ale přiběhly další děti, zuly mě boty i ponožky a zlechtaly mě do počůrání...

Josef (So, 25. 7. 2020 - 13:07)

Ve třetí třídě jsem viděl, jak kluci zlechtali mého kamaráda Míšu. On na ně něco řekl, počkali si po škole a před školou ho potrestali. Mě nechali, já se na to celé trestání díval. Myslel jsem, že Míšu zbijou, ale oni ho povalili na zem, bylo jich asi pět. Dva na něm seděli, další dva mu drželi roztažené ruce. Tem jeden mu pak začal rozvazovat tkaničky u bot. Zul mu boty a sundal mu ponožky. Bosýho Míšu pak lechtal na chodidlech, ale pomalu a důkladně. Míša řval, byl rudý, zpocený. Pak mu tekly slzy a nakonec s počůral.

Eva (So, 25. 7. 2020 - 04:07)

To mi připomína když jsem chodila do 5 třídy, byla jsem šikanovaná zvláštním zspůsobem, skupina 2 žáku mi vyhrožovala že se po poslední hodině máme sejít ve třídě, tak jsem udělala celá škola už byla prázdná a já jsem tam přišla, valily se na mně, jeden si na mně doslova sedl abych se nemohla hýbat, a druhý mě celou zlechtal, po tom všem mi řekly at příjdu zítra na stejné místo ve stejný čas, jinak to bude horší, druhý jsem se na ně samozřejmně vysrala, ale pak to bylo horší, o přestávce se to zaopkovalo, ale bylo to ještě horší, bylo to před celou třídou, a byly 2 navíc, potom všem řekli že mi dají ještě jednu šanci abych se dostaval po konci školy jinak tu bude ještě horší, tak jsem to tak dělala i nadále, nebyla jsem nějak extra lechtivá, ale poměrně dost, jasný vadilo mi to, bylo to nepříjemné, ale trochu se mi to i líbylo, kromě toho lechtání to byla i částečně masáž (nějakým divným spůsobem) a to, to dělalo trošku příjemnější, mohla jsem je žalovat ale nechtěla jsem riskovat že to bude horší, většinou to trvalo kolem 5 minut, a když jsem viděla jak jiní šikanátoři šikanují jiné, neměla jsem si na co stěžovat. Daly by se říct že si semnou v podstatě hrály, ze začátku mě lechtaly všude a hledaly kde jsem nejlechtivější, byly to právě má chodildla a ty taky nejčastěji lechtaly, kromě toho kde i testovaly jak, většinou skoušely různé nástroje, kartáče, kartáčky, jemné látky, pírka, i "pomůcku pro masáž hlavy", po nějaké době používaly jen prsty, i přesto že tolik nelehctaly jako třeba taková pomůcka pro masáž hlavy v podpaží, nebo kartáčování chodildla, ale zase se jim nedivým asi muselo rodičům příjit divné že věci jak kartáče a hřebeny z ničeho nic začaly chybět po tom co šli do školy, a po tom co přišly domů se zahádně oběvyli tam kde byly. postupem času už mně hlavně lechtaly prsty na chodilech, a občas skusily nějaký nástoj, či jinou část těla, ale hlavně ty chodilda, takhle to už pár týdnu chodilo, ani se nedivím že je to neomrzelo, byly velice originální a často příchazely s novímy metody a kombinacemy, a jak už jsem říkala stejně nejčastěji použily obyčejné prsty na chodildla, hlavně později, dříve spíš experimentovaly. Boužel to začalo v podzimu před zimou,
dále když to pokračovalo byla zima, teploty klesaly pod 5C° i daleko mín a todle byla dostatečná teplota k tomu že jsem musela nosit pod kalhoty punčocháče, mamka mi dala na výběr dvoje, bavlněné, a silonky, vybrala jsem si bavlněné punčocháče, v těch bylo vedro a ten materiál byl nepříjemný, společně s tím že jsem potila to bylo mírné mučení, mé pravidlené lechání to ale nijak neobvinilo, druhý den jsem řekla že měním názor a vlazala si silonky a výhra byly daleko pohodlnější, a vedro v nich bylo výjmějčně spíš chladily, avšak na internetu se dá zjistit že silonky vás udělají lechtivější a přesně to jsem zažila na vlastní kůži, při lechtání já i oni poznaly že mně lechtá daleko víc, to už ale nebylo vůbec příjemné, naopak oni tudle změnu uvítaly, až jsem přišla domů řekla jsem že prostě pod kalhoty nic nosit nechchi ale vzhledem k tomu že teploty už šly pod nulu, řekla že to budu muset vydřžet, a řekla že "s něčím příjde" (o tom lechtání samozřejmně nevěděla) v tu chvíly jsem si tu řeč ani předem nepromyslela a posrala jí, musela jsem rychle říct co mi vadí víc, tak jsem řekla že chci skuist ještě jiný druh/materiál jestli by nedokázal být lepší než silonky. Takže jsem si musela vybrat zdali chci zhoršit tento krátky zážitek, nebo celých 5h vyučování, nakonec jsem si nechala silonky, což mý 2 "klucy" s radostí uvítaly. Po 3 dnech byl víkend, v neděly přišla mamka s "řešením" vytáhla černé punčocháče, ten materiál zevnitř byl velmi jemný jako by to byla plyš/hedváby když jsem si je nasadila byly strašně pohodlné, doma v nich bylo fajn, venku pod kalhoty taky fajn, V ponělí jsem se nemohla dočkt až si je dám, protože vyřeší problém s lechtáním i pohodlým, jenže tydle punčocháče byly zimní a ten materiál i přes tu pohodlnost a jemnost samozřejmně hodně hřál, takže vedro bylo ještě horší, a lechtání to ovlivnilo trochu, tím jak mně lechtaly tak hýbaly i stou plyší uvnitř což mně lechtalo jak pírko, byly ale hodně zimní a tím pádem i 2x tlustčí než normální punč. takže to lechtání bylo daleko jemnší ale ten plyš to dělal malinko horší, ne tak hrozné jak silonky ale horší než normálně. Nakonec jsem měla těžký výběr: normální lechtání nepohodlý vedro nebo šílené lechtání pohodlý dobrá teplota nebo téměř normální lechtání velmi pohodlné šílené vedro. Tak jsem je střídala po týdnu mně to přestolo bavit a systém jsem očurala, tajně jsem si někam zabalila ponožky (to občas nebylo třeba, další pravidlo bylo že jsem podle toho jaký drůh si vezmu musela podle teploty na ně vzít i ponožky, silonky -5C° a mín bavlněné -10C° a mín a zimní -15C° a mín) a normálně je střídala, každý den jiný z těch 3 druhu, a ve škole si je na záchodě tajně vyslíkla a dala do batohu, a pak si dala jen ponožky, užila si normální třídu i lechtání, na záchodě jsem si je pak dala zpět a tak šla domu, maminka byla spokojená, ale netušila :D
Tak to šlo týden a pak už je to přestalo bavit,a řekly že už je lechtání nebavý a že mi dají pokoj, ale chtěj se se mnou "kvalitně rozloučit" Takže půlhodinová lechtačka, to znamenalo že si přinesl snad všechny lechtavé nástorje: kartáček,kartáč,hřeben,pomůcka pro masáž hlavy, štětec,pírko a vyskoušel na mně všechny možné kombinace každá část těla každým nástrojem, dokonce i křečka tu mi daly na záda ale ten nelechtal jen masíroval, takže toho si schovaly. Ze začátku mně lechtaly jen vrchní část: záda a podpaží občas i břicho a boky Ukončil to jeho 3 nejoblíbenějšímy způsoby, všechny zahrnovaly podpáží a to: štetec (ale ne nějaký prtavý, ale malířský štětec) P.P. masáž hlavy, a pak prsty, a pak ten smrad z kapsy vytáhl silonky, a donutil mně si je obléct, a začaly všechny kombinace s nohy a chodily, ukončil to další jeho TOP 5 a to: hřeben,malířský štětec na nohy,kartáč na chodila, P.P. masáž hlavy na celých nohách, a samozřejmně prsty na chodidla, to vše v silonkách, ty vzal pak zpět (asi je ukradl mámě) a já šla domu taky v silonkách které jsem si dala před cestou domů (zrovna dnes jsem si vybrala je z té trojce) A slib dodřžel, bylo to fakt poslední lechtání, takhle jsem zažila problém s punč. a zároven pravidelné lechtání podobu měsíce, klucy byly z jiné třídy, a já to na ně nikdy nikomu neřekla.

Anonym (Út, 28. 11. 2023 - 11:11)

to bych chtel taky zazit 

Anonym (Út, 28. 11. 2023 - 11:11)

to bych chtel taky zazit 

Reklama

Přidat komentář