Reklama

kdo poradí jak rychle zhubnout 15kg?

kamila (Út, 1. 11. 2016 - 13:11)

Všichni tady máte pravdu.Mě kdysi pomohl shodit přebytečné kilogrami chromaslim,ale bohužel ted není na skladě.Určitě nejíst nějaké pilulky na hubnutí,jsou to zbytečně vyhozené peníze.Upravit jídelníček,omezit cukr,více zeleniny a trochu pohybu,třeba rychlá chůze.

h (Pá, 27. 12. 2013 - 20:12)

Ilono a Petro a další dealeři herbalife, narvěte si ty šmejdy do prdele!

jana smaženka (Pá, 27. 12. 2013 - 18:12)

Dobrý den jsem nutriční...Ja jsem před 3 lety začla držet dělennou stravu a zhubla jsem za rok ze 115 na 67kilo..je mi 40 a mam dvě malé a dvě dospělé děti..chci podotknout že mým jidelničkem je až doposud i s výjimkami ..maso jakékoliv a zelenina ,ovoce ,prostě zvířátka..pustte se do toho a budete spokojené navic všeho co jsem vypsala mužete snist do aleluja:-)

mamut (Pá, 29. 11. 2013 - 10:11)

Nechte si amputovat nohu nebo ruku a je to...

Ilona Jirků (Pá, 29. 11. 2013 - 09:11)

Dobrý den jsem nutriční poradce,mám zkušenosti z nadváhou,zabývám se touto problematikou.Nebojte se na mě obrátit.

Ilona Jirků
605277922
[email protected]
Brno

Petra (Čt, 28. 11. 2013 - 04:11)

Ahoj ja vyuzivam zdraveho hubnuti. doporucila mi kamaradka tyto stranky http://www.hubnete.cz/budin/ Ziskala jsem zde sveho poradce a to zcela zdarma a jsem maximalne spokojena.Citim se ted mnohem lepe a zhubla jsem za dva mesice 9kg

Maria41781 (Ne, 20. 10. 2013 - 10:10)

Prášky na hubnutí - http://bit.ly/10b7dAn
Má objednávka přišla přesně v uvedenou dobu a pilulky fungují skvěle.

lenka (Po, 23. 9. 2013 - 21:09)

Ahoj všichni, kdož chcete...myslite ze to pujde i bez klystiru co???

Dododo (Pá, 13. 9. 2013 - 22:09)

Citronáda neradí...Ne, nikdo by se neměl bát vepřa knedla zela, to je pravda...

? (Pá, 13. 9. 2013 - 12:09)

Citronádo jinej nápad na...chceš nějakej složitější než se po ránu napít zdravé vody s citronem a pak jíst co chceš (jen se nepřežírat?)
no tak můžeš omezit jídlo,počítat u každého výrobku kalorie jestli a kolik toho smíš,chodit běhat,cvičit....

vlastně ještě mám knihu kde dělali pokusy s tím čemu věříš atd. dost lidí co si opakovaně říkali,že po bůčku zhubnou skutečně zhubli.....
bylo to založené na tom,že lidi mají vsugerováno,že po něm přiberou ale jakmile si připustili,že to nemusí být pravda tak je tělo poslechlo a tuky se neukládaly...

PRO NATVRDLÉ (Čt, 12. 9. 2013 - 14:09)

Je to blbost,přiznej si...kteří neumí číst nebo si dát dvě a dvě dohromady...
Obsahuje kyselinu citronovou, když je však naším tělem metabolizován .....nevytváří žádné kyseliny !

PRO NATVRDLÉ (Čt, 12. 9. 2013 - 14:09)

Je to blbost,přiznej si...Citron je sice kyselý, ale v organismu se chová ZÁSADOTVORNĚ , tzn., že neutralizuje nadměrnou kyselost. Je tedy nesmírně důležitý při začínajících onemocněních, kdy pomáhá vyburcovat naši imunitu tím, že odkyselí organismus. Odkyselením organismu se zlepší činnost našich buněk, které jsou zodpovědné za obranyschopnost organismu. Kyseliny je ničí, zásaditá směs minerálních látek zesílí jejich účinky.

PRO NATVRDLÉ (Čt, 12. 9. 2013 - 14:09)

Je to blbost,přiznej si...Citrón má vynikající detoxikační – čistící účinky. Obsahuje kyselinu citronovou, když je však naším tělem metabolizován .....nevytváří žádné kyseliny.... Citrón proto patří k nejvíce !!alkalickým (zásaditým) !!!!potravinám, a proto srovnává PH.

Voda s citrónem má vynikající účinky pro hubnutí. A to protože obsahuje pektinovou vlákninu a prokázalo se, že lidé, kteří se zaměřují při dietě na zásadité potraviny, hubnou o hodně rychleji. Aby to bylo ale účinné, měla by se teplá voda s citrónem pít před jídlem. Přidaná ? lžička medu je přípustná. Avšak bude lepší, když si jej vůbec neosladíte, protože i med je cukr.

. (St, 11. 9. 2013 - 21:09)

Zaplať pánbů že k...jakou psychologickou pomůcku jsi natvrdlej?

? (St, 11. 9. 2013 - 21:09)

Zaplať pánbů že k...ne voda s citronem a až poté angl.snídaně a nebo taky ne počítej si kalorie a nebo buˇpři těle,tady je vidět že každá rada marná pokud si nechceš nechat poradit!

za další nechápu tvé gramatické schopnosti co to jePokud jde o nějakou psychologickou pomlůcku,pak proč třeba nepouí špetku kůry citronovníku do raního kafe.??

ii (Út, 10. 9. 2013 - 13:09)

Citrón má vynikající detoxikační – čistící účinky. Obsahuje kyselinu citronovou, když je však naším tělem metabolizován nevytváří žádné kyseliny. Citrón proto patří k nejvíce alkalickým (zásaditým) potravinám, a proto srovnává PH.

Na sklenici vody cca 2 dcl si vymačkejte šťávu z poloviny citrónu.
Účinky pro hubnutí

Voda s citrónem má vynikající účinky pro hubnutí. A to protože obsahuje pektinovou vlákninu a prokázalo se, že lidé, kteří se zaměřují při dietě na zásadité potraviny, hubnou o hodně rychleji. Aby to bylo ale účinné, měla by se teplá voda s citrónem pít před jídlem. Přidaná ? lžička medu je přípustná. Avšak bude lepší, když si jej vůbec neosladíte, protože i med je cukr.

. (Út, 10. 9. 2013 - 13:09)

Hele citronádu po mě...to není žádnej pokus,ale jak chceš můžeš se denně mučit tím že dokolečka počítáš kalorie a podvědomě se stresuješ že si nemůžeš dát co chceš,já to dělám takhle zdraví ok a můžu v normální míře jíst co chci

Jirka (Út, 10. 9. 2013 - 11:09)

Nevím proč si nedáváš tolik žloutků, kolik bílků. Teorie o škodlivosti vajíček jsou dávno vyvrácené.

--- (Po, 9. 9. 2013 - 19:09)

"Rano 500 ml vody s...stačí trošku neříkám (už po padesáté :-)celej citron,nevím jak to funguje,ale nám se to osvědčilo,jde o to jíst až potom nepřejídat ale ani jsme se neomezovali

--- (Po, 9. 9. 2013 - 19:09)

"Rano 500 ml vody s...Neutralizace kyselin=odkyselení organismu

Citron je sice kyselý, ale v organismu se chová zásadotvorně, tzn., že neutralizuje nadměrnou kyselost. Je tedy nesmírně důležitý při začínajících onemocněních, kdy pomáhá vyburcovat naši imunitu tím, že odkyselí organismus. Odkyselením organismu se zlepší činnost našich buněk, které jsou zodpovědné za obranyschopnost organismu. Kyseliny je ničí, zásaditá směs minerálních látek zesílí jejich účinky.

Léčivé účinky citrónů • podpůrný léčebný účinek

• stimuluje imunitní systém

• antivirové účinky při chřipce

• rozpouští jedy ve střevech a metabolity, podporuje zažívání a oživuje látkovou výměnu

• má příznivý účinek na vlásečnice, zlepšuje pružnost cév a posiluje srdce a oběhový systém

• podpůrně odbourává usazeniny v cévách • povzbuzuje činnost zažívacího ústrojí

• může působit proti nádorům • ulehčuje zužitkování bílkovin

• pomáhá proti nadýmání

• snižuje vysoký krevní tlak

• pomůže rozpustit ledvinové a močové kaménky

• působí preventivně proti revma a dně

• zpomaluje proces stárnutí

• podporuje vstřebávání železa a kyseliny listové

• zlepšuje příjem kyslíku

Reklama

Přidat komentář