Reklama

kdo poradí jak rychle zhubnout 15kg?

Radka (St, 11. 11. 2015 - 19:11)

Podle mě každému vyhovuje něco jiného, myslím jako jiný druh stravy a každá dieta doporučuje něco. Když se kouknete na diety podle krevních skupin nebo na dělenou stravu, tak každá má něco do sebe. A když chcete zhubnout tak na nějakou dietu najedete.Bez toho to nejde.Vlastně si každý udělá takový svůj dietní plán, jde o to, ho dodržovat. Jinak nikdo nikdy nezhubne.Jestli si to promyslíte sami doma, nebo jestli si ho někde zaplatíte je zase jenom na vašem rozhodnutí. Ale bez odlehčení jídelníčku se zhubnout nedá.

Pepo, (Ne, 8. 11. 2015 - 12:11)

Rady,no tak,když tak...a když se jim nevyhneš, tak lidi nezdravíš?

? (Ne, 8. 11. 2015 - 09:11)

Jen dodám, nejezte žádné celozrnné blafy, je to podvod. Kdo chce, může si to vyhledat.

? (Ne, 8. 11. 2015 - 09:11)

Rady,no tak,když tak...Nic ve zlém, ale to jsou zastaralé informace. Nic nepočítat, jíst hromady zeleniny, bílkoviny a TUK. Vynechat lepek, nejlépe mouky vůbec. A zhubla jsem tak z velké obezity během několika měsíců. Nyní řadu let jím nejvíc 10dkg vloček na den, nebo rýžové chlebíky. Salámy, uzené všeobecně a smažené nejím vůbec a nechybí mi /mimochodem je to desátý rok, co tak žiju¨/ Jím denně tvaroh místo slaného sýra, plát masa bílého..A když jsem jednou počítala Kj, bylo jich 9 tisíc na den:-) Žádné vážení, to je pro hloupé a neinformované. Poradci vás ničí hloupostmi. Jen česká potravinová pyramida je tak špatná. Všude na světě jí dávno přehodnotili. Ale podle té české vám klidně drze radí i doktor-což je opravdu trestuhodné ! Lidi tloustnou protože jedí příliš sacharidů a nesmírně moc pečiva !

Pepa (So, 7. 11. 2015 - 23:11)

Rady,no tak,když tak nepapat.To,ale není dobrá rada.Můžu sám říci,vyvarovat se samo tučným potravinám,jinak nezdravím atd.Dal bych,ale na radu odborníků a né na diskuze.Zhubnout je fuška,ale né taková,že se nejí.Jí se několikrát denně určitá a odvážená jídla.Ale holky a ženy,pokud máte akorátní váhu nebo jen pár kilo navíc,neblbněte a jen se v té váze udržujte.Nechtějte být vychrtlé.Nemyslete jen na to,že se takto nelíbíte jen sami sobě,nechte taky vás posoudit muže,jestli se jim líbíte jací jste.No a komu se to nelíbí,ať si ..... ......

marie (So, 7. 11. 2015 - 20:11)

Kdo poradí jak zhubnout tech...Když nebudete jíst, ale jen pít čistou vodu, tak těch 15 kg shodíte a asi dost rychle

Mirka (So, 7. 11. 2015 - 19:11)

A máš nějaký vyzkoušený...Samozřejmě to píši v dobrém úmyslu a ne, že odpovídám někomu, kdo si dělá jen "půdu" na následující přiblblou reklamu....

Mirka (So, 7. 11. 2015 - 19:11)

A máš nějaký vyzkoušený...Pokus se zapojit vlastní hlavu. Nebo by ti bylo příjemné, že ti někdo napíše, že v 7:00 máš sníst toto, v 10:00 toto, ve 12:00 zase ono, atd.? To není dieta, ale diktatura...
Ráno jez více a ovoce, odpoledne méně a zeleninu, večer jen zeleninu a kousek ryby či dietního masa.
Nejez tučné a sladké. A když můžeš, jdi pěšky.
A nic nepočítej. Zdravou stravou bude mít tělo dostatek všeho.

Laura (So, 7. 11. 2015 - 19:11)

Myslím, že dietu vyzkoušel...A máš nějaký vyzkoušený dietní plán, který opravdu funguje? Nějaký co bych si nemusela sestavovat sama a sama počítat?

lucka (St, 4. 11. 2015 - 12:11)

Zhubla jsem 3 kila měsíčne po extra green coffee od společnosti vieste a měla jsem upravený jídelček bez jo jo efektu(nesměla jsem sladký,tučný a veškerrý uzeniny,jenom šunku.Celkově 6 kilo dole.Výživový poradce mi nijak nepomohl.Poradil zhruba co vím tak sama,zvážil a přeměřil.

Klára (St, 4. 11. 2015 - 12:11)

Myslím, že dietu vyzkoušel každý z nás.Že když na sobě cítíme kg na víc, tak se začneme omezovat a přemýšlet nad tím, co vlastně jíme. Pro start a pro zvýšení motivace si myslím, že není špatné něco vyzkoušet. Někdo má čas si jídelníček sestavit sám a někdo se prostě obrátí na odborníky. Každá dieta má něco do sebe.A hlavně každému vyhovuje něco jiného. Že máme vynechat sladké a bílé pečivo atd. víme všichni, ale kolik bysme do sebe třeba měli dostat vlákniny, kalorii za den atd.je dobré se poradit, nechat si to sepsat a vysvětlit. Podle mě je lepší, dietní jídelníček, než brát třeba prášky na hubnutí.

Kájina (Ne, 25. 10. 2015 - 14:10)

Souhlasím s tím, že dieta...Já si také o takových jako ke Nina myslím, že je hlavně hloupá. Dietu není potřeba držet, jen se vzdát některých potravin.
Chápu, že jako dílerka té diety musí psát klady - těch příspěvků jako přes kopírák je tady i jinde několik - ale je to blbá dieta.

Dana (So, 24. 10. 2015 - 23:10)

Souhlasím s tím, že dieta jako start hubnutí je dobrá, samozřejmě že dietu nikdy nedržíte pořád, ale je to začátek, a pokud neškodí zdraví a vyhovuje, nevidím důvod proč to nezkusit. Pochubuju, že Nina chce držet dietu pořád, ale je samozřejmý že upřednostní tu, která ji nejvíce vyhovuje i kdyby to mělo být třeba jen na měsíc.

Ella (So, 24. 10. 2015 - 13:10)

Myslím, že není nic špatného na tom vyhledat odbornou pomoc a zkusit nějaký dietní plán. Když vám to poradce pěkně spočítá a vysvětlí. Měla jsem stašnou nadváhu po prášcích, který mi předepsal doktor. Přibrala jsem snad i po zeleninovém salátu. Držela jsem přísný dietní plán a díky němu jsem se hubnutí pěkně nastartovala a teď dodržuju základy, co všichni známe. Nejíst sladký, bílé pečivo atd. A jídelníček doplňuju občas proteinovým nápojem.

Lara (So, 24. 10. 2015 - 11:10)

Je vidět, že jsi na tu...Máš pravdu. Lidi jsou čím dál tím naivnější, čím víc stoupá šílenství kolem štíhlosti jako předpokladu, štěstí, zdraví a úspěchu. Stejně tak je to na druhé straně s stále fikanějšími nabídkami. Takže tyto obskurní diety jedou

Helena (So, 24. 10. 2015 - 10:10)

Mně vyhovuje, že právě...Je vidět, že jsi na tu PaleoPrimal ani nekoukla. Protože tvůj argument by vzal za své. Počítat se nemusí, jen prostě vynechat jistá jídla. A snad nechceš celý život jíst tu dietu? Nakupovat se prostě někdy musí:-)Stačí si vše promyslet a nakoupit na týden..Ale kdo si nechce nechat radit, ten musí platit. nakonec zapláčeš, protože až tu dietu dokončíš, sama poznáš. Co asi budeš dál jíst v životě? Nabereš to časem zpět, jak se vrátíš k běžné původní stravě.
Mirko máš samozřejmě pravdu, ale bohužel poslední roky vidím, že hlupáků přibývá.

Mirka (So, 24. 10. 2015 - 09:10)

Mně vyhovuje, že právě...Ano, je to dieta pro líné a - s prominutím - ne zrovna inteligentní ženy.

Nina (So, 24. 10. 2015 - 00:10)

Mně vyhovuje, že právě nemusím v obchodech ztrácet čas zkoumáním a počítáním co to obsahuje, a navíc ono to vydrží na hodně porcí takže drahý mi to nepřijde, navíc mě to zabírá, konečně! Takže já jsem spokojená.

Mirka (Čt, 22. 10. 2015 - 21:10)

Mně rychle zabrala...Tato dieta mi připadá jako jeden velký podfuk. To za to NIC chtějí tak nehorázné peníze??? A která žena je tak líná, aby si udělala svačinu i oběd dopředu?

Co píše Helena mi připadá logické. "Moučný mozek" znám, od dubna nejím pečivo a je mi o hodně lépe.
Mléko jsem vyřadila z jídelníčku již dávno.

Nina (Čt, 22. 10. 2015 - 20:10)

Mně rychle zabrala ketofitová dieta - ketofit.cz, zhubla jsem už po první týdnu a dál to šlo rychle, dobře chutná a cítila jsem se během ní dobře.

Reklama

Přidat komentář