Reklama

Jak moc ženám smrdí nohy

Lukas (So, 1. 2. 2020 - 15:02)

Tak nanej kasli bud rada ze neprisel byl to nakej uchyl no ale ja taky mam rad hladit holcici nozicky.

Terka (So, 1. 2. 2020 - 11:02)

Nekecá pro.

Milan (So, 1. 2. 2020 - 09:02)

Znám, budu tam. V Hronově mám tetu Vodražková . Těším se na tvé nožičky a na tebe celou. Musíš být moc krásná.

Terka (So, 1. 2. 2020 - 09:02)

Jsem mladší o 10 let jestli to nevadí. Víš kde se tady říká u divoké? Tam je altánek na křižovatce a tam bych počkala třeba ve dvě?

Návštěvník (So, 1. 2. 2020 - 09:02)

Holka jedna pitomá! Tebe nenapadlo,že to může být past a přijede nějakej úchyl a ještě tě někam zatáhne a tam už nebude v nebezpečí jen nějaká tvá " nožka". Ráda bych se mýlila.Já být tvou mámou, tak ti naplácám na holou a budeš doma. Tady sí píšete hodinu a už se scházíte? Nic o něm nevíš. Může za ty čtyři hodiny za tebou přijed klidně z druhého konce republiky , v cizím autě a tak. Mám dceru a syna v podobném věku, vím o čem píšu. Opatrnost!!

Terka (So, 1. 2. 2020 - 11:02)

Tu paní znám od vidění, myslím že ten kluk nenechá. Nebojím se,chodila jsem do juda.

Návštěvník (So, 1. 2. 2020 - 11:02)

Tak dej zprávu jak zo dopadlo. A vědí to rodiče? Asi ne,co?

Milan (So, 1. 2. 2020 - 08:02)

Nejsem, jsem z Václavic- kousek. Jéžiši já bych nejradši hned přijel!!!! Teda jestli nejsi někde a nemáš jiný program. Mně je 27, ty asi budeš mladší, co studuješ?l

Tereza (So, 1. 2. 2020 - 08:02)

Jsi od Hronova?

Tereza (So, 1. 2. 2020 - 07:02)

Já mám nohu 5 a půl a používám také PEOASTRID a ráno si nožky namažu tímto krémem a včera jsme třeba byli na plese a přišli jsme před půlnocí a nožky mi nepáchly skoro vůbec a ani přes den,když jsem byla ve škole. Byly zpocené ,měla jsem páskové boty a silonky a na ven kozačky ale pohoda.

Pedro (Ne, 2. 2. 2020 - 20:02)

Ahoj Terezko, ty nosíš ve škole zdravotní nebo korkové přezkové pantofle? Děkuji za zprávu

Milan (So, 1. 2. 2020 - 07:02)

Terezko tvou nožičku bych chtěl vidět a pečovat o ní. Pošleš mi její fotku? Nebo se můžeme sejít?

Hana (Pá, 31. 1. 2020 - 22:01)

Prasnice

Sk (So, 1. 2. 2020 - 06:02)

Prečo píšeš prasnica?Tebe ešte nesmrdeli nohy?Nie každý za to môže.Hadam aj z vlastnej skúsenosti vieš,že niektoré ponožky a topánky aj keď máš na nohách celý deň,nesmrdia.A sú také,ktoré už po hodine smrdia skoro ako olomoucke syrečky(inak tie mi chutia).

Sk (Pá, 31. 1. 2020 - 21:01)

Často chodím vlakom.Tam som raz zažil niečo,čo hadam nezažijem už do konca života.Bol som sám v kupe.Na jednej stanici si prisadla pani-skôr dáma,tak do 50rokov.Krásny kostým,na nohách podľa vzhľadu luxusné samodržky-bolo vidno lem.A tak isto luxusné lodičky cca 7-8cm opätok.Keď si sadla,preložila si nohy a po chvíli zadriemala.Celé kupé voňalo po jej parféme.Očkom som pozeral jej nádherné nohy.Keď v tom sa jej vyzula lodička a ostala jej vysieť na prstoch.A potom prišiel šok.Taký zápach nôh nemá ani robotník,ktorý ma bagandže celý deň na nohe.Rychlo som kúsok pootvoril okno,aby to vyvetralo.Na to sa ona prebrala a pochopila,čo sa deje.Rýchlo si nazula lodičku a červená od hamby sa začala ospravedlnovať.Tvrdila,že kombinácia lodičiek a pančúch a celý deň v tom jej zapríčinila jej nepríjemný odór.

Lucie (Pá, 31. 1. 2020 - 20:01)

to vyzkouším. Někdy mám nožky hodně uťapkaný.

Monika (Pá, 31. 1. 2020 - 19:01)

já používám ponožky s bambusovými vlákny a v nich mi nohy nesmrdí skoro vůbec ikdyž jsou třeba přes den v plných botách.

Adam (So, 25. 1. 2020 - 12:01)

Mně se líbí,když holce trochu smrdí nohy a mohu je pak ošetřit, omýt a masírovat a udělat z nich voňavé nožičky.

Daniela (Po, 20. 1. 2020 - 23:01)

Simčo díky za tip. Vyzkoušela jsem,nožky jsou svěží.

Simona (So, 18. 1. 2020 - 17:01)

Aby se nožky nezapařily a nepáchly používám PEO Astrid ráno a je to suprový . Nožky jsou svěží celý den a ikdyž se zpotí v plných botách a ponožkách nejsou skoro cítit vůbec. Doporučuji.

Reklama

Přidat komentář