Reklama

Jak moc ženám smrdí nohy

Ben (Pá, 21. 2. 2020 - 15:02)

Moc se na tebe těším.

Ben (Pá, 21. 2. 2020 - 09:02)

co třeba U Drápala v šest dnes? Dám rezervaci na jmeno Benjamín

Monika (Pá, 21. 2. 2020 - 10:02)

Máš dobrý tip. Jem tam v tu dobu.

Monika (Čt, 20. 2. 2020 - 13:02)

Ano,máš nějaký tip nebo mám dát já?

Ben (Út, 18. 2. 2020 - 17:02)

a můžeme se někde sejít v Olomouci?

Monika (Út, 18. 2. 2020 - 13:02)

Ano chtěla

Ben (Út, 18. 2. 2020 - 12:02)

Já se hlásím. Jsem z Olomouce. Chtěla bys?

Monika (Út, 18. 2. 2020 - 10:02)

Já jednou s klukem byla a nejprve mně taky masíroval nohy na chodidlech a prstech a pak až nahoru a skončilo to vášnivě a dlouze. Teď jsem bez kluka a chybí mi to a ráda bych to prožívala znovu. Moje nohy jsou ošetřené a když se zpotí tak si je umyju a jsou zase vpohodě. Studuju VŠ v Olomouci prvním rokem, nohu mám velikost 6 a mám ráda kulturu a romantiku.

Návštěvník (Út, 18. 2. 2020 - 08:02)

No já jsem si myslela taky,že je to nějaký dement. Ale stejně bys měla být Terko opatrná.

Tereza (Po, 17. 2. 2020 - 20:02)

Chci napsat, že jsem vpořádku a ten kluk se mi líbil a byl hodně citlivej. Povídali jsme si a bylo hezky a tak se procházeli a pak u altánku se zeptal jestli mi může namasírovat nohy. Tak jsem si je vyzula a stáhla ponožku a on mi udělal nejprve jednu a pak jsem si vyzula druhou a udělal to samé. Moc se mi to líbilo a byl velmi jemný. Nožky jsem měla ošetřené, takže ikdyž byly trochu zpocený byly svěží a ikdyby nebyly, říkal, že je to jedno, ale já o ně pečuju. Na rovinu mi říkal, že se mu líbím a že by chtěl objevovat i to co mám mezi nožkama, ale to jsem se bála a on nenaléhal, ale slíbili jsme si, že se potkáme zase za týden. Asi i kdyby chtěl víc než jen nožky dole, asi bych se příště nebránila. Je fakticky milý a pěkný.

Návštěvník (Po, 17. 2. 2020 - 21:02)

Tak to jsi měla z prdele kliku, lidově řečeno. Všude je plno úchyláků a podvodníků. Hodně štěstí !

Tereza (Ne, 16. 2. 2020 - 08:02)

Neboj.

Návštěvník otec (So, 15. 2. 2020 - 22:02)

Terko, nebuď naivní. Jestli chceš hrátky s nohama tak si najdi nějakého kamaráda,kterého znáš a nebude s tím problém. Na rovinu, jsem táta a mám dceru o něco mladší než ty a jako člověk mi není jedno, co zítra prožiješ. Bojím se o tebe.

Adam (So, 15. 2. 2020 - 15:02)

To je bezvadný. Moc se na tvé nožičky těším a přijedu stříbrným WW.

Tereza (So, 15. 2. 2020 - 14:02)

Tak tedy jo, přijeď. K tomu altánku U divoké, jestli víš kde to je. Zítra třeba v jednu? Má být hezky a tak si můžeš s mýma nožkama hrát a mně by se to asi líbilo.

Adam (Pá, 14. 2. 2020 - 14:02)

Omlouvám se, to byla jen taková nadsázka. Kdybych se ti nelíbil,tak mne samozřejmě odmítneš a necháž si hrát se svýma nožkama od jinýho kluka. Mohu někdy přijet?

Návštěvnice (Pá, 14. 2. 2020 - 12:02)

Ano, jste pouze krátcev psaném kontaktu a už má takový hnusný narážky. Teda mně by to okamžitě bloklo a měla bch strach,že mu nejde o nohy,ale hlavně o to , co je tam mezi nima a já bych do toho nešla ani za mák. Ty vůbec nemáš zábrany, nebo jsi tak naivně zvědavá,že tě to láká. Já kdybych byla tvá máma,tak bych ti naplácala na holou,aby ses probrala.

hostinskej (Pá, 14. 2. 2020 - 11:02)

Terezo, ty si fakt nedáš pokoj! Nestačí ti, jak tě tady nedávno opakovaně varovala Návštěvnice? Vždyť na tom hnusákovi Adamovi už podle psaní vidíš, co je zač!

Adam (Pá, 14. 2. 2020 - 10:02)

Moc děkuji, ozvala ses a já za tebou přijedu, hned i dnes třeba. Jak bys chtěla pečovat nožky a nebo i to co máš nahoře mezi nima? Copak to tam asi je a na co to je?

Tereza (Pá, 14. 2. 2020 - 13:02)

Hele ,holky maji pravdu,že se moc neznáme a to co mám nahoře je jen pro mně a na čůrání, ale když se neznáme tak to pro tebe není.

Reklama

Přidat komentář