Reklama

Syn a masturbace

Klarka (Po, 31. 8. 2020 - 13:08)

Tesim se az budeme doma a verim ze po vcerejsi noci mi sam nabidne a bude chtit vyhonit a pritom ho spolykam,mam uplne rozklepane ruce jak se tesim.

Z (Po, 31. 8. 2020 - 13:08)

Z

Z (Po, 31. 8. 2020 - 12:08)

Z

Z (Po, 31. 8. 2020 - 10:08)

Z

Klarka (Po, 31. 8. 2020 - 07:08)

Vcera jsme se vratili z chaty,bratr ma v ces.budej.chatu,bylo nas tam vic a tak jsme spali dost natesno,v manzelske posteli ja,syn a sestrenice(8let),a zbytek ruzne na matracich. No vazne kazdou noc jsem mela co delat aby si nenastrikal do pizama,je hodne vzrusivy a stale mu stoji,vystrikne,lehne si na bok ale stoji mu stale tak jsem mu proste vyhonila,na zadech lezel tak mel poluce a kdyz si lehl na bok,tim klackem keme tak jsem ho vzala do ruky a lehce zacala honit,pochvilce mu vnem zaskubalo a teda takovy husty narez,cely kapesnik,ale honila jsem dal az procitl a vykulil oci ale necuknul,nechal me mu honit dal,ted uz to bylo delsi ale stejne toho mel jeste dost a potom mu uz zmeknul,rano se usmival a bylo videt ze je spokojeny a ja taky,vim ze jsem asi uchylna,ale nemuzu si pomoct,to panenske seminko je proste uzasne a jen doufam ze dona to bude pokracovat,kdo vi.

Z (Po, 31. 8. 2020 - 07:08)

Z

Klarka (St, 26. 8. 2020 - 18:08)

Je mi jasne ze poluce skonci kdyz si zacne honit,ale nekam to strikat bude muset,tak se snad dockam.

Andrea (St, 26. 8. 2020 - 18:08)

kluci v jeho věku už obvykle honí

Klarka (St, 26. 8. 2020 - 19:08)

Je mi to jasne ze to prijde,ale snad.

Klarka (Út, 25. 8. 2020 - 08:08)

Uz to tady psalo hodne maminek a je to pravda,nasla jsem synkovi(12)na pizamu mokre flicky a kdyz jsem si cuchla tak jo,bylo to seminko,pockala jsem az usne a sla do pokojiku a pozorovala,nic az nadranem jsem si cetla a slisela zakaslani,tise jsem nakoukla a boze muj,lezel nazadech,boule na pyzamu,nohy jako spejle se mu klepali tak jsem jemne nasmerovala rozparek na pyzamu a povedlo se cely ten klacek vyjel ven a uz slintal az vystrikl me doruky,takove vzdechy jak od chlapa,tise jsem odesla a dlouho se v loznici mazlim stim nadelenim,je to po dlouhe dobe ta spravna vune a chut co jsem chtela.

Z (St, 26. 8. 2020 - 00:08)

Z

Návštěvník (St, 26. 8. 2020 - 00:08)

Takže jsi mu ve finále pomohla ?

Klarka (St, 26. 8. 2020 - 18:08)

To asi ne,jenom jsem zachranila pyzamo,ale ta vune me dostala,pripadam si jak blazen,budim se dost brzo a cekam mezi dverma jestli se to povede zase,moc bych si to prala,takove dite a uz tak krasne strika.

Tatca (St, 26. 8. 2020 - 19:08)

Mamco, nech toho nebo te tam zas budu muset odvezt a vis jak je to tam zezacatku zle :(

Mirka (Ne, 16. 8. 2020 - 11:08)

Onanie není problém. Stačí si stanovit určitá pravidla. Když jde někdo z rodiny do koupelny a chce si udělat dobře tak o tom řekne všem ostatním . Oznámí přibližně čas který na to potřebuje. Pak uklidí a vyvětrá. U nás to funguje. Brácha chodí často ale je tam vždy jen pár minut. Táta jednou týdně tak na čtvrt hodiny. Já chodím dvakrát denně na deset minut. Nejdéle tam bývá máma. Chodí obden a je tam hodinu.

Marcela (Ne, 16. 8. 2020 - 10:08)

Tomáš si vykoledoval další trest. Posílala jsem ho ven s odpadky a on pořád hrál hru na mobilu a neposlouchal mě. Dostal po hubě, až i má červenou, pak musel sundat ponožky a mazat bosky ven s těmi odpadky. Když se vrátil, tak hned v předsíni šly dolů kalhoty a spoďáry. Tomáš se musel sehnout a dostal řemenem pořádně přes holý zadek. Pak si brečící kluk musel stáhnout kůžičku a vyhonit si pindíka, až vytekl.

Marcela (So, 15. 8. 2020 - 11:08)

Mám už dovoleno od Andrejovi mámy ho u nás libovolně trestat. Od Martinovi mámy u mám svolení dávno. Dneska ráno oba kluci přišli za Tomášem. Ale hrozně řádili a napomenutí nedbali, skákali a strašně dupali. A tak jsem je všechny potrestala. Nejdřív musel Tomáš donést vařečku a za to dupání všichni dostali na bosý nohy. Postupně se položili na postel, nastavili chodidla a dostali. Andrej a Tomáš byli bosky, Martin si musel sundat před bitím ponožky. Pak se brečící kluci museli postavit a svléknout se úplně donaha. A museli si pořádně vyhonit pindíky. A tak si přetáhli všichni předkožku, až vykoukl žalud a pohybovali s ní sem a tam… Martinovi už vystříklo trochu semene, Andymu a Tomíkovi tekla zase jen ta řídká voda. Žaludy měli zrudlé a byli všichni rudí hanbou až za ušima.

Z (So, 15. 8. 2020 - 13:08)

Z

Lucie (So, 15. 8. 2020 - 02:08)

Troska jsi ty, co tady žvaníš, že onanie není normální je vidět že hovno znáš o životě

Martin (So, 15. 8. 2020 - 02:08)

Já se za ní dřív styděl ale už dávno vím že nemám za co jen mi sní doma nikdo nepomáhá

Reklama

Přidat komentář