Reklama

Syn a masturbace

Návštěvník (St, 2. 9. 2020 - 02:09)

Ahoj dementi, Steve má pravdu, nadměrné honění je na cvokhaus. A naučte se nejdříve psát, tolik chyb neudělá ani moje 5 letá dcera.

Klarka (Út, 1. 9. 2020 - 18:09)

Taky se tesim na dnesni noc,urcite bude chtit zastrcit ale ma smulu,nejdriv lizat az budu kricet pri vrcholu a prstit poradne a potom az uvidim ze se dokaze ovladnout ho pustim do julci.

Návštěvník (St, 2. 9. 2020 - 00:09)

A pouští do tebe semeno ?

Hele, (St, 2. 9. 2020 - 00:09)

nech ji bejt. Je to moje manzelka a je tezce psychicky nemocna, tak na ni nereaguj.

Návštěvník (St, 2. 9. 2020 - 00:09)

To jako myslíš že do psychicky nemocné nemůže pouštět semeno ? Podle mne to jde zrovna tak jako do zdravé .

Hele, (St, 2. 9. 2020 - 00:09)

nech si ty kecy, víš o co jde.

Steve (Út, 1. 9. 2020 - 17:09)

Nehoňte furt ... nebo zcvoknete. :-) Vše chce zdravou míru.

Klarka (Út, 1. 9. 2020 - 07:09)

Pavlinko,tak kdyz teda sedis vadle neho tak si pokrc nohy kolenami k brade a odklon si kalhotky a musi te proste videt a jak te uvidi tak si myslim ze bude chtit sahnout a ty ho vyhonis.

Pavlina (Út, 1. 9. 2020 - 06:09)

Vis Klarko,premislela jsem kdyz si ho zacal vedle me honit,ze si nenapadne zajedu pod kalhotky a zacnu se prstit.Ale nanasla jsem dost odvahy to udelat.

Klarka (Út, 1. 9. 2020 - 07:09)

Neboj se a udelej to,musi si vsimnout a bude te chtit vydet,ty mu ji ukazes jak je mokra,aze to je kvuli nemu a pujde to uvidis,ja vecer vylezla ze sprchy a syn stal pred dvermi a stal mu jako vzdy a sam si rekl jestli mu muzu pomoct,ze to bylo krasne a kdyz jsem zacala tak se mi pritom jak jsem si dosedla rozevrel zupan a vyskocili prsa a jeho vykulene oci mi potvrdili ze jeste nevidel nahou zenu,ponalu jsem honila a povolila si zupan aby videl julcu a jak se zadival tak vnem cuklo a uz mi to pral do pusi,tolik a takovou dobrotu ti reknu ze jsem tekla jak vodovod,po chvilce mu ale porad stal a uz bylo videt jak je zvedavy tak jsem mu vzala ruku a polozila ji na julcu(cerstve do hladka vyholenou)a jak si sahl a trosku pohybal prstama tak jsem byla taky a ani jsem nevnimala ze jsem mu honila a on se mi vystrikal na prsa,no byla to noc jak vino.

Z (Út, 1. 9. 2020 - 08:09)

Z

Pavlina (Út, 1. 9. 2020 - 07:09)

Nevim zda to zvladnu,ale zkusim to jak jsi mi poradila.Pockam zas az budem samy a zacne si ho zas predemnou honit.Jen aby pak nechtel vic nes jen vyhonit a vykourit.Myslim tim aby ho nechtel do me zasunout.

Klarka (Út, 1. 9. 2020 - 07:09)

Ja taky cekam ze prije stim ze chce zasunout ale to je jeste dlouha cesta,nejdriv se musi naucit prstit,lizat a sat a potom ho treba pustim do julci,ale driv ne a hlavne ovladat se aby me neoplodnil,takove mlade seminko je uz asi hodne divoke a ja jsem bez antikon.,nepotrebuju ji.

Pavlina (Út, 1. 9. 2020 - 07:09)

Hlavne to musim dukladne naplanovat.Nerada bych aby nas pritom nacapala dcera.To bych asi neprezila.Nevim jak bych ji to vysvetlovala.Doufam ze se zasunem nebude pospichat.

Klarka (Út, 1. 9. 2020 - 08:09)

A kdyby pospichal tak to udelej jak ja,nejdriv poradne zaskolit a potom muze zasouvat,jsem nadrzena jak blazen,pisu jak skusena zena a pritom se klepu jak prvnicka,je to zvlastni pocit,a nemuzu se ovladnout a musim stale videt jak mi plnil pusu,vis jak jsem ho sala a davky seminka mu uplne litali ven,a jeste ktomu prirazel,chutna to uplne skvele a voni škrobem a malicko moči,je to dobrota co mi chybela a synek je taky spokojeny,zustal lezet spoceny a rozklepany a varlatka se mu pohybujou jako kdyby znovu pompovali seminko,je to krasny pohled.

Pavlina (Út, 1. 9. 2020 - 08:09)

Uplne se klepu strachy i vzrusenim.To zasunuti nevim zda dam.Antikoncepci beru,tak snad to bude dobry.Jde jen o ten prvni krok a pak uz to pujde.Ale udet ho.Budu hodne zvedava jak bude reagovat az si zajedu pod kalhotky.Mam pocit ze mi praskne srdce,jak jsem nervozni.Zavidim ti zes to zvladla.

Klarka (Út, 1. 9. 2020 - 10:09)

Vazne si sedni tak aby jsi mela kolena u brady,vis jak myslim,aby si ji mela pekne videt a jak sacne honit tak si je jenom odhrn na stranu aby ji videl,skus to a dej vedet.

Pavlina (Út, 1. 9. 2020 - 15:09)

Zkusim to jak to rikas.Asi si nevemu na sebe kalhotky.Kdyz pak prijde tak se budu zakrejvat polstarem a pockam az ho vynda a zacne se honit.Pak dam polstar pric a ukazu mu muslicku.Este jsem nic nedelala a jsem zas mokra.

Klarka (Út, 1. 9. 2020 - 16:09)

Ajeste mlickost,jsi vyholena?vis aby zretelne videl vsechno,klitacek,zavojicky a dirku jak je pripravena a slinta pro neho.

Pavlina (Út, 1. 9. 2020 - 17:09)

Holim si ji.Je to prome i prijemnejsi.Az dam polstar pryc,tak jednu nohu hodim pres operadlo a pekne ji nanej vystricim a roztajnu ji.At vydi mou sterbynu.Pekne muji ukazu.

Reklama

Přidat komentář