Reklama

Syn a masturbace

Marcela (Čt, 13. 8. 2020 - 20:08)

Tomáš si zase dneska musel za trest zase nahonit pindíka. Navíc dostal, zase přišel pozdě, tak dostal na chodidla. V předsíni se zase musel ihned zout do bosa a celý se svléknout. Při bití klečel nahatý na židli v kuchyni. Zase byl u toho Andrej a i Martin, přišli s ním. Po výprasku si ubrečený Tomáš musel stoupnout na zbité nohy a vyhonit si pindíka. Oba kluci stáli bosky v kuchyni a celé to sledovali. A stáli jim při tom pindíky, tak si je pak museli taky vytánout a vyhonit se. Malému Andrejovi té řídké vody vyteklo honě, má krásného malého pindíka, hezký růžový žalud mu pořádně zrudnul. Andrej se při tom hodně červenal.

Z (Čt, 13. 8. 2020 - 21:08)

Z

Marcela (St, 12. 8. 2020 - 20:08)

Tomáš se dnes musel vytrestat za pozdní příchod domů a to před svým novým kámošem Andrejem, malým hezkým blonďáčkem, devítiletým kloučkem. Přivedl ho k nám a klučík způsobně pozdravil a hned si zul žabky z hezkých bosých nožek. Taky jsem ho pozdravila a sjela ho dychtivým pohledem od hlavy až na holé paty. Začervenal se a sklopil hlavu. Tomášovi jsem řekla, že jde pozdě a ať se hned na místě potrestá. Zrudnul, ale poslechl. Zul si boty, stáhl kotníčkové ponožky, pak musely dolů kraťasy i spoďáry a pak letělo dolů i tričko. Uchopil do ruky holého pindíka a začal si přetahovat kůžičku. Pindík se mu postavil, růžový žalud mu za chvíli zrudnul. Pohyby rukou stále zrychloval, začal zrychleně dýchat a pak se se slastným výdechem udělal. Zase mu vytekla řídká voda. Andrej se při Tomášově trestání červenal, ale na kalhotách se mu udělala boule…

Abe (Čt, 13. 8. 2020 - 01:08)

Připomínáš mi mou matku. Byla podobně krutá, ale v deseti jestli si dobře pamatuji, jsem měl již semeno bílé, ale nejsem si jist. V té době jsem masturboval často a detaily se nezabýval. Vím, že už jsem dost stříkal. Jinak matka mne nahotou, onanií a bitím trestala často.

Le Pepíček (Čt, 13. 8. 2020 - 06:08)

A byl jsi taky trestán kombinovaně - tj. že jsi nahatý dostal výprask a pak jsi musel onanovat? A bylo to taky někdy před někým? A byl jsi bit na zadek, nebo i do jiných částí těla? A čím jsi dostával? Jinak v deseti letech kluci ochlupení nemají, takže nemají ani semeno. podle mě se udělají nasucho, maximálně vyteče ta řídká voda - je to ta, která teče při vzrušení před semenem i vyspělému, alespoň se to domnívám. Při velkém vzrušení prý může i malému klukovi vystříknout tekutina z prostaty, ale to prý je vzácné.

Abe (So, 15. 8. 2020 - 00:08)

Sadisto. Trestán jsem byl těmi nejbizarnějšími způsoby, hlavně jsem většinou nevěděl za co. Prostě se potřebovala vybít. Jakmile mi řekla "do naha" následovalo bití. Nikdy rukou, ale různými předměty, řemenem vařečkou, metrovým pravítkem, mokrým ručníkem, pruty, důtkami, někdy jsem se honil při tom, někdy potom, někdy mne bila přes penis, až jsem stříkal. Někdy se předváděla i před návštěvami, jak je přísná. Stříkání není podstatné. Byl jsem trestán do osmnácti let, nežli jsem z toho unikl a to už jsem měl hodně semene.

Z (So, 15. 8. 2020 - 00:08)

Z

Emča (Čt, 13. 8. 2020 - 11:08)

Dneska je všechno uspíšené. Mám dva syny ( 12 a 14) a spermie měl každý z nich již z kraje desátého roku. Nejdříve při polucích a poté při onanii. Samozřejmě že v té době chloupky neměli, avšak ty se semenem nemají žádnou spojitost.

Mamka (Pá, 14. 8. 2020 - 09:08)

Jak to tady pisete,je to vse uspechane,ja se dozvedela vse o sexu asi tak v 16 lete a dnes oz deseti leti smradi si honi jakoby nic.

Tatca (Pá, 14. 8. 2020 - 10:08)

Mamco, mírni se nebo si dáš opáčko v ústavu a víš, že to nebudu moci ovlivnit.

Z (St, 12. 8. 2020 - 21:08)

Z

Marcela (St, 12. 8. 2020 - 06:08)

Tomáš tu měl včera večer kamaráda Martina a ten měl dovoleno u nás přespat v Tomášově pokoji, je mu taky deset let. Když jsem je šla v půl jedenácté zkontrolovat, ta byli oba v jedné posteli a ruce měli pod přikrývkou. Když jsem na ně křikla, co to dělají, tak oba zrudli. Stáhla jsem z nich přikrývku, Tomáš už si před tím stihl natáhnout pyžamo, ale pindík mu stál a Martin měl ke kolenům stažené trenky. Malý pindík měl tvrdý, trčel mu a měl přetaženou kůžičku a holý žalud byl zrudlý. Řekla jsem, že jsou čuňata a Tomáše jsem se zeptala, jestli mu to odpoledne nestačilo? Zrudl ještě víc. Kluci se museli svléct donaha, pak postupně jeden druhýho položit na postel a vyhonit mu pindíka. Tomášovi ještě vystříkla kapka té vody, Martin se udělal na sucho, ale podle škubání a slastného výdechu se udělal pořádně. Klukům jsem řekla a spát, nebo si půjdete nahatý honit na balkon!

Z (St, 12. 8. 2020 - 21:08)

Z

Marcela (Út, 11. 8. 2020 - 20:08)

Náš desetiletý Tomáš mě hodně zlobil, tak k ode mě dneska dostal výprask. Byl bit úplně nahatej, všechno si musel s před bitím sundat.. Ležel mi přes kolena a vyplatila jsem ho vařečkou. Při bití se mu postavil pindík tak si ho po bití musel přede mnou vyhonit. Semeno ještě nemá, ale vyteklo mu trochu řídké vody. Je ještě celý holý, bez jediného chloupku.

Abe (Pá, 23. 7. 2021 - 08:07)

Také jsem se před mámou musel za trest honit. Pro kluka je to zvláštní pocit, když je takto trestán. Naposledy mne potrestala, když slavila demdesátku. Chtěla to jako dárek. Musel jsem do naha, kleknout a onanovat dokud nepovolila výstřik. Byli u toho i svědci, mezi nimi i manželka. Takovou jsem měl maminu.

Z (Út, 11. 8. 2020 - 21:08)

Z

Jana (Ne, 9. 8. 2020 - 19:08)

Poprvé jsem viděla svého syna masturbovat když mu bylo 25 let.

Abe (Ne, 9. 8. 2020 - 21:08)

Zdraví lidé, bez předsudků, masturbují celý "produktivní" život.

Jana (Po, 10. 8. 2020 - 10:08)

No jo ale on při tom klečel nahý na podlaze a prosil svou přítelkyni o dovolení se vystříkat.

Abe (Po, 10. 8. 2020 - 21:08)

V tvé přítomnosti? A všichni byli vzrušení z toho jak to dopadne? Velmi rajcovní situace. Jak se to vyvinulo? Moje matka mne také nabádala, abych nestříkal moc brzy, ale tohle mi nedělala.

Reklama

Přidat komentář