Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (St, 29. 7. 2020 - 17:07)

V mhd roušku a obchodech mají desinfekci. Doma pak pořádná očista.

Ota (St, 29. 7. 2020 - 15:07)

Jak jsme včera psali o psychiatrovi tak jsem to myslel tak že například jedna moje známá byla v problémovém vztahu a měla z toho psych.problémy a chodila k psychiatrovi a psychiatr do ní hustil rozvod protože příčina byla jasná a vyvolávač psych.problémů který se dal řešit.Hustil to do ní až poslechla a rozvedla se a psych.problémy zmizely.A co já s Milčou? My bychom tam šli že nám nebaví život z Korony a co s náma tak může udělat? Jaký je řešení? Zavřít se někde v noře asi těžko.Takže tohle je prostě neřešitelný.A každym dnem mám toho dost.A Milče musí být ještě hůř,ta do toho má poslat děti v září.Strašný fakt tohle.

Sledující (So, 1. 8. 2020 - 10:08)

Oto, jen muj názor. Milča tím Covidem zastírá problémy co má se Sergejem. Ona utíká od něj, nesnese ho. Bohužel i od dětí. Ale odejít ještě nedokáže. Teď Sergej seká dobrotu, sebrali mu řidičák tak co ma dělat, ale nejsem sama co si myslí, že jede v nějaké černotě. A Milča strká hlavu do písku. Kdyby ho opustila, myslim, že by se celkově uklidnila. Děti si naučí, ráno by odešly do školy, Milča do práce a bylo by jim dobře.Ale takovejch rad tu bylo a nic. A ty Oto se proč bojíš Covidu? Jsi mladý, zdravý chlap. Tak neblbni.

bianka (Ne, 2. 8. 2020 - 12:08)

Miluna Sergeje neopustí, psala tady mnohokrát proč. Milu! snad nesedíš v garáži. Umíš plavat?
To by ti trochu pomohlo dostat se ze splínu. My jdeme na koupák. Je škoda sedět doma, natož v garáži. Jak je pěkně sedíš skrytá a jak bude škaredo zase budeš nadávat na počasí.:-(

Miluna (Ne, 2. 8. 2020 - 13:08)

To já jen v garáži nesedim,občas kolem chodim na procházky ale je to furt dokola a pořád ty stejný místa.A tady na koupání je to docela všude špinavý.A vnoučata máš od dcery?

Koupání kolem Písku (Ne, 2. 8. 2020 - 13:08)

Plavecký stadion Písek, Orlík, Zvíkovské podhradí, plavecký stadion Strakonice a spousta dalších

Miluna (Ne, 2. 8. 2020 - 13:08)

Jo jenže už nemam auto tak je mi to prd platný.

Návštěvník (Ne, 2. 8. 2020 - 14:08)

a co třeba vlak? autobus? pěšky pro kondičku? co ještě je prd platný?

Ota (So, 1. 8. 2020 - 13:08)

Možná na tom něco bude co píšeš.Ale je to s ní marný.Ona od něj odejít neumí a nedokáže.Řekl bych že jí má doslova ve své moci.Když byl v práci a ona doma tak to zvládali ale teď ho má doma neustále a to Milča nezvládá.Malý byt a všichni tam spolu.Snažil jsem se jí pomoct jak jsem jí minule měl u nás ale a stejně si pro ní i s jinym ukrajincem dojel i sem.Není jí pomoci.A já sám jsem rád že jsem rád.Z práce se vracim hotovej,pak si musim jít prospat,pak se vzbudim celej zblblej a najim se něco si přečtu a zase všechno znova.Tady mi někdo psal ať zajdu na prohlídku,jenže já už tohle měl i za mlada.Prostě jsem takovej ale Miluška to má všechno ještě horší.No a Covidu se bojim kvůli rodičum a kvuli sobě třeba těch trvalých následků.Žádnej mladík už nejsem.

Návštěvník (So, 1. 8. 2020 - 15:08)

Mladík jsi. Tělo si zvykne na práci. Svaly vycvičíš. Ono upřímně,bez urážky, zatím si toho moc ve světě práce moc nepředvedl. Ale myslím, že tvá doba přijde. Myslím, že penize z nebe nepadají a Sergej se neživí legálně. A až ho zašijou nebo vyhostěj Miluna má jen tebe. Přála bych jí aby se živil poctivě, ale nevěřím. Vždyť oni dva jsou k sobě tak neupřímní, lžou si. Jak dlouho ten vztah může trvat? Oto, važ si práce. Už kvůli rodičům.

haha (So, 1. 8. 2020 - 14:08)

a kolik ti je? třicet, čtyřicet? jsi v plné síle

pozorovatel (So, 1. 8. 2020 - 18:08)

Otovi je 36.

Ne (St, 29. 7. 2020 - 15:07)

ty nemáš žádný problém jen lenoru a Miluna taky. Ale pokud máš dojem, že máš úzkosti nebo co ze strachu z nákazy a přitom moc nečteš různé poplašné zprávy a pořád se tím nezabýváš, tak by ti mudr pomohl se zklidnit jako každému bez ohledu na to z čeho to je. A ty by ses dokázal na situaci dívat normáně a střízlivě jako ostatní

Ota (St, 29. 7. 2020 - 16:07)

Tady neni na co se dívat střízlivě.Realita je jasná.Nejspíš se postupně nakazíme všichni a někdo to vydrží a někoho to rozseká v podobě zničených orgánů a někdo to nepřežije vůbec.Někdo chce být opatrnej a snaží se chránit jak může a nosí respirátor,desinfikuje se a někdo nedělá nic a má názor že se přece nebude omezovat a že si užívá do doby když může.A pár blbů si dokonce myslí že je to vymyšlený že si asi celej svět jentak hraje a nechali si zesrandy podělat ekonomiku.Mám strašnej strach o Milušku aby jí to nezničilo kdyby to chytla.Pustí děti do školy a stačí jedinej nakaženej ve třídě a už to jede a děti to roznesou domu.

-Aleš- (St, 29. 7. 2020 - 16:07)

Oto, hlavně se pořádně dezinfikuj ať si zničíš přirozenou mikroflóru. Potom můžeš chytnout opravdu vážnou nemoc, že budeš ještě rád vzpomínat na tenhle novej koronavir

https://www.adera.cz/cisteni-a-dezinfekce-pokozky/

? (St, 29. 7. 2020 - 17:07)

a co radíš místo desinfekce? když jedeš třeba mhd,nebo jdeš někam nakoupit a nemůžeš si umýt ruce mýdlem.

Návštěvník (St, 29. 7. 2020 - 16:07)

má odpověď se týkala pouze toho, co může a nemůže psychiatr.

Výborně (St, 29. 7. 2020 - 09:07)

Takže během několika dnů obviňování starousedlíků. Pak vyštvání povídky a následuje útok na Bianku.

anketa (St, 29. 7. 2020 - 07:07)

Klidně to napiš po svém, spisovně.

Návštěvník (St, 29. 7. 2020 - 06:07)

Kača jedééééé, té se jen tak nezbavíte. Tak si užívejte.

Reklama

Přidat komentář