Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

K. (St, 29. 7. 2020 - 19:07)

Pils, ty to dokážeš napsat přesně.

Pils (St, 29. 7. 2020 - 20:07)

Káčko, vím, že víš, že vím. :)

K. (St, 29. 7. 2020 - 20:07)

I proto tě mám ráda :).

Pils (St, 29. 7. 2020 - 22:07)

Aj ja tebe. ♥

Ota (St, 29. 7. 2020 - 19:07)

Tak to je přesný Pils a já právě nevidim smysl proč zastíňovat realitu když stejně to Koronu nevyřeší.A aby mně to přestalo vadit tak to nic neřeší.Je prostě už na nic že to tu je.A pojebaný letadla který to roznesli do celýho světa si už zase začínají lítat jak koukám.Aleši desinfikuju se podle potřeby tam kde si nemůžu umýt ruce.

Pils (St, 29. 7. 2020 - 18:07)

Otíku, na tvůj postoj ke coroně a psychiatrům sedí jeden prastarý vtip: "Pane doktore, opravdu se po těch prášcích přestanu počurávat?" "Ne, ale přestane vám to vadit."

Návštěvník (St, 29. 7. 2020 - 17:07)

Aleš Koronu trochu zlehčuje,co myslíte?

Ččarodějnice (St, 29. 7. 2020 - 18:07)

A v čem? Co děláš navíc než že hygiena a rouška kde je to třeba? Nějak se do práce dostat a fungovat tam musíš

-Aleš- (St, 29. 7. 2020 - 18:07)

Já si myslím že ne.

Návštěvník (St, 29. 7. 2020 - 17:07)

V mhd roušku a obchodech mají desinfekci. Doma pak pořádná očista.

Ota (St, 29. 7. 2020 - 15:07)

Jak jsme včera psali o psychiatrovi tak jsem to myslel tak že například jedna moje známá byla v problémovém vztahu a měla z toho psych.problémy a chodila k psychiatrovi a psychiatr do ní hustil rozvod protože příčina byla jasná a vyvolávač psych.problémů který se dal řešit.Hustil to do ní až poslechla a rozvedla se a psych.problémy zmizely.A co já s Milčou? My bychom tam šli že nám nebaví život z Korony a co s náma tak může udělat? Jaký je řešení? Zavřít se někde v noře asi těžko.Takže tohle je prostě neřešitelný.A každym dnem mám toho dost.A Milče musí být ještě hůř,ta do toho má poslat děti v září.Strašný fakt tohle.

Sledující (So, 1. 8. 2020 - 10:08)

Oto, jen muj názor. Milča tím Covidem zastírá problémy co má se Sergejem. Ona utíká od něj, nesnese ho. Bohužel i od dětí. Ale odejít ještě nedokáže. Teď Sergej seká dobrotu, sebrali mu řidičák tak co ma dělat, ale nejsem sama co si myslí, že jede v nějaké černotě. A Milča strká hlavu do písku. Kdyby ho opustila, myslim, že by se celkově uklidnila. Děti si naučí, ráno by odešly do školy, Milča do práce a bylo by jim dobře.Ale takovejch rad tu bylo a nic. A ty Oto se proč bojíš Covidu? Jsi mladý, zdravý chlap. Tak neblbni.

bianka (Ne, 2. 8. 2020 - 12:08)

Miluna Sergeje neopustí, psala tady mnohokrát proč. Milu! snad nesedíš v garáži. Umíš plavat?
To by ti trochu pomohlo dostat se ze splínu. My jdeme na koupák. Je škoda sedět doma, natož v garáži. Jak je pěkně sedíš skrytá a jak bude škaredo zase budeš nadávat na počasí.:-(

Miluna (Ne, 2. 8. 2020 - 13:08)

To já jen v garáži nesedim,občas kolem chodim na procházky ale je to furt dokola a pořád ty stejný místa.A tady na koupání je to docela všude špinavý.A vnoučata máš od dcery?

Koupání kolem Písku (Ne, 2. 8. 2020 - 13:08)

Plavecký stadion Písek, Orlík, Zvíkovské podhradí, plavecký stadion Strakonice a spousta dalších

Miluna (Ne, 2. 8. 2020 - 13:08)

Jo jenže už nemam auto tak je mi to prd platný.

Návštěvník (Ne, 2. 8. 2020 - 14:08)

a co třeba vlak? autobus? pěšky pro kondičku? co ještě je prd platný?

Ota (So, 1. 8. 2020 - 13:08)

Možná na tom něco bude co píšeš.Ale je to s ní marný.Ona od něj odejít neumí a nedokáže.Řekl bych že jí má doslova ve své moci.Když byl v práci a ona doma tak to zvládali ale teď ho má doma neustále a to Milča nezvládá.Malý byt a všichni tam spolu.Snažil jsem se jí pomoct jak jsem jí minule měl u nás ale a stejně si pro ní i s jinym ukrajincem dojel i sem.Není jí pomoci.A já sám jsem rád že jsem rád.Z práce se vracim hotovej,pak si musim jít prospat,pak se vzbudim celej zblblej a najim se něco si přečtu a zase všechno znova.Tady mi někdo psal ať zajdu na prohlídku,jenže já už tohle měl i za mlada.Prostě jsem takovej ale Miluška to má všechno ještě horší.No a Covidu se bojim kvůli rodičum a kvuli sobě třeba těch trvalých následků.Žádnej mladík už nejsem.

Návštěvník (So, 1. 8. 2020 - 15:08)

Mladík jsi. Tělo si zvykne na práci. Svaly vycvičíš. Ono upřímně,bez urážky, zatím si toho moc ve světě práce moc nepředvedl. Ale myslím, že tvá doba přijde. Myslím, že penize z nebe nepadají a Sergej se neživí legálně. A až ho zašijou nebo vyhostěj Miluna má jen tebe. Přála bych jí aby se živil poctivě, ale nevěřím. Vždyť oni dva jsou k sobě tak neupřímní, lžou si. Jak dlouho ten vztah může trvat? Oto, važ si práce. Už kvůli rodičům.

haha (So, 1. 8. 2020 - 14:08)

a kolik ti je? třicet, čtyřicet? jsi v plné síle

Reklama

Přidat komentář