Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Mia 22 (Čt, 30. 7. 2020 - 22:07)

Já zatím rajčata mám. Listy jsem ostříhala a stříkám je roztokem z mléka, poradila mě to kamarádka. Sice jsou pořád zelený, ale snad dozrají a nebo místo nich vyrostou pribináčky? Nevím, tak si počkám.

Mia 22 (Čt, 30. 7. 2020 - 21:07)

Zahrádkářky jak jste na tom s rajčaty a okurkami? Tady řádí plísen, většina dědiny je už bez úrody.
Pils, byla jsem v lese. Donesla jsem větší košík plný krásných hřibů, při čištění doma jsem zjistila, že jsou všechny červavý, tak letěly na hnůj. Dost mě to otrávilo, bylo vedro, myslela jsem, že v lese zdechnu a prd. Navíc tam lítaly ty sfině kousavý.

Kača (Pá, 31. 7. 2020 - 14:07)

Kašlu na Aleše a psát budu :). Mio, já první rok zahradníkem...Rajčata už skončila v popelnici na bio odpad. Jen ty, co jsem měla pod střechou, v igelitových pytlích, tak jsou bez plísně. Okurky v pytlích, také pod prodlouženou střechou, jdou krásně (Formule?), každý den ze 6 sazenic sbírám kolem 8 okurek hadovek. Jsou výborné....fakt si to zahradničení užívám. Jen manžel začíná reptat nad cuketou 100x jinak. A teď HLAVNÍ otázka: co mám dělat s krtkem? Na ten pípající přístroj kašle, na psí chlupy také, naftalín také nezabírá....moc prosím o radu...

Miluna (Čt, 30. 7. 2020 - 20:07)

Já se nevšimla že by tu někdo někoho vyháněl.Otí jak ti je? Já byla se Sergejem nakoupit a pak v cukrárně a to byla s nim procházka za všechny prachy! V krámu sem si chtěla nasadit roušku a on ať si vemu respirátor že je má sebou a mě se nechtělo a on tam začal peskovat nahlas tak ať si chytim Koronu že rouška mi je na hovno když jí nemaji všichni.Tak sem si dala respirátor aby držel hubu,jenže ta cesta s nim je za trest,on všude očumuje všechno dlouho a pořád zdržuje tim zasranym kouřenim a ja nemam na to nervy.My spolu na výlety asi nemůžem protože je to s nim o ničem.Vždy bylo dobrý jen s nim když nebyla Korona a byli s náma i kamarádi tak to vše bylo dobrý ale teď už je to na nic.

Kača (Pá, 31. 7. 2020 - 14:07)

Milu, ty jsi strašný masochista. Jsi nemocná, tak nos dobrovolně respirátor. Na lidi kašli, je to tvé zdraví. Těš se z pěkného počasí, nabírej vitamín D a už se přestaň pořád zlobit. Pusu, K.

Ota (Pá, 31. 7. 2020 - 10:07)

U nás s Covidem je teď nejhorší situace,takže špatný.A v práci už nemůžu.Tak nevim co mám dělat.A rodiče mi do všeho kecají.Jsem ve stresu.

Kača (Pá, 31. 7. 2020 - 14:07)

Otí, ty jsi nebyl zvyklý fyzicky pracovat. Tělo si musí zvyknout. Ale jak píše Andrea, být tebou skočila bych si na preventivní prohlídku. Už jsem ti to psala. Hodně jsi zhubl, tělo dostalo zabrat. Dej mu šanci a starej se o něj :).

Miluna (Čt, 30. 7. 2020 - 15:07)

Bianko když mě se líbí když si ho vemu umí mě vypnout.Něco semnou udělá že třeba ležim,vnímam lehkou příjemnou závrať a v tu chvíli je mi všechno jedno.Mě právě celkem mrzí že tu neni nikdo s podobnýma starostma jako mam já.Studený sem v horku nejedla ale krk cítim pořád.No co ti budu povídat je to blbej pocit když člověk neví co to je.Mam to v krku červenější.Alešku a v čem mě třeba nechápeš? Já si myslela jestli právě nejsme podobný a ty myslíš že vůbec? Jo já taky jiný diskuze nečtu a nějaká ta bába co s ní tady pořád všichni straší tak mi vůbec nezajímá.Teď ležim v garáži a uplně se mi chce spát.

-Aleš- (Čt, 30. 7. 2020 - 16:07)

To se ti chce asi spát po tom rivotrilu? Mně to dávali v blázinci a pamatuju si, že jsem seděl na židli ve společenské místnosti a normálně jsem z ní padal. Úplně jsem nad sebou ztratil kontrolu. Těsně před tím než bych z tý židle spadl, tak jsem se trochu vzpamatoval a narovnal se a pak jsem se zase zklátil na stranu. Ale já jsem tam byl jenom týden, až by si tělo trochu zvyklo, tak už by to bylo jiný, ne? Podobně to měla feťačka když si píchla heroin. Několikrát takhle usnula při orálu. Mně to přišlo srandovní jak sedím o půlnoci v autě s kalhotama dole a nahá ženská na sedadle spolujezdce střídavě usínala a zase se probouzela s hlavou v mým klínu. To pak ten orál trval 20 minut. Takový a ještě jiný zážitky jsem s ní měl, teď na to jenom vzpomínám.

Miluna (Čt, 30. 7. 2020 - 16:07)

Já nevim měla sem ho v noci.Ale jak si to popsal tak to přesně je.Teď sem i chvíli klimbla jenže někdo o kousek garáže vedle nastartoval motorku tak mi to probudilo a chce se mi na záchod a já přemýšlim kam to pustit protože venku tady kolem všude někdo je.A nechce se mi zase kvuli záchodu sakra vracet za Sergejem.Ještě chci mít klid.Jo si to přesně pamatuju jaký s ní máš zážitky.Já vim že si jí měl dlouho.

bianka (Čt, 30. 7. 2020 - 14:07)

A co ty víš, co je zajímá. Třeba je nezajímá to tvé sexpsaní s Milu. Ale tolerují.

bianka (Čt, 30. 7. 2020 - 12:07)

Milu, každý má starosti, ale máme je jiné. A také je jinak řešíme než Rivotrilem. On je doopravdy návykový, dej si pozor. Bolest v krku nemusí hned znamenat katastrofu. Dej si pozor na přechod z chladu do horka. Třeba mražená zmrzlina může v horkém krku způsobit bolest, chrapot. Hodně chladné pití z ledničky, taky není dobré. Někdo je na to více háklivý. My teď odpočíváme po obědě a zase půjdeme mezi stromy. Mám tady vnučku, je s ní legrace....:-)

Andrea (St, 29. 7. 2020 - 20:07)

Pils já Se snažím Milců uklidnit,ale ono to fakt asi nejde.Milu, když si byla v práci,tak si takhle nejancila.Jo Pils, hrách ze zahrady je v mrazáku ten by o zeď cinkal,dnes odpočinkový den,jupiiiii,zase už můžu házet uhlí

Miluna (St, 29. 7. 2020 - 21:07)

Já tak jančim kvuli jak se blíží září a škola.Vidim jak se nákaza všude zhoršuje a do toho pak maji děti jít? :-( ty se Andy té školy nebojíš?

Pils (St, 29. 7. 2020 - 22:07)

Milu, ale něčeho se bát nic neřeší. Můžeš koupit letenku na Měsíc? Můžeš strávit zbytek života na opuštěném ostrově? Vycházíme prostě z podmínek, jaké jsou, nikdo nemá z covidu radost, ale 99,99 % lidí ho přežije - na rozdíl od jiných chorob.

Miluna (Čt, 30. 7. 2020 - 12:07)

Dneska nás oba se Sergejem bolí v krku:-( člověk teď už aby fakt jen přemýšlel co to je.Do toho Sergejovi začlo v noci opět hrabat ze všech starostí co teď máme a šel spát ven a já s těma pocitama zůstala doma v noci sama,tak sem musela Rivotril.Ja se sem k vám nehodim.Jste všichni jiní.

-Aleš- (Čt, 30. 7. 2020 - 13:07)

Takhle tě známe už roky, takže jsme na tvoje nálady a strachy zvyklí. Ty si pořád jedeš svou, ať ti píše kdo chce co chce. Je fakt, že já tě moc nechápu, ale to je právě na téhle diskuzi zajímavý. Když nad tím tak přemýšlím, tak ty seš úplnej opak mě. Já mám taky v životě obavy a propady, ale úplně z jiných věcí než ty. Nejenom že se sem hodíš, ale ty sem patříš. Na rozdíl od těch, kteří se sem jednou za čas přihrnou a začnou řešit nějaký svý žabomyší války z nějakých jiných diskuzí. Já třeba skoro nechodím na jiný diskuze a už vůbec tam nepíšu. Měli by pochopit, že většinu z nás absolutně nezajímá jestli nějaká Markéta někoho pronásleduje 20 let, to ať řeší jinde.

Návštěvník (Čt, 30. 7. 2020 - 15:07)

Je v okwju žes Kačenu vystípal.Moc se kamarádila. Navic jw to tady o sexu a ne o vaření

bianka (Čt, 30. 7. 2020 - 13:07)

No tak sis rýpnul Alešku, mohl bys psát ale za sebe, nebo číst absolutně jen co to zajímá. Odpovídala jsem Pils:Pils (anonym)
Odpověď na Já to vidím jinak, vím trochu
Přesně tak, Bianko, máš pravdu s tím ignorováním. Jen tedy nevím, koho máš na mysli a proč to nemůžeš napsat celé. P.Rada to napsal pěkně a výstižně............Nechceš to tady řídit podle své režie, viď.

Sledující (Čt, 30. 7. 2020 - 16:07)

Wow, Bianko ty vidíš. To jsem netušila a klobouk dolů.Že vidí Pils, Sany, to víme,ale Bio si příjemně překvapila.Už poněkolikáté. Škoda, že zmizela Lala, taky inteligentní holčina

Reklama

Přidat komentář