Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

bianka (Čt, 30. 7. 2020 - 13:07)

No tak sis rýpnul Alešku, mohl bys psát ale za sebe, nebo číst absolutně jen co to zajímá. Odpovídala jsem Pils:Pils (anonym)
Odpověď na Já to vidím jinak, vím trochu
Přesně tak, Bianko, máš pravdu s tím ignorováním. Jen tedy nevím, koho máš na mysli a proč to nemůžeš napsat celé. P.Rada to napsal pěkně a výstižně............Nechceš to tady řídit podle své režie, viď.

Sledující (Čt, 30. 7. 2020 - 16:07)

Wow, Bianko ty vidíš. To jsem netušila a klobouk dolů.Že vidí Pils, Sany, to víme,ale Bio si příjemně překvapila.Už poněkolikáté. Škoda, že zmizela Lala, taky inteligentní holčina

Kikina (Čt, 30. 7. 2020 - 16:07)

P. Rada jsi ty kravko ojetá.

jiřka (Čt, 30. 7. 2020 - 16:07)

chlopami od milana juru jožu až po toho co ti tam najíždí valníkem a otočí se v ní. arazímo já ti ho tam vrazím, že jo sexuj.

-Aleš- (Čt, 30. 7. 2020 - 13:07)

Můj příspěvek směřoval k Miluně, neměl jsem v úmyslu do nikoho rýpat. A pokud jsem si dovolil psát v množném čísle, tak jsem myslel především povídkáře, Sany, Miu, Lallu, die. To jsou místní patrioti.

Kachna (Čt, 30. 7. 2020 - 16:07)

a tak normální příjemný baby musíš vyhnat ?

Návštěvník (Čt, 30. 7. 2020 - 17:07)

neškod, nebudeš vyhnána

Andrea (St, 29. 7. 2020 - 20:07)

Otiku,strach te oslabuje, tím pádem i tvoji imunitu,Pils to trefila.Kdyz má člověk fůru práce, starostí a povinnosti,tak nemá čas se až tak zaobírat Covidu.Proste dodržuje hygienu,dezinfekce a naše rodina v Mhd a obchodech roušky,ne kvůli sobě ale abychom případně nenakazili synka.

Pils (St, 29. 7. 2020 - 20:07)

Andrej, máme ještě hrách? Budeme házet? :)) Já bych jim fakt ráda nějak pomohla, ale došla mi munice.

Miluna (St, 29. 7. 2020 - 20:07)

Já byla celý odpoledne venku a Sergej opět vařil.Martino to se ti nedivim když ti bratr a táta pije že tě to žere.Ty s nima ještě bydlíš? Já si přeju aby na to taky Sergej už nehrábl na ten chlast,dostalo ho to jen do problémů! Venku sem ležela vedle kukuřice a poslouchala sem jak šustí ve větru a cvrčky sem poslouchala jak i odpoledne byli slyšet.No a Alešek mi připoměl tou desinfekcí že já si desinfilovala ruce a pak sem si po chvilce sahla na pipinu a sem celkem skákala jak mě začla pálit.Člověk si to neuvědomí a bylo to.Alešku to je blbý jestli ho bodla ta tvoje až do krve.Tak ať se ti povede nějak zjistit jestli aspoň žije? Otíku pěkně se to rozjelo ty počty s nakaženýma,jestli do toho dovolí dětem jít do skoly tak to neni normální! Ať radši školy zajistí distanční výuku aby tam děti nemuseli jezdit.Už mě to tak fakt sere tohle všechno!! Nikam to nevede než že se všichni nakazíme.

Pils (St, 29. 7. 2020 - 19:07)

Ale Otíku, to je přece pro vás to podstatné - být v pohodě! Ať se budeš žrát jakkoliv, corona si žije svým vlastním životem a můžeš ji oddálit jen hygienou. A vy dva s Milčou moc podléháte médiím, je vidět, že nežijete opravdový život a žití se vám smrsklo na TV a internet. Máte tedy dvě možnosti. Nikam nechodit a užrat se strachem, nebo zajít pro léky a uklidnit se. Volba je na vás.

K. (St, 29. 7. 2020 - 19:07)

Pils, ty to dokážeš napsat přesně.

Pils (St, 29. 7. 2020 - 20:07)

Káčko, vím, že víš, že vím. :)

K. (St, 29. 7. 2020 - 20:07)

I proto tě mám ráda :).

Pils (St, 29. 7. 2020 - 22:07)

Aj ja tebe. ♥

Ota (St, 29. 7. 2020 - 19:07)

Tak to je přesný Pils a já právě nevidim smysl proč zastíňovat realitu když stejně to Koronu nevyřeší.A aby mně to přestalo vadit tak to nic neřeší.Je prostě už na nic že to tu je.A pojebaný letadla který to roznesli do celýho světa si už zase začínají lítat jak koukám.Aleši desinfikuju se podle potřeby tam kde si nemůžu umýt ruce.

Pils (St, 29. 7. 2020 - 18:07)

Otíku, na tvůj postoj ke coroně a psychiatrům sedí jeden prastarý vtip: "Pane doktore, opravdu se po těch prášcích přestanu počurávat?" "Ne, ale přestane vám to vadit."

Návštěvník (St, 29. 7. 2020 - 17:07)

Aleš Koronu trochu zlehčuje,co myslíte?

Ččarodějnice (St, 29. 7. 2020 - 18:07)

A v čem? Co děláš navíc než že hygiena a rouška kde je to třeba? Nějak se do práce dostat a fungovat tam musíš

-Aleš- (St, 29. 7. 2020 - 18:07)

Já si myslím že ne.

Reklama

Přidat komentář