Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Ronny (Út, 28. 7. 2020 - 21:07)

Asi dost naivní dotaz. Proč některá holka má chcaní rychlý a okamžitý a jiná ne a při tom potřebují obě stejně? A co pociťuje holka když se ji chce na malou? Jako je to v pipině nebo v močáku nebo celý? Já to třeba když musím nutně cítím na kořenu pinďoura a dovnitř k močáku jako výrazný tlak a nucení. Holky se to stydím osobně zeptat. Tady mi třeba některá z vás anonymně odpoví.

Návštěvník (Út, 28. 7. 2020 - 22:07)

Nejlépe by ti odpověděl lékař. Ikdyž je močové ústrojí dívek stejné,ne každá dívka pojme v močovém měchýři stejně tekutiny než jí to nutí se vyprázdnit. Močák může být hyperaktivní a to pak je močení rychlejší a intenzivní nebo je aktivní méně a pak výtok močí probíhá pozvolněji. Ještě to ovlivňují další faktory jako je skladba stravy,nápojů a podobně. Pocitově dívka vnímá potřebu na močení citlivěji než muž a pocit nucení je vnímám v celé vagíně,zejména kolem ústí močové trubice a dál směrem k močáku ,protože dívky mají močovou trubici kratší než muži a tak potřebu často popisují jako, "že už to mají na krajíčku", a někdy si pomohou rukou,kterou si při velmi nutné potřebě stlačí celou vagínu dovnitř směrem k močové rouře a tím nakrátko urgentní tlak močí lehce zmírní . Proto většina dívek a žen močí skoro okamžitě jakmile si svléknou spodní prádlo .

Ronny (St, 29. 7. 2020 - 09:07)

Moc děkuji. Jestli mohu být ještě zvědavý- proč se po kávě nebo cole a pivu čůrá častěji než třeba po jiných nápojích? Některý holky čůrají světlý ,jiný žlutý, některý před pipinu dopředu jiný dolů a jiný jsem viděl, že mají čůrání do strany nebo víc proudů z pipiny. To mají třeba dvě močové dírky? A tlačí se při tom u holek? Já když čůrám tak nemusím,mně to jde samo.

Návštěvník (St, 29. 7. 2020 - 10:07)

Některé nápoje jsou močopudné a obsahují látky,které dráždí močový mechýř k rychlejšímu vyprázdnění. Pak dochází k prudkému krátkému močení ale přesto množství vymočené tekutiny bývá zpravidla menší než při jiném vykonání malé potřeby. Barva moči souvisí s různými aspekty ,tmavší moč bývá po ránu, po kávě, po konzumaci kořenové zeleniny...naopak světlá vodnatá moč bývá při konzumaci neochucených nápojů včetně vody samotné. Tmavší moč bývá často také příznakem onemocnění zejména jater nebo ledvin. Proč dívky močí různě? Dokonce stejná dívka může během dne močit také různými způsoby. Dívčí vagína to nejsou jen viditelné pysky,tvořící "čárku " v intimních místech dívky,ale hned uvnitř jsou ještě malé stydké pysky a pod nimi je ukrto ústí močové trubice a v zadní části vagíny děložní otvor. Při močení se někdy vagína rozestoupi tak,že močení je přímé ,jindy je vagína méně otevřená a dívka močí buď směrem víc kolmo dolů nebo se přes
nerozevřené vnitřní a vnější stydké pysky proud moči tříští a pak dívka močí zdánlivě do strany nebo i více proudy najednou. To ale neznamená,že dívky mají více než jednu močovou trubici. Stejně jako ty , dívky při močení zpravidla netlačí a vymešovací reflex funguje přirozeně stažením močového měchýře při vyprázdnění. Pokud dívka při močení musí tlačit,pak trpí hypoaktivitou močového měchýře nebo si pouze přeje rychlejší vyprázdnění při běžné malé potřebě, většina dívek spontánně podvědomě
až po vykonání malé potřeby krátce zatlačí, aby vymočila případný zbytek tekutiny,který již zpravidla nebývá výrazný.

Ronny (St, 29. 7. 2020 - 18:07)

Já moc děkuju za vyčerpávající odpověď. Když jsem čůral se ségou a díval se a viděl jsem to u jiných holek taky,zdálo se mi,že jim to jde víc než mně, jako že já mám slabší proud a oni širší. Jsem nějak v pinďourovi nemocný nebo se mi to jen zdá? Viděl jsem už dost holek a skoro každá dělá víc širší proud než já. Jestli se mi to třeba jen nezdá. Jestli už otravuju,tak brzdím,ale jsem zvědavý a nemás s nikým o tom moc diskutovat. A kolik může holka vydržet aby se nepochcala?

Návštěvník (St, 29. 7. 2020 - 19:07)

Ronny máš dobrý odhad. Močová trubice u dívek je nejen kratší většinou 3 až 6 cm ale i širší, Navíc čast močové trubice do vyústění (pars perinealis) je ukončena hvězdicovitě a tak močení dívek je zpravidla rychle a s výraznějším proudem než u mužů. Kolik může dívka vydržet než by se počůrala je velmi individuální, většinou obsah tekutiny kolem půl litru vytváří urgentní kritickou potřebu se vymočit,ale záleží na variabilitě svěrače, psychické pohodě a druhu nápoje,které byly konzumovány. Jednorázově lze vydržet až 900 ml bez následků,ale jedná se o vyjímky.

Ronny (Čt, 30. 7. 2020 - 17:07)

Já bych jestě měl otázku jako když budu mít poprvé holku, jak se pozná,že se udělala jako já? A když budu chtít aby byla panna to se pozná jako,že má pipinu uvnitř zavřenou v bláně a čůrá jinou dírkou jsem pochopil správně ? Díky

Návštěvník (Čt, 30. 7. 2020 - 21:07)

Ronny,myslím, že to určitě jako citlivý mladý muž poznáš okamžitě a nakonec se sladíte natolik, že budete schopni se orgasmicky vybít najednou. Je určité procento žen,které nejsou schopny orgasmu dosáhnout nebo potřebují určitou techniku milování a to jistě také budeš schopen rozpoznat,co partnerka potřebuje a co se jí líbí a dělá dobře v intimním spojení. Pokud je dívka panna, má poševní vchod obestoupen panenskou blánou,ale tento jí není zcela uzavřen. Samotný hymen je u dívek individuálně elastický a široký a při prvním pohlavním styku se až na vyjímky perforuje. Dívka ale čůrá jinou dírkou než touto. JIž jsem ti vysvětlil ,že vedle poševního vchodu zhruba uprostřed vagíny je ústí močové trubice a odtud dívka močí.

Ronny (Pá, 31. 7. 2020 - 10:07)

Moc díky. Vy jste holka z medicíny jsem se dočetl, tak už nebudu takové otázky dávat. Je mi to ptát se holky blbý, ale myslel jsem,že jste muž, protože píšete jako muž v odpovědi.

Návštěvník2 (So, 1. 8. 2020 - 02:08)

Ronny: Najdi si kamarádku a zkoumej. Nejlepší na to jsou sestřenice, v podobném věku, s kterou máš dobrý vztah a nebude žalovat. Mají úžasné zařízení, ale příroda si s ní moc nevyhrála. Je to málo chráněný otvor do vnitřností, jako by sis udělal díru do břicha a prohlížel si to tam. Jestli jsi někdy slyšel, že má někdo "boční vývod", to když někomu přestane fungovat konečník, tak mu udělají na břiše otvor do trávícího ústrojí, pro odvádění zbytků z těla. A vagina je něco podobného, ale od přírody. Nekontrolovaně z ní pořád něco vytéká. Teda kromě čůrání. To si dokážou řídit normálně. Nekontrolovaně odtéká sekter ze sliznic, tím se jim to čistí. A stejně je to pěkné zařízení, co kluci mají rádi, a ony s ní dělají cavyky jako s pokladem. A při tom by měly být rády, že se jim o to kluci zajímají.

Návštěvník (Pá, 31. 7. 2020 - 16:07)

Vubec si nemusíš připadat hloupě a ptát se klidně můžeš. Jsem dívka ,medička,ale můj nick je v mužském rodě,proto píší takto.

Ronny (So, 1. 8. 2020 - 11:08)

Chápu, když neprozradíte ,že jsem se na to ptal,tak je to takový blbý, ale já když myslím na holku která se mi líbí, neumím ji to říct, bojím se a pak si tajně musím víte jako co,až se vyteču. Když to neudělám už se mi stalo,že se mi o ní zdá a jde mi to samo v noci. Neumím holku oslovit jako že se mi líbí a že se mj líbí holky jak čůrámí a stydím se, ale líbí se mi to.

Návštěvník (So, 1. 8. 2020 - 14:08)

Vidím,že jako mladý muž funguješ fyziologicky naprosto správně . Masturbace i noční poluce ve tvém věku je normální, pokud nemáš partnerku pro sexuální život . Pokud se ti líbí močící dívky je to neškodná anomálie,pokud s partnerkou na tom najdeš shodu a nebudeš svou aktivitou obtěžovat cizí ženy, malé nedospelě dívky a podobně

Ronny? (Čt, 30. 7. 2020 - 18:07)

..kolik je ti let?

Pavla (St, 29. 7. 2020 - 19:07)

Tedy já si zjistila,že když se můžu počůrat a nevydržím, několikrát jsem si to ze zvědavosti změřila, tak to bylo vždy necelých 400 ml a to bylo na poslední vteřinku, jinak bych se pochcala opravdu. Takže půl litru to by bylo až dávno mokro pode mnou a v kalhotech.

Návštěvník (St, 29. 7. 2020 - 20:07)

Jak jsem již uvedl, je to opravdu zcela individuální a některá dívka už při 300 ml obsahu tekutiny v močovém měchýři neodkladně musí vykonat potřebu a jiná vydrží i dvojnásobek. Záleží na stravě, psychice, požitých nápojích, aktivitě močového měchýře a dalších. Myslím,že jsi celkem v normálu a není třeba se zneklidňovat.

XXX (St, 29. 7. 2020 - 20:07)

zeptám se tě přímo. Proč jsi tady na močícím vlákně a co si myslíš o těch,co se ukájejí nad svýmy vymyšlenými historkami. Díky za odpověď.

Návštěvník (St, 29. 7. 2020 - 20:07)

Doktorka.cz je pro mne jako celý web zajímavým zdrojem informací. Protože se chci zaměřovat na specializaci urologie a gynekologie, zaujalo mne mj. i toto diskusní forum. Souhlasím s tebou,že i laik pozná,že některé vložené příspěvky jsou lehce úsměvné a spíše uvolňují sexuální fantazijní potřeby nezralých pubescentů, jiné jsou psané zkušenou rukou a opravdovým prožitkem. Myslím,že je to tak půl na půl. Samotný piss je bežná erotická motivační aktivita,pokud neobtěžuje svobodu a intimní zónu jedince, tím myslím dívky,která k tomu nedává souhlasný postoj.

XXX (St, 29. 7. 2020 - 20:07)

Beru,to je i můj pocit. Jestli to sleduješ tady delší dobu tak na rovinu, nejvíc se tady probírá Klára alias Libor . Tvůj pohled?

Návštěvník (St, 29. 7. 2020 - 20:07)

Klára je současná fikce, sice podle skutečnosti, jak bylo zde uvedeno. Mne spíše zaujala dlouhodobost a dynamika vývoje. Je to psychologicky velmi zajímavé nejen obsahem,ale hlavně reakcemi na "Kláru" od druhých. Klára provokuje, zaujme, uráží, odpuzuje, vyvolává soucit a napětí a v neposlední řadě sexuální piss podtext a závislost nejen mužských čtenářů.Tím je vyjímečná, nebo chcete-li vyjímečný. Je to syrové, tvrdé a v následnosti okamžitě hravé až dětsky naivní a celkově velmi romanticky naturální.

Reklama

Přidat komentář