Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (St, 29. 7. 2020 - 18:07)

Ok, jsem potěšen tvou důvěrou a dej vědět určitě.

Jana (St, 29. 7. 2020 - 15:07)

První rozumný příspěvěk. Předně si uvědom, že jsi na erotických stránkách a co se tady píše je jen snění pánů, kteří by chtěli, aby je holky pomočovali a souložily s nimi, většinou jen a už nejlépe v patnácti.....Na tvůj dotaz ti odpovím. Měla jsem stejný problém, žůžená močová trubice, zákrok u urologa, ten provedl diletaci trubice, trochu to štípne a odcházíš domu. Neboj Jana

Karolína (St, 29. 7. 2020 - 15:07)

Děkuji. Sem píše i moje kamarádka Klára ze stejný skoly, ale chodí o rok níž. Tady ji někteří nevěří. To je legrační. Na ten zákrok asi nakonec půjdu, ikdyž se trochu bojím ukázat se chlapovi,mám tady gynekoložku ženu a to je v pohodě.

Jana (St, 29. 7. 2020 - 15:07)

Aha, takže jsem ti naletěla. No jsem blbá, bod pro tebe.

Karolína (St, 29. 7. 2020 - 15:07)

A co jsem udělala špatně? Jen se trochu stydím před doktorem. Byla jsem na vyšetření jednou +sono a to byla ženská .

Návštěvník (St, 29. 7. 2020 - 15:07)

Nic jsi neudělala špatně, pouze Jana patří podle toho co napsala do skupiny těch ,které slovo Klára popouzí,protože si asi taky myslí, že není.

Karolína (St, 29. 7. 2020 - 16:07)

Aha,to mně vůbec nenapadlo. Měla jsem si to nechat pro sebe

Návštěvník (St, 29. 7. 2020 - 17:07)

Určitě by tě nenapadlo, že tady je tolik lidí, co nevěří nikomu a ničemu. Vše je podle nich jen fikce,holky jsou kluci a když kluk napíše svou zkušenost jsou to jen výmysly . Tím se Karolíno nezatěžuj. Nikdo nemá zapotřebí sem až na výjimky vkládat smyšlenky, proč by to dělal .

Pozorovatel (St, 29. 7. 2020 - 11:07)

Vy jste doktor Mudr.?

Návštěvník (St, 29. 7. 2020 - 11:07)

Ještě ne, 2.ročník

Pozorovatel (St, 29. 7. 2020 - 11:07)

To by souhlasilo se sdílenými informacemi. Díky.

Pozorovatel (St, 29. 7. 2020 - 09:07)

Hele,ty jsi asi ještě holku neměl, že? A proto jsi tak zvědavý.

Ronny (St, 29. 7. 2020 - 09:07)

Ano

Nataša (St, 29. 7. 2020 - 08:07)

Já to mám přesně tak. A když jsem někdy nastydlá tak musím často a rychle a ten tlak se vyčůrat se strašně rychle stupňuje do pipiny a třeba chodím pak každou chvíli.

Wook (Út, 28. 7. 2020 - 20:07)

Chlapi, popravdě,čtu to tady dlouho. Poprvé píšu. Myslím, že je hodně reálných vašich zážitků, ale přiznejme si, že si člověk k tomu nějakou fabulaci přidá, ikdyž se neuskutečnila a máme prostě takové šroubovité fantazie, které bychom s tou dotyčnou chtěly prožít. A pokud sem píšou holky? Teď se to dost vytříbilo a některé "holky" byly opět podle mne neuskutečněné fantazie mladých náctiletých kluků a ty nakonec stejně zakrátko zmizeli. Klára a spol. to je pro mne osa. Přijal jsem ji jako reálnou , vůbec si nedokážu představit chlapa, který by tomu věnoval tolik času, ale hlavně jsou zde jednoznačné ženské emoce,které muž nezná a necítí. A Matlák? To je podle mne nešťastník s postižením,který možná omylem našel diskuzi, která když si "uhoní do vyteklýho" mu dokáže zpříjemnit vnitřní sexuální potřeby. U Pissíka jsem byl přesvědčen do poslední chvíle, že je to starší ženáč í,co nemá sex s partnerkou a tak se ukájí zde, překvapil mne a přeju mu štěstí, protože holku na vztah přes močení najdete těžce, obráceně to možné je Nejprve vztah a pak pozvolna sex a pissing. Takovou ženu už mám doma 16 let.

omyl (Út, 28. 7. 2020 - 22:07)

žádná žena aby takto nepsala. je to fakt brutál.

Jo, (Út, 28. 7. 2020 - 22:07)

to asi máš pravdu,ale urinoterapie je léčivá pro tělo. Takže žádný brutál, jen předsudky těch,co to nevědí.

MIke (Út, 28. 7. 2020 - 20:07)

Klárko děkuji za příspěvky a jsem moc rád ,že píšeš a pozdravuji. Jestli ti dnes přijel Libor tak asi už nebudeš mít náladu číst nebo psát ,ale tak třeba si ho přečteš ráno. A k těm dohadům ohledně nastydnutí a zánětů - moje starší sestra s tím měla problémy do těhotenství každý rok i třeba dvakrát,třikrát a až pak se to zklidnilo. Každá ženská to má jinak citlivý, nekdo dýchací cesty, nekdo spodek.

Todd (Út, 28. 7. 2020 - 19:07)

Tak tak, a když si na ni holka při čůrání kouká tak je to opravdu hodně IN a náskočný.

... (Út, 28. 7. 2020 - 15:07)

teď odpoledne u bankomatu v Pardubicích. Jedna holka vybírala druhá čeká a s rokou pod šaty na kundičče a neklidně pohupuje nohama. Něco si pak řeknou a odcházejí vedle do parčíku. V tomhle vedru nikde nikdo a myslím,že se tam asi někde vychčije. A taky jo, u nedaleké lavičky už je na bobku a druhá hlídá. Vidím dost z dálky její světlý vodový chcaní a kundu jen velmi nezřetelně. Je to tak 50 metrů daleko. Když odešly jdu se podívat na místo, je tam louže ,pomalue se vsakuje. Odhaduji že vychcala tak půl litru a to už je dost . Když musíš,tak musíš.

Reklama

Přidat komentář