Reklama

Má 15ti letá dcera chce nosit plenky

CD95 (Čt, 23. 4. 2020 - 10:04)

Ahoj Kiky, četl jsem poslední příběh bohužel až teď-blíží se zkouškový a nemám teď moc extra čas. Ale bylo ti mooc super a moc děkuju. Moc rád si přečtu něco dalšího. Měj se krásně.

Kikina (Čt, 23. 4. 2020 - 15:04)

Ok díky něco se tam určitě ještě něco najde a něco mám i rozepsané. Akorát jsem teď u kámošky tak když tak o víkendu. Zatím ahojky.

Kikina (Út, 21. 4. 2020 - 09:04)

Každopádně svět okolo nás je jebnutej. Kdo chce tvrdit něco jinýho tak si jenom lže do kapsy. Máme tu války genocidy a další věci. Máme tu magory kterým z té relativní normálnosti jebne pak vezmou zbraň do ruky a jdou střílet lidi. Viz ten šílenec včera v Kanadě nebo ten co střílel letos u nás v té nemocnici v Ostravě. Nechci tady mávat nějakými zásluhami ale třeba my s mamkou protože si to můžeme finančně dovolit tak jsme poslaly i nějaké peníze pro příbuzné obětí toho ostravského střelce. Každopádně svět okolo nás není a nikdy nebyl normální denně se dějí věci nad kterými se nikdo už ani nepozastavuje a tak mě nepřestává fascinovat jak má někdo potřebu řešit něčí pokakaný plenky nebo kalhotky. Tolik k tomu z mojí strany. Sorry za ot. Kiki.

heppy (Út, 21. 4. 2020 - 09:04)

Přesně tak, jen bych dodal že ať to lidé klidně řeší, ale když nedovedou nahlédnout na tuto věc objektivní optikou a racionálně přehodnotit podstatu té věci, mohli by se alespoň zdržet kritiky. (Já se také neofrňuju nad strejcema co po tisícípasesátý funěj na misionáře na své znuděné manželce... například)

heppy (Út, 21. 4. 2020 - 13:04)

... teď jsem se vyjádřil kriticky k “normálnosti“, uznávám, každý chceme obhájit svůj vnitřní vesmír no. Strejc ať si funí, jeho stará ať se nudí, masochista ať si nechá propichovat vejce či jiné věci, transka ať si nosí punčochy a lodičky, atd. každý svého štěstí strůjce a cesty k němu nejsou vždy v souladu se všeobecným vkusem, ale nejsme stádo ovcí a v našem zájmu doufám nikdy nebudeme.

pavel (Po, 20. 4. 2020 - 20:04)

Můj názor , tohle je pořád lepší než chlastat , krást , znásilňovat atd ,,,, raději posranou prdel než ,,,ukrást něco , abych se mohl vožrat a vožralej někoho znásilnit a týrat .

Návštěvník (Po, 20. 4. 2020 - 20:04)

znáš se zřejmě docela dobře

otázka (Po, 20. 4. 2020 - 20:04)

O tom není pochyb.

Návštěvník (Po, 20. 4. 2020 - 19:04)

Omlouvám se že vám sem lezu do diskuze , ale , můžu se zeptat na oblíbenou značku a z kterého e-shopu nakupujete ? chci zkusit něco jiného než molicare.

Evka (Po, 20. 4. 2020 - 16:04)

???

Kikina (Po, 20. 4. 2020 - 12:04)

Svoje jsem k tomu napsala a dál už se o tom nehodlám bavit. Počůrávani a pokakáváni není protizákonné a nikdo mi to nemůže zakázat a komu se to nelíbí ať zadeček si políbí :0)

Návštěvník (Po, 20. 4. 2020 - 12:04)

Jen jsem chtěl podotknout, že společnost jde spíše do řiti a plenek, než k normálnímu fungování. A ty jsi toho zářným příkladem

Lena (Po, 20. 4. 2020 - 12:04)

Dnes je normální být nenormální. Být normální, obyčejný člověk je jakoby stigma a k výsměchu. Tím se vlastě nenormalita stává standardem a popírá sama sebe.

Kikina (Po, 20. 4. 2020 - 10:04)

Bejt "normální" je nuda :0) já se klidně podepisuju pod příspěvek pisatele heppy. Jsem pro absolutní svobodu a každý má právo dělat co ho uspokojuje když tím neomezuje nikoho dalšího a neškodí svému okolí. CD95 dala jsem dohromady i pokračování tentokrát z hokejového zápasu tak někdy během dneška to budeš mít v mailu.

Návštěvník (Po, 20. 4. 2020 - 11:04)

Když jsem byl malý kluk, tak jsem si přál být veliký a dospělý. Dnes je to naopak. Dnes se to ovšem prezentuje jako svoboda. Kdejaká úchylka je dnes svoboda. Podle toho taky společnost vypadá

anoným (Po, 20. 4. 2020 - 10:04)

Já mám velký problém s nošením plenek v dospělosti

Návštěvník (Po, 20. 4. 2020 - 10:04)

To se nedivím, když k tomu není zdravotní důvod.. Zřejmě jsi normální

heppy (Po, 20. 4. 2020 - 12:04)

je normální trénovat lidi v zabíjení jiných lidí? Podle všeobecných standardů ano, konec konců všechny státy mají své oficiální armády, zbraně a tisíce lidí co se podílí na zefektivnění této činnosti. Kdo tedy určuje co je normální a co ne? Protože já nemám na lidi takový dopad jako blb co se nechal přesvědčit aby někomu zabil bratra, syna, otce, nebo dokonce matku, dceru, sestru...

Návštěvník (Po, 20. 4. 2020 - 14:04)

Vím, že to k tématu nepatří, ale vzhledem k tomu, že se diskuze ubrala tímto směrem: Mnoho lidí považuje za normální třeba potraty a ještě to nazývají právem a svobodnou volbou. Přitom toho ženy mnohdy litují a ani jim to nepřináší žádné dobrodiní, jak je prezentováno.

Návštěvník (Po, 20. 4. 2020 - 13:04)

braňte svět a mír plenami a podělanými zadnicemi. To uděláte rozhodně dobře

Reklama

Přidat komentář