Reklama

Má 15ti letá dcera chce nosit plenky

Kuba (Pá, 29. 5. 2020 - 15:05)

Za to ty jsi hrozně normální, když jsem lezeš za těma, jak ty říkáš úchylama

Kikina (Út, 19. 5. 2020 - 22:05)

:0)

Pozorovatel (Ne, 17. 5. 2020 - 12:05)

Tak jasně, určitě mu každej závidí prochcaný plíny. Tvl, vy jste tady fakt dobrá sestava exotů, to se musí nechat :D

Kuba (Ne, 17. 5. 2020 - 16:05)

Když se ti nelíbí tak proč sem lezeš

Kikina (So, 16. 5. 2020 - 23:05)

Nuda. Chybí mi tu Anežka.

Kuba (Ne, 10. 5. 2020 - 16:05)

Ahoj, ještě mě napadlo zkus rovnou dvě pleny, pak máš menší riziko že se budeš muset přebalovat někde venku

stalevplence (Po, 11. 5. 2020 - 00:05)

dvě pleny bude moc okate víš jak to bude poznat třeba v marketu

Kuba (Čt, 14. 5. 2020 - 22:05)

Musíš nosit volnější kalhoty nebo tepláky dělám to úplně stejně. Navíc mám méně přebalování takže úplně top. Akorát blbý je když jdu s přáteli na pivo to těžko mění dvě plenky ale je to lepší než tam chodit každou chvíli.

stalevplence (Út, 5. 5. 2020 - 22:05)

Čtu vaše komentáře a kroutím hlavou ja pleny nosit musím ze zdravotních důvodů celej život pomočuji se a zažívám celej život jen ohledně plen ponižování a posměch od lidí které to zjistí nebo se to nějak provalí. O škole, učňák/ intr radši nemluvím vždy jsem byl posměchem a jen na mě pořvávaly aj dnes plínko, pochcánku, počůránku, miminko atd... Nyní jsem ve stavu že pomočování a únik postupem věku se jen zhoršuje docházím pravidelně na urologii a je mě pravidelně prováděno Cystoskopické a urodynamické vyšetření vloni jsem docházel i na rehabilitaci na jednotlivé i skupinové cvičení výřivku a rehabilitaci na vojtovu metodu kde jsem kolikrát byl požádán o vysvlečení do spodního prádla které ja nemám ani nikdy v životě nenosil takže kolikrát do pleny či gum. kalhotek jednou jsem byl na rehabilitaci na cvičení jen v body bylo mě trapně. Asi bylo by to pro Vás některý potěšení ale pro mě je to spíše celej život ponížení a trapasy s kterými musím bojovat.

Kuba (Čt, 7. 5. 2020 - 15:05)

Ahoj, chápu že to není lehké ale zkus nad tím takhle nepřemýšlet a když ti někdo bude ohledně plen něco říkat tak ho vyslechni a vůbec se nad tím nepozastavuj jinak ti to budou dělat pořád a zbytečně si uděláš psychickej blok já bych za to dal snad všechno co mám a máš pravdu užíval bych si to každou minutu bych byl šťastnej. S pozdravem Kuba

stalevplence (Út, 19. 5. 2020 - 10:05)

někdy to nejde na tom nepřemíšlet když jsi odkázán na celej život a zažíváš i trapasy stím spojené tak tě to spíš někdy s...e a jde ti to na obtíž spíš

stalevplence (So, 9. 5. 2020 - 00:05)

Možná máš pravdu ale stalo se mě kolikrát že jsem jel v látě na kole měl jsem plenu a kraťasy a nebo body a kraťasy mě malinko sjely bylo to vidět a hned banda puberťáků a větších dětí převážně cigáňat pořvávaly na mě ty jo on má bodíčko on je miminko haha máš i plenku ukaž nám jí jak máš plínu nebo jsem se musel venku přebalit zajel do ústraní a stejná situace vyrušen podobnými výrostky je ukaž nam plenu atd. to nevíš co dělat utéct nebo co a když máš kalhoty nebo kraťasy stažené už ke kotníkům tak už se špatně utíká

Kuba (Ne, 10. 5. 2020 - 13:05)

Ahoj, zkus nereagovat nebo pleny s větší absorpcí. Ale přijde mi že to je jen závist

stalevplence (So, 16. 5. 2020 - 23:05)

koho závist

Kuba (Ne, 17. 5. 2020 - 16:05)

Těch lidí co se ti smějí

stalevplence (Út, 19. 5. 2020 - 10:05)

si nemyslím že by mě někdo záviděl pleny gum. kalhotky body, overaly a chodit celej život jak přerostlé mimino ještě jsem nikoho nenašel

Kuba (Út, 19. 5. 2020 - 17:05)

Ahoj, já ti závidím už teď

stalevplence (Čt, 21. 5. 2020 - 23:05)
Pravý Počuraný (Po, 4. 5. 2020 - 10:05)

I když je 24 let tak někdy sem tam si dávám pleny a nědy se mi tam zadek nepokakal

stalevplence (So, 25. 4. 2020 - 00:04)

ja jksem na plenach 45 let musím

Reklama

Přidat komentář