Reklama

Obřízka

Martin (Po, 20. 7. 2020 - 09:07)

Ano, další zaručené zprávy, a znovu ověřené a nekolikrat potvrzené přímo na místě... Tak po tomhle už nevěřím ani jednomu...to už je třetí dokonale zaručená a pravdivá verze o Tondově skonu. Poslední dobou mám čím dál větší pachuť a pocit, že celé toto je jeden velký fejk...ono i spousta historek "z Tondova života", které tu vyprávěl on sám je dost neuvěřitelných....

Návštěvník (Po, 20. 7. 2020 - 09:07)

Proč tady místo diskuze o obřízce diskutujete o ničem ?

Matylda (Út, 21. 7. 2020 - 18:07)

protože to Tondu přestalo bavit (divila jsem se, že sem pořád chodí) - dost tady psali pod jeho jménem.
Jinak obřízka je blbost v tom měl naprostou pravdu, jedna z nejhorší je asi faraonská.

Návštěvník (St, 22. 7. 2020 - 00:07)

Ta se ale dělá ženám , je to pěkné svinstvo z muslimského světa .

Zkoumal (St, 22. 7. 2020 - 01:07)

Všechny obřízky jsou sračky - všechny obřízky zmenšují sexuální vzrušení.

Steve (Čt, 23. 7. 2020 - 00:07)

A co když je to hele u chlapa nutný? Co? To má pak chlap mít obrovské bolesti a mít totál po vzrušení a po sexuální slasti?

Matyldo,Matyldo! (Út, 21. 7. 2020 - 19:07)

Tondu? ...a přestat ho to bavit, psát o předkožkách??...To je Abundantně Abruptní Absurdita! Navíc měl (či stále má) svůj "modrý" nick, pod kterým nikdo jiný nemohl psát! Naopak to On psával pod mnoha nicky! A obřízka není vůbec blbost. Nastudujte si to, Matyldo o:)

Matylda (Út, 21. 7. 2020 - 19:07)

Co vím - tak někdo si pořídil nick, ve kterém zaměnil a za alfa což mám dojem mima a ouha (už si přesně nepamatuji) si toho hned nevšimly a divily se - co píše za bláboly. Ani se tomu nedivím -na mobilu se možná ani rozlišit nedalo.

Návštěvníci (Po, 20. 7. 2020 - 16:07)

Protože tady se diskuse o obřízce zakázala v momentu nástup Gina na toto vlákno. A jak vidíš, tak tento stav nejen že přetrvává, ale ještě více se akcentoval po jeho odchodu. Něco jako když skonal Michael J. , tak začal více vydělávat a tady je to stejné. To jen nasvědčuje předem připravenému odchodu Gina a nástupu Sladina.

sirotek (Ne, 19. 7. 2020 - 02:07)

už to více neřeším a RIP Tony.. ale nemohl jsem úplně mlčet. Informace stará 2 dny ..

Skeptik (Ne, 19. 7. 2020 - 12:07)

Ta informace zaměstnavatele-zprostředkovatele zní dost burlesně bulvárně enigmaticky. Asi jako "jen zaváté stopy, starý klobouk ve křoví; nikdo nic nepochopí, nikdo se nic nedoví". Nešlo by tu informaci jakkoli zpřístupnit? Zkopírovat do těla komentáře? Zkopírovat do nějakého souboru, uložit někde na internetu, a nechat na ni nějaký link?

Kolombo (Po, 20. 7. 2020 - 06:07)

Ano! „Nejde mi to do hlavy! Víte, jedna věc mě opravdu trápí.“ zní to tak jak píšete a navíc je to celé nepodložené! Málem bych zapomněl, není zde více než nutné použít Tondův oblíbený trik - “ kopčím” a okopčit oficiální stanovisko nebo alespoň odkaz? Nejedná se přeci jen o předkožku, ale o lidský život! Tato zpráva : ”Tonda spadl v Hamburku do Labe. Resp. takto - na molu zůstala jeho taška i s doklady plus jedna bota .. Tělo - Tonda - se však nenašlo” ... nešťastná náhoda ? , sebevražda ? nebo dokonce vražda? Nebo Tonda žije někde na Novém Zélandu či Karibiku pod jinou identitou prože, chtěl nový život a užívá si předkožek ?? To musí být podložené policejní zprávou, informací z tisku , atd.

narovinu.. (Ne, 19. 7. 2020 - 02:07)

buďto byl tak ožralej.. a nebo někoho hodně nasral.. To, že se nenašlo tělo je prý divné.. - už někdo mělo vyplavat..

sirotek (Ne, 19. 7. 2020 - 02:07)

Je to všechno jinak. Podle vyjádření zaměstnavatele - zprostředkovatele - Tonda spadl v Hamburku do Labe. Resp. takto - na molu zůstala jeho taška i s doklady plus jedna bota .. Tělo - Tonda - se však nenašlo.. Takže žádný covid a žádné spopelnění..

Martin (Pá, 17. 7. 2020 - 17:07)

Jasný.... samozřejmě....je i vtipný, že se ztratil gin a je tady Aladin...

Návštěvník (Pá, 17. 7. 2020 - 16:07)

Ignoruje toho cirkufetišistickýho Martina. Obřezanej vytváří a šíří největší bludy a prasárny.

Martin (Pá, 17. 7. 2020 - 16:07)

A klidně si to napiš i do té svojí neexistující knihy :-)

Martin (Pá, 17. 7. 2020 - 16:07)

Á pan Zkoumal tady začal moralizovat a zkoumat, kdo je horší...do Jirkova klidně zajedu, i když jsem to nepsal. 50 procent příspěvků podepsaných jako Martin jsem ani já nepsal. Ohledně pošťuchování s Tondou, však on si také nebral servítky...a navíc,ty vyložené sprostoty na něj jsem ani já nepsal.... Necítím vůči němu žádnou vinu...spíš je mi ho líto jako člověka, že byl sám, zasvětil svůj život nesmyslu a jak skončil. Jenže probrat dřív se nechtěl....a žádný staromódní gentleman, jak tady o něm mluvíte nebyl....byl to samorost a mnohdy pěkný hulvát....to ho ale nijak nedegraduje abych si ho nevážil jako člověka, jedinečného a vyjímečného...obdivuji na něm jediné, jeho houževnatost a to jak tomu co dělal, opravdu věřil.....
Tak a teď tady Zkoumale zase napiš ty své litanie a chlísty o obřízce a nezapomeň připsat jak jsem horší než ty a zkažený.

Aladin (Pá, 17. 7. 2020 - 16:07)

Hm, tak jo. Jenom nevíš,že jsem tam byl ve stejnou dobu taky,tak nezapírej.

Martin (Pá, 17. 7. 2020 - 09:07)

Zkoumale, Samozřejmě, že vsichni nejsme obdařeni funkční předkožkou a od toho je tu pak obřízka. Sám ji mám a svoje už jsem k tomu řekl...Tonda mi za to nadával, že jsem zvrácený fetišista. Ale nevím (nechapu) proč by o tom někdo, kdo si nechal před x lety udělat obřízku měl potřebu pořád diskutovat?? Sám už se na tyto stránky chodím několik let jenom bavit...myslím si, že bavit se sem chodil i Tonda. Nebral to tu vážně, jenom mu dělalo prostě dobře to občas pořádně nandat "Zkoumalovi".
Tak Steve, začni diskutovat k tématu. Ostatní se určitě přidají

Reklama

Přidat komentář