Reklama

Obřízka

tak (Čt, 23. 7. 2020 - 20:07)

jistě, ani já neberu smrt za řešení natož sebevraždu, ale stačí si všimnout, co Toník krátce před jeho odmlčením se sám psal. Že by mu to ani moc nevadilo, kdyby zemřel na koronavirus. Docela mi to tehdy šokovalo, v době, kdy nikdo nečekal, že už psát nebude. Peněz vydělával dost, dostal i za úraz, nějakou rentu mohl pobírat. Ano, měl nepřítele Zkoumala, ale asi byl rád, že ho měl, jeho psaní na internet bylo asi jeho hlavní náplní. Nemá cenu řešit, jak se do vody dostal (někdo psal, že jsem si řekl, mohl skočit sám, ale v opilosti se snadno spadne, nevíme). Já mu víckrát psal o ženské, on sám nechtěl. Je možné, že v životě ženskou neměl a už neměl odvahu, jak by to bylo s potencí a tak. Jeho maminka asi zemřela žalem, prý až po něm. Pokud to neskončila sama, chápal bych to. Je ho škoda, byl talent, ale mrhal to špatným směrem na nesmysly. Bez něj tu nikdo téměř o obřízce nediskutuje. Ono není moc o čem, to je pár věcí a dokola to nemá cenu. Byl to nešťastný život a přitom nemusel být, mohl dělat faráře, lidi by si ho vážili, on by byl výraznou osobností. Takhle byl svým způsobem taky výrazný, ale v podstatě nic pozitivního. Jak boj s větrnými mlýny.

Návštěvník (Čt, 23. 7. 2020 - 21:07)

Na sebevraždu moc nevěřím, i když psal, že by mu nevadilo umřít. Možná byl jen smolař. Ten úraz si taky určitě neudělal chtěně. A přesto se to stalo. Stejně tak mohlo dojít k nešťastnému utonutí.

to (Čt, 23. 7. 2020 - 21:07)

se ani nedozvíme. I to utonutí, tak tu zprávu má ta plavební společnost, fake to není, ale mohli být taky nepřesně informováni. Záleží, kdo jim to sdělil, jestli rodina, nemusí to být pravda, ale nejspíš když fungují jako agentura, tak tak. Je ho škoda, kluka. Mluvit se s ním nedalo, byl zatvrzelý, ale blbec teda nebyl. Talent a nijak to nevyužil.

Zkoumal (Pá, 24. 7. 2020 - 15:07)

Citace ze stránek plavební společnosti http://www.csplo.cz/vzpominka.htm, je tato:
“ Oznamujeme plavecké veřejnosti že dne 7.3. 2020 se nešťastnou náhodou utopil v Hamburku pan Antonín Vlas zvaný “Farář”. Ve věku nedožitých 59 let. Čest jeho památce. Kdo jste ho znali vzpomeňte.”.... teď snad už nikdo nemá pochyb R.I.P. Tondo.

ještě něco (Čt, 23. 7. 2020 - 18:07)

Tonda fanaticky bojoval proti obřízkám, přitom byl tolerantní vůči trvale stažené předkožce. Tak nevadí jen u menší části mužů, nechávat to tak je dosti rizikové, i u dospělých. Svým způsobem jsou možná horší případy, kdy to zaškrcuje jen trochu, krev odtéká, jen trošku přiškrcená, lymfa odtéká hůře.Lidi zkouší všechno možná a nedojde jim, že nechat předkožku vzadu je může docela zmrzačit, způsobit různě velká trvalá poškození žaludu. Ono se taky nedoporučuje nosit ponožky s lemem, který se zařezává, guma je moc úzká. A vůbec tady nehrozí odumření nohy (chodidla), může ale dojít k poškození žil, něco jako křečové žíly, komplikací je více. Kdo chce mít trvale odkrytý žalud, tak (téměř) nerizikové je zařídit si obřízku, ne nechat předkožku vzadu a spoléhat, že nebude moc zaškrcovat. Konec předkožky je fyziologicky trošku užší, jinak by předkožka volně cestovala sem a tam, jak tomu bývá u částečných obřízek. Jsou lidi, kteří nosí za žaludem trvale škrticí kroužek, u někoho nejsou viditelná poškození, ale zdravé to není rozhodně. Někomu to může způsobit dost velká poškození.

Martin (Čt, 23. 7. 2020 - 14:07)

Hmmm....tak to je mi opravdu líto a omlouvám se, že jsem tomu prvně nevěřil....ono je to těžké, když si tu z toho každý dělá srandu a píše smyšlené příběhy o covidu, zápalu plic atd...... Takhle to skončit nemělo...doufal jsem, že se Tony dá dohromady, vzpamatuje, najde si ještě vztah a přestane s tím nesmyslným aktivismem.....přál bych mu to....ale bohužel.... nikdo nevíme jak dopadneme, koho potkáme a jak ti co potkáme ovlivní a změní náš život....

tak (Čt, 23. 7. 2020 - 18:07)

i člověk s dosti vysokou inteligencí může jednat zcela nerozumně a pomateně. Pro něj byla smrt možná vysvobození, sám tak psal. Nakonec není vyloučené, že do té ledové vody skočil sám.

oznámení o Ton… (St, 22. 7. 2020 - 19:07)

http://www.csplo.cz
(v textu na stránce..)

jinak k té agentuře - všimni si na těch stránkách nenápadné položky menu: "Zaměstnanecká agentura pro lodní posádky". Stačí to tak, pane Chytrý ?

Návštěvník (Pá, 24. 7. 2020 - 14:07)

Ano je tam vlevo rubrika :” vzpomínáme” http://www.csplo.cz/2020/7/vlas.jpgp

děkuji (St, 22. 7. 2020 - 20:07)

za podloženou informaci. Jistě, někdo může tvrdit, že stránky jsou fake, ale to by mohl tvrdit, že fake jsou např. stránky katastrálního úřadu nebo nějaké střední či vysoké školy/fakulty. Já docela věřil tomu zápalu plic, to utopení jsem nevylučoval, ale bral, že podobných variant může být ještě tucet. Nyní beru za podloženou zprávu. Zdejší diskuze zcela opustila téma obřízky, zvl. v její fanatické podobě. Není Tonda a nikdo nemá potřebu fanaticky něco tvrdit. Občas se tu mihne nějaký příspěvek k obřízce a ne k Tondovi, ale diskuze, pokud vůbec nějaké jsou, tak v klidu. Tonda byl fanatik a zcela tu téma zazdil. Jemu bych nic špatného nepřál, ale mnohde si asi oddechli, myslím různé kliniky, kde provádějí obřízky.

Návštěvník (St, 22. 7. 2020 - 19:07)

Tak to mě dostalo. Ze všech těch možných skonů, mě přišlo to utopení, jako málo důvěryhodné. Spíš jsem věřil tomu zápalu plic. Hledám na tom webu, jestli to není feik, ale asi je to pravé. A nikde jinde kromě tady, by si z toho nikdo srandu nedělal. Takže je to fakt.

Brouk (Út, 21. 7. 2020 - 18:07)

"Zavři oči brouku .."

Matylda (Út, 21. 7. 2020 - 18:07)

Prováděla se ve starém Egyptě - mumie - asi kvůli bisexualitě duše

Martin (Út, 21. 7. 2020 - 16:07)

To stejné tady tvrdil Libor...to stejné tady tvrdí kdekdo....kdybyste se alespoň ujednotili a přišli s jednou verzí.....je to hnus takto o někom mluvit a neustále přinášet nové a nové verze o jeho ÚDAJNÉM úmrtí. Mimochodem Tony má na netu profesní životopis, kde je jeho zaměstnavatel uveden, není to žádná agentura...a žádná agentura ani na internet nedá jen tak nečí parte.. tím spíše v dnešní době, kdy se pořád dokola řeší ochrana osobních údajů...proto tomu nevěřím, Brouku.

Žerik (Út, 21. 7. 2020 - 15:07)

no když myslíš..
Ale jinak - kéž bys měl pravdu!! - a vše byla naprostá LEŽ. A Tony by seděl u Kapitána nebo by tu řádil jako Gin .. - kéžby!! Jenže "život je pes .."

Strach (Út, 21. 7. 2020 - 18:07)

Prostě ať je to jak chce, Gin tu není. “Le Roi est mort, vive le Roi!” Kdo si teď nasadí korunu a ujme se žezla a předkožky..? Nikdo takový tu ze země “intaktivistů” není...a není-li vůdce pak padnou naše předkožky jako hlavy sťaté bojovnými a nenasytnými “Hraboši bodovým”!! Cirkumfetištisty??? To bude ráj pro Zkoumaly!

Martin (Út, 21. 7. 2020 - 14:07)

Tony přes žádnou agenturu nepracuje a nepracoval. A navic, žádná pracovní agentura nikdy nezveřejňuje na internetu parte svého klienta. Takže z mého pohledu se jedná o další sprosté lži....

Návštěvník (Út, 21. 7. 2020 - 15:07)

Brouku, to psal jediný člověk, který Tonyho znal v reálu, nick už uvádět nebudu. Narozdíl od čmuchalů a povídkářů z Doktorky

sirotek (Út, 21. 7. 2020 - 09:07)

Tak se včera našlo tělo. 2 km od místa tragédie. Agenturní prostředník někam zavěsil parte .. ale nemám teď čas dohledávat jeho stránky. Jinak BRD policie se s ním moc nebaví (detaily..), přesné info má pouze rodina. Takže tím moje role zde končí..
Jinak pro šťouraly - já ty infa mám zprostředkovaně od lidí co se v tom angažují a samozřejmě nemohu a ani nechci pustit konkrétní jména atd.
Jen snad jedna korekce Libora - nejdřív umřel Tony.. ne jeho matka. A bydlí v sousední +/- vesnici.. ale to Libor asi ví, beru jím udaný název jako "akronim".
Takže Draci - ke Kapitánovi je to už zbytečné a Aladin je nejspíš uprchlík z Arabia Felix .. či kde se ty pohádky odehrávají.. A věřím, že pravý Tony je také ve své "Arábia Felix" resp. v Novém (šťastném) Jeruzalému ..
Takže "THE END".

Návštěvníci (Po, 20. 7. 2020 - 16:07)

Aladina

Reklama

Přidat komentář