Reklama

Vzrušení z vlastního syna

Anka (Po, 10. 8. 2020 - 22:08)

Je už to řadu let a i kdybych si našla milence tak bych měla strach, nevím co si mám myslet o synovi, je to hodně divné, nikdy by mě to nenapadlo, že zrovna myslí na sex se svojí matkou a ještě v takovém věku, spíš si myslím, že to byl omyl, já osobně neznám žádný podobný případ a ani po tom nepátrám

Návštěvník (Út, 11. 8. 2020 - 18:08)

V sexu nezáleží na věku , ale na kondici. Ženská může pořád a u chlapů je to individuální . Ojel mne šestasedmdesátiletý a osmatřicetiletý se nezmohl kromě ližby nanic . A po případech nepátrej , škoda času , ničeho se nedopátráš . Nebo si snad myslíš , že kdo incest provozuje , že to veřejně přizná . Leda tady na anonymní diskuzi .

Anka (St, 12. 8. 2020 - 23:08)

Ano, ale teď už je to jiné, je to hodně dlouha doba, a teď se cítím jak bych by to měla poprvé a synator je hezký chlap , neříkám že ne , ale nemohu věřit, že zrovna by chtěl sex semnou, s vlastní matkou, nejde mi to do hlavy

Abe (Čt, 13. 8. 2020 - 00:08)

Ve hře jsou dva city. Synovská láska a pohlavní touha, která se mohla vytvořit už v raném dětství. Říká se tomu Oidipovský syndrom. Pokud v cestě není jiný muž, (soudím dle stavu vaší pochvy, není), má synek mimořádnou motivaci. Jsme na světě jen jednou (s ohledem na věk), se před ním svlékněte a zeptejte se jej, jestli vás takovou chce. Na důkaz touhy bych jej nechal onanovat, až do vyvrcholení výstřikem. Pokud vás bude chtít i po té, děj se vůle Boží. Užijte si to.

Anka (Čt, 13. 8. 2020 - 06:08)

Svlékat se určitě nebudu, to opravdu né, na to nemám

Marie (Pá, 14. 8. 2020 - 04:08)

Pak nechápu proč jsem chodíš když nechceš nic podniknout. Já měla podobné problémy, napsala jsem na poradnu,vše jsme vyřešili a já jsem šťastná. Myslím že ta adresa tady někde je.

Abe (Ne, 9. 8. 2020 - 22:08)

To není problém, ale přednost. Pokud je pochva řádně vlhká, je to rozkoš pro oba. Jedna moje spolužačka jí měla obrovskou, protože masturbovala s velkými předměty. Když jsem s ní souložil, musel jsem přistrčit ruku, abych sebe, i jí udělal.

Abe (So, 8. 8. 2020 - 02:08)

Onanovali jsme spolu, když mě bylo přes čtyřicet a jí přes sedmdesát.

Cože (Pá, 7. 8. 2020 - 07:08)

Nevim,ja jsem to mame proste rekl ale bylo to prez skype,a potom kdyz jsem prijel domu tak jsme se otom bavili a ja ji rekl co me strasne nani vzrusuje a vyndal jsem si ptaka a necekal jsem dlouho,mamka se zacala svlekat a bylo to,netusil jsem ze i v 70 letech se holi a ma tak krasnou picku a mokra je vic jak mladsi zeny,dovolila mi vsechno,jenom mi trochu vadilo ze se porad smala,jestli nervy nebo co,nevim.

Oleg (anonym) (So, 29. 8. 2020 - 20:08)

tak přesně takhle jsem to udělal se svou druhou tetou a dopadlo to stejně, jenže jí bylo tenkrát 63, ale co ta dokázala při masturbaci, to jsem nezažil....

Anka (Pá, 7. 8. 2020 - 09:08)

Kdyby něco takového udělal, než smích tak by mě asi spíše zaseklo, kolik je vám let prosím?

Cože (Po, 10. 8. 2020 - 10:08)

No uz jsem starsi pan,bude mi padesat a musim uznat ze jsem vazne netusil jaka je divosla,vtech letech

Abe (So, 8. 8. 2020 - 02:08)

Já jsem s matkou žil ve velmi intimním, oboustranně, výhradně onanistickém vztahu. Měla utkvělou představu, že častá onanie mne u ní udrží a že se o ní postarám. Byla velmi vnadná a vzrušující, navíc i ona mne provokovala nahotou a masturbací. Když si myslela že se s ní chci pářit, vždy mne praštila do varlat tak, že mne to přešlo. Pak jsem se musel několikrát vystříkat aby měla jistotu, že k tomu nedojde.

Martin (So, 8. 8. 2020 - 03:08)

Praštila do varlat?

Saša (Po, 3. 8. 2020 - 13:08)

Je mi 13,a strasne se mi libi maminka,jakou ma postavu,vlasy,jak se ubleka a hlavne jak voni a jeji kalhotky me strasne berou,nemuzu to vsobe drzet a musim to aspon napsat,mozna ze se maminko poznas,nosis nejradeji ruzove kanga spsikem,nes jich nekolik a musim je stale lizat a vonet knim,vim ze se holis uplne,chtel bych te lizat a celou te vypit.

Návštěvník (St, 5. 8. 2020 - 20:08)

Zopakuj si pravopis ty demente.

Z (Po, 3. 8. 2020 - 13:08)

Z

Návštěvník (Ne, 2. 8. 2020 - 15:08)

Každý to má jinak doma nastavené a pokud k tomu dochází tak se tím nechlubí jako někteří tady. Co je v rodině, dotoho nikomu nic není.
Ať si No Coment myslí co chce.

Miluše (Ne, 2. 8. 2020 - 08:08)

Já si sex se synem jenom představuji, nemohu si pomoci ale prostě mě takové myšlenky vzrušují. Začalo to u mne tak když jsem zjistila že syn onanuje s mojím spodním prádlem a všimla si že po mě pořád pokukuje, že ho s jistou asi sexuálně přitahuji. Nikdy bych nedovolila aby se mezi námi opravdu něco takového stalo ale takové představy mě vždy přivedou k silným orgasmům. Nevím jestli se to stává i jiným ženám ale myslím si že určitě nebudu taková sama. Vím že je to divné ale jsou to jen představy které nepovažuji za nebezpečné nebo špatné.

Návštěvník (Po, 19. 10. 2020 - 12:10)

Tak ja ti udělám syna

Reklama

Přidat komentář