Reklama

Vzrušení z vlastního syna

Návštěvník (St, 5. 8. 2020 - 20:08)

Zopakuj si pravopis ty demente.

Z (Po, 3. 8. 2020 - 13:08)

Z

Návštěvník (Ne, 2. 8. 2020 - 15:08)

Každý to má jinak doma nastavené a pokud k tomu dochází tak se tím nechlubí jako někteří tady. Co je v rodině, dotoho nikomu nic není.
Ať si No Coment myslí co chce.

Miluše (Ne, 2. 8. 2020 - 08:08)

Já si sex se synem jenom představuji, nemohu si pomoci ale prostě mě takové myšlenky vzrušují. Začalo to u mne tak když jsem zjistila že syn onanuje s mojím spodním prádlem a všimla si že po mě pořád pokukuje, že ho s jistou asi sexuálně přitahuji. Nikdy bych nedovolila aby se mezi námi opravdu něco takového stalo ale takové představy mě vždy přivedou k silným orgasmům. Nevím jestli se to stává i jiným ženám ale myslím si že určitě nebudu taková sama. Vím že je to divné ale jsou to jen představy které nepovažuji za nebezpečné nebo špatné.

Návštěvník (Po, 19. 10. 2020 - 12:10)

Tak ja ti udělám syna

Vojta (Ne, 2. 8. 2020 - 13:08)

No záleží jak je syn starý,ale slyšel jsem,že někdy může vyústit jako zhmotnění těchto představ,třeba hravý zápas mezi synem a matkou,všelijak se poštuchují atd.Třeba že na něm obkročmo sedí a drží mu ruce na podlaze dokud se nevzdá a podobně.

No coment (Pá, 31. 7. 2020 - 18:07)

Nič nechutnejšie ako sex s príbuznými asi ani neexistuje....

Všekto sa môže stať aj to,že ľudia z nejakeho dôvodu začnú mať zvláštne sexuálne úchylky... samozrejme to pramení zo psychiky,niečo sa proste v hlave ,, pokazilo"....OK to,že sa niečo ,, pokazilo" beriem môže sa to stať život je nevyspytateľný....to,že to niektorí ľudia obraňujú,že to je normálne a sú agresívny voči tým,čo len krútia hlavou je padnuté na hlavu... proste či matky,alebo synovia, alebo iný príbuzný,čo tvrdia,že to je normálne sú akurát tak ,, normálne" psychický chorí ľudia...v žiadnom prípade človek so zdravou psychikou nebude takéto stavy a úchylky pociťovať... môže to byť hocičo šikanovanie v detstve, prísna výchova čokoľvek mohlo spôsobiť,že sa to takto prejavilo na psychike a najmä na seuxalnej rovine...

Argumenty typu ,,veď zvieratá tiež...a veď sa to v minulosti dialo tiež..." :) Tu budem trocha vulgárnejšia ....jebe vám ? :D...to,že sa niečo deje OJEDINELE v zvieracej ríši, alebo to,že sa v minulosti niečo akceptovalo ešte neznamená,že je to správne a prijateľné pre zdravý vývin človeka :D spamätajte sa tí,čo tomu veria....

Všetci ľudia s úchylkami ! Áno priznávam,že nikto vás nemôže chápať,lebo nezáživajú to, čo vy ...v tomto prípade by ľudia nemali takýchto ľudí súdiť...ale to,že to dobrovoľne niekto aj praktizuje a nielieči sa a ešte vyhlasuje ,,dajte nám pokoj.....nestarajte sa do nás...." :D nie nedáme vám pokoj a budeme sa starať a budete v kazajkách pre vaše dobro,či sa z toho poseriete, alebo nie :D

Lešek (So, 1. 8. 2020 - 11:08)

Dobrý názor,vidím to podobně.

Karl (Čt, 30. 7. 2020 - 09:07)

Kdyby sex mezi blízkými příbuznými nebyl trestný tak by to nikdo neřešil. Je hodně domácností kde dospělí syn dlouhodobě žije jen s matkou a nevyhledává jiné ženy a matky žádné muže. Není to divné?

Mamca (Čt, 30. 7. 2020 - 10:07)

Neni to divne,ale nesmi byt videt ze jejich vztah je uz jinde,venku je to mama a syn a doma divoky milenec co neda pokoj.

Jakub P 187/22 (St, 29. 7. 2020 - 11:07)

Žijeme s matkou sami a jednou aby se už konečně dozvěděla co mě vzrušuje a také ji naznačil jak by to mezi námi mohlo být jsem nechal schválně otevřenou stránku ve vyhledavači s er. povídkami matka syn a odešel do práce, teď vím že když nejsem doma tak si takové povídky čte a vyhledává na netu i jiné stránky o sexu mezi matkou a synem. Tak trochu se i změnila, všímám si že teď chodí doma více upravená, hezky namalovaná a z jejího chování ke mě lze vycítit že se na mě nedívá už jenom jako matka ale i jako žena. Občas si spolu dáme vínko a když je už tak trochu více ovíněná tak mi mezi řečí pokládá ruku na stehno které mi hladí a jednou jsme se tak na sebe zadívali že mezi námi málem došlo k polibku ale nakonec uhnula. V domácnosti spolu žijeme vlastně jako muž a žena, o všem se spolu radíme, všechno děláme spolu, staráme se jeden o druhého, rozumíme si a ve všem se nakonec vždy shodneme. Někdy mám pocit že jsem spíše její partner než syn a myslím si že takový pocit má teď konečně i matka ale zatím nemáme ani jeden v tomto směru odvahu něco více podniknout. Matka je pro mě jedinou krásnou ženou do které jsem zamilován, ženou se kterou bych chtěl prožívat život se vším všudy ať je jakýkoliv.

Návštěvník (St, 29. 7. 2020 - 13:07)

Jiná ženská ti zničí život dnes jsou ty holky samá kráva, máma je máma ta ti nikdy neublíží.

Martin (Pá, 31. 7. 2020 - 22:07)

Asi souhlas pokud se syn zamiluje do matky tak je problém si s nějakou něco začít

Návštěvník (St, 29. 7. 2020 - 11:07)

osstěhuj se a osmostatni se. Finančně i vztahově.jestli nekecáš, řítíš se do průšvihu, ne s matkou, ta má rozum, ale sám se sebou

Návštěvník (St, 29. 7. 2020 - 09:07)

Mám svoji zkušenost, že kd, ž mi bylo asi 17 let pozoroval jsem svoji matku při velmi vášnivém sexu s jejím přítelem v ložnici. Viděl jsem velmi detajlně její pohlavní styk na několik různých způsobů zezadu, na koníčka a i orální sex. Vše jsem pozoroval nedoza řenými dveřmi v nočních hodinách. Byl jsem tak vzrušený, že jsem jejímu příteli záviděl jak si s ní užívá. Samozřejmě jsem u toho ejakuloval. Musel jsem na to mockrát myslet a dokonce jsem se později pokoušel matku svést. Což se mi také jednou po konzumaci většího množství alkoholu podařilo. Sex to byl velmi vášnivý a oboustranně náruživý. Ovšem po vystřízlivění, trapas. Oba jsme se styděli. Matka mi jen řekla, nikdy o tom nebudeme mluvit. Nemluvili jsme o tom ale ještě několikrát jsme si to zopakovali.

Mir (Pá, 31. 7. 2020 - 09:07)

Stalo se mi něco podobného. Vždycky jsem toužil a pořád toužím po sexu s matkou, je prostě sexy a fyzicky mě přitahuje. Jednou jsem se vrátil domů o den dříve než mě čekala a hned po odemčení dveří bytu mi bylo jasné že někoho má v ložnici. Dveře ložnice pootevřené, nakouknul jsem a viděl nahou matku jak souloží s asi tak dvacetiletým klukem v mém věku. Když jsem viděl matku jak ten sex prožívá vzrušilo mě to tak že jsem vytáhl jsem péro z kalhot a začal si ho honit. Pak ji začal šukat ze zadu, kozy se jí houpaly a na mě přišel orgasmus, v tom si mě všimla, na chvilku se v obličeji zarazila, chvíli jsme na sebe dívali a viděla jak stříkám semeno na koberec. Rychle jsem po tom odešel a vrátil se domů až druhý den. Nic jsme si zatím o tom neřekli, chováme se k sobě jako by se nic nestalo ale občas je mezi námi takové divné napětí ze kterého je cítit že i matka myslí na to samé co já, ale na více než tu myšlenku nemáme ani jeden odvahu si dovolit k sobě něco více.

Anka (Út, 28. 7. 2020 - 22:07)

Mě poslal syn adresu na tuto stránku, nevím co si mám o tom myslet, dost pochybuji o tom , že by mi chtěl dělat nějaké návrhy v mých 67 letech

Monika (Čt, 6. 8. 2020 - 02:08)

Proč ne, i ve vašich letech můžete mít plnohodnotný sex a oba si můžete užívat bez strachu z otěhotnění.

Anka (Pá, 7. 8. 2020 - 01:08)

Můj muž bude mít teď v listopadu 70 a abych pravdu řekla, sex nebyl už minimálně 10 let, je pravda, že jsem na sex se synem myslela, ale to byl puberťák, pochybuji, že chce sex semnou a vůbec nevím jak bych reagovala

Návštěvník (Čt, 10. 9. 2020 - 11:09)

Ahoj Anko a kolik je tobe rokú?

Reklama

Přidat komentář