Reklama

Polykání spermatu

blééé (Čt, 15. 7. 2021 - 04:07)

Tak to jste pěkný čuňata, ty i ty tvoje kámošky. To je na Slovensku tak špatně, že nemáte co do huby?

Franc (Čt, 20. 5. 2021 - 05:05)

Je to pěkný když mrdka teče manželce s kundicky a ji lizu a polikam svoji mrdku.

Pepan (Čt, 13. 5. 2021 - 21:05)

Já miluju sperma mojeho mladšího bráchy , kouřím mu ho už dva roky skoro každej večer když už máma spí a nebo někdy během dne když jsme sami doma .Jemu se zas líbí když mi ho strká do zadku a potom když mi stříká do pusy.

Franc (Čt, 13. 5. 2021 - 05:05)

Škoda že se nedokážu sám sebe vykourit. Ale z dlaně tu mrdku rychle olizu. Cizí jsem ještě neochutnal jen mého táty. Špatně splachnul vanu a zůstali na ni zbytky jeho mrdky. Já byl malý nevěděl jsem co to je tak jsem to vzal a dal do pusy.

Steve (St, 12. 5. 2021 - 02:05)

Potrefená husa se ozvala? :-D Jinak já si snad mohu psát kdy chci, ne? O tom ty nerozhoduješ.

Abe (Čt, 13. 5. 2021 - 00:05)

Steve, příteli, někdy ti fakt nerozumím, nebo nechápu procesy tvého myšlení. Tudíž se omlouvám.

Steve (Út, 11. 5. 2021 - 02:05)

Jj, někdo se asi hrozně nudí ...

šárka (Út, 11. 5. 2021 - 02:05)

kdyš mně kluk lízá tak je to obrovská slast a jsem celá mokrá a teču a on přijímá mojí lásku a já podobně pří olizování a cucání hlavičky žaloudku a pár záškubech přijmu jeho teploučký hustý semínko a začnem se spolu líbat akdyš pak znova muže a postaví se mu tak uš se spolu milujeme pa šarinka

Dak (Po, 19. 7. 2021 - 13:07)

To já strašně rád lížu až do konce, někdy výstřiku, jsem pak šíleně nabuzený,no s tím polykáním má žena problém...asi by mi nevadilo se líbat a cítit své semeno, protože pokud to funguje jako ženské stávičky fungují na mně,hned bych chtěl pokračovat

Franc (Pá, 7. 5. 2021 - 05:05)

Rád polikam sve sperma. Nastrikam do dlaně a rychle olizu. Nebo když se vystrikam manželce do kundicky také ji vylizu a vše spolknu. Také když mi ho vykouří tak se libame a předáváme si mrdku s pusy do pusy a podílíme se o ní.

Jirka (Út, 24. 8. 2021 - 17:08)

Děláme to samé, po vylízání nebo vykouření musí přijít pořádné líbání a předávání toho, co jsme nasbírali do pusy. Bez toho snad ani sex nelze zakončit.

Jirka (St, 14. 7. 2021 - 15:07)

Děláme to samé, po vylízání nebo vykouření musí přijít pořádné líbání a předávání toho, co jsme nasbírali do pusy. Bez toho snad ani sex nelze zakončit.

Jirka (Pá, 7. 5. 2021 - 11:05)

Děláme to samé, po vylízání nebo vykouření musí přijít pořádné líbání a předávání toho, co jsme nasbírali do pusy. Bez toho snad ani sex nelze zakončit.

Radek (Čt, 8. 4. 2021 - 15:04)

Strikam hodne, mam hodne huste sperma, holky ho polykaji moc rady. Kdyby tady byly holky, které by měly na sperma chut, dlouhodobe, napis mi na maila a urcite se domluvime na polykani. ([email protected])

Erik (Po, 8. 3. 2021 - 22:03)

Nenabízím ženám svoje sperma.Většina to nevyžaduje, ale některé jsou po něm výjimečně lačné a těm vyhovím. Pracoval jsem na úřadě a z nudy jsem často masturboval. Semeno jsem volně stříkal pod stůl. Záhy si mne podala uklízečka, vnadná důchodkyně. Řekla, že jí nevadí to po mně uklízet, ale že je to škoda s tak vzácnou tekutinou plýtvat. Požádala mne, jestli bych jí sperma ne nechával ve sklínce, kterou mi předala. Vyhověl jsem jí, nastříkal skoro plnou a druhý den byla sklínka prázdná. Nastříkal jsem znova a počkal si na ní. Bez ostychu sklínku vypila a vychutnala. Byla mi vděčná a ptala se co za to chci. Zeptal jsem se jestli to nechce pít přímo z pramene. Nadšeně souhlasila. Sama si vyndala penis a úžasně jej začala rukama a ústy zpracovávat. Měla to čerstvé dvakrát za sebou a ještě dlouho si s mým pyjem a varlaty zamilovaně hrála. Sblížili jsme se a také spolu mrdali. I to ovládala náramně, ale musel jsem ocas včas vytáhnout a dát jí vždy napít.

MARCELA (Po, 8. 3. 2021 - 20:03)

MUJ KLUK SI ODSTŘIKNE DVAKRÁ T POPRVE DOLE A PODRUHÝ NAHOŘE A JE TO SUPER VĚŘTE HOLKY

MP (Čt, 4. 2. 2021 - 23:02)

Jste v evidenci.

Martina (Čt, 4. 2. 2021 - 06:02)

Polikam sperma od 12 a jeto lahoda.

Steve (Čt, 4. 2. 2021 - 02:02)

Vitana přeje Dobrou chut'. :o)))

Návštěvník (Út, 2. 2. 2021 - 19:02)

Dneska jsem snědl svoje sperma

Reklama

Přidat komentář