Reklama

Polykání spermatu

Pepan (Čt, 13. 5. 2021 - 21:05)

Já miluju sperma mojeho mladšího bráchy , kouřím mu ho už dva roky skoro každej večer když už máma spí a nebo někdy během dne když jsme sami doma .Jemu se zas líbí když mi ho strká do zadku a potom když mi stříká do pusy.

Franc (Čt, 13. 5. 2021 - 05:05)

Škoda že se nedokážu sám sebe vykourit. Ale z dlaně tu mrdku rychle olizu. Cizí jsem ještě neochutnal jen mého táty. Špatně splachnul vanu a zůstali na ni zbytky jeho mrdky. Já byl malý nevěděl jsem co to je tak jsem to vzal a dal do pusy.

Steve (St, 12. 5. 2021 - 02:05)

Potrefená husa se ozvala? :-D Jinak já si snad mohu psát kdy chci, ne? O tom ty nerozhoduješ.

Abe (Čt, 13. 5. 2021 - 00:05)

Steve, příteli, někdy ti fakt nerozumím, nebo nechápu procesy tvého myšlení. Tudíž se omlouvám.

Steve (Út, 11. 5. 2021 - 02:05)

Jj, někdo se asi hrozně nudí ...

šárka (Út, 11. 5. 2021 - 02:05)

kdyš mně kluk lízá tak je to obrovská slast a jsem celá mokrá a teču a on přijímá mojí lásku a já podobně pří olizování a cucání hlavičky žaloudku a pár záškubech přijmu jeho teploučký hustý semínko a začnem se spolu líbat akdyš pak znova muže a postaví se mu tak uš se spolu milujeme pa šarinka

Dak (Po, 19. 7. 2021 - 13:07)

To já strašně rád lížu až do konce, někdy výstřiku, jsem pak šíleně nabuzený,no s tím polykáním má žena problém...asi by mi nevadilo se líbat a cítit své semeno, protože pokud to funguje jako ženské stávičky fungují na mně,hned bych chtěl pokračovat

Franc (Pá, 7. 5. 2021 - 05:05)

Rád polikam sve sperma. Nastrikam do dlaně a rychle olizu. Nebo když se vystrikam manželce do kundicky také ji vylizu a vše spolknu. Také když mi ho vykouří tak se libame a předáváme si mrdku s pusy do pusy a podílíme se o ní.

Jirka (Út, 24. 8. 2021 - 17:08)

Děláme to samé, po vylízání nebo vykouření musí přijít pořádné líbání a předávání toho, co jsme nasbírali do pusy. Bez toho snad ani sex nelze zakončit.

Jirka (St, 14. 7. 2021 - 15:07)

Děláme to samé, po vylízání nebo vykouření musí přijít pořádné líbání a předávání toho, co jsme nasbírali do pusy. Bez toho snad ani sex nelze zakončit.

Jirka (Pá, 7. 5. 2021 - 11:05)

Děláme to samé, po vylízání nebo vykouření musí přijít pořádné líbání a předávání toho, co jsme nasbírali do pusy. Bez toho snad ani sex nelze zakončit.

Radek (Čt, 8. 4. 2021 - 15:04)

Strikam hodne, mam hodne huste sperma, holky ho polykaji moc rady. Kdyby tady byly holky, které by měly na sperma chut, dlouhodobe, napis mi na maila a urcite se domluvime na polykani. ([email protected])

Erik (Po, 8. 3. 2021 - 22:03)

Nenabízím ženám svoje sperma.Většina to nevyžaduje, ale některé jsou po něm výjimečně lačné a těm vyhovím. Pracoval jsem na úřadě a z nudy jsem často masturboval. Semeno jsem volně stříkal pod stůl. Záhy si mne podala uklízečka, vnadná důchodkyně. Řekla, že jí nevadí to po mně uklízet, ale že je to škoda s tak vzácnou tekutinou plýtvat. Požádala mne, jestli bych jí sperma ne nechával ve sklínce, kterou mi předala. Vyhověl jsem jí, nastříkal skoro plnou a druhý den byla sklínka prázdná. Nastříkal jsem znova a počkal si na ní. Bez ostychu sklínku vypila a vychutnala. Byla mi vděčná a ptala se co za to chci. Zeptal jsem se jestli to nechce pít přímo z pramene. Nadšeně souhlasila. Sama si vyndala penis a úžasně jej začala rukama a ústy zpracovávat. Měla to čerstvé dvakrát za sebou a ještě dlouho si s mým pyjem a varlaty zamilovaně hrála. Sblížili jsme se a také spolu mrdali. I to ovládala náramně, ale musel jsem ocas včas vytáhnout a dát jí vždy napít.

MARCELA (Po, 8. 3. 2021 - 20:03)

MUJ KLUK SI ODSTŘIKNE DVAKRÁ T POPRVE DOLE A PODRUHÝ NAHOŘE A JE TO SUPER VĚŘTE HOLKY

MP (Čt, 4. 2. 2021 - 23:02)

Jste v evidenci.

Martina (Čt, 4. 2. 2021 - 06:02)

Polikam sperma od 12 a jeto lahoda.

Steve (Čt, 4. 2. 2021 - 02:02)

Vitana přeje Dobrou chut'. :o)))

Návštěvník (Út, 2. 2. 2021 - 19:02)

Dneska jsem snědl svoje sperma

Návštěvník (Čt, 10. 12. 2020 - 16:12)

Je to tak tři roky zpět co jsem se tahal s kámoškou a spali jsme spolu. Ta byla úplně ujetá na polykání spermatu. Ona ho chtěla vždy, když jsme měli sex. Nechtěla abych se udělal do ní, ale vždy do pusy. Takže sex a když to na mě už šlo, tak ho rychle vyndat a udělat se jí do pusy a ona vše spolkla a ještě mi ho vždy snad do poslední kapky vysala. Když mi ho honila, tak taky vždy vše nastříkat do pusy. Občas sem se udělal na sebe, na břicho. Ona to pak vše slizala. Chtěla to pořád, ráno, odpoledne, večer. Nikdy jsem podobnou holku nezažil, co by milovala takhle moc sperma.

Marcela (Čt, 10. 12. 2020 - 06:12)

Take meto na poprve moc nechutnalo,ale casem jsem si zvikla natolik ze bez toho nemohu byt.A proto kdyz to jde vykourim pritele a uz se nemohu dockat az se mi vystrika do pusy a mohla ho spolknut.

Reklama

Přidat komentář